Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Релета за мигачите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сега рискуваш да си забравяш включен мигача не случайно се правят по-шумни релетата ще трябва да му добавиш зумерче нещо което беше хит в лади и москвичи преди 20 - 25 години

    Коментар


      #17
      stenli написа:
      Сега рискуваш да си забравяш включен мигача не случайно се правят по-шумни релетата ще трябва да му добавиш зумерче нещо което беше хит в лади и москвичи преди 20 - 25 години
      Вече става малко офтопик, но забравянето не е приом при мене. Научих се по принуда да си го връщам, защото често ми се налага да карам колата на сестра ми Рено Меган Коуч и дали фабрично, дали не ... не и се връщат автоматично
      "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
      Кара любимата червена Brava 1,4 12V

      Коментар


        #18
        killertoon написа:
        hit-ko написа:
        Леле, с тази схема ме вьрнахте 20г. назад! С тия германиеви транзистори... страхотни емоции имаше!
        Германий почти не ми се намира в нас. Мултивибратора си го бях направил още при първите опити преди jmi да даде схемата и беше с NPN транзистори. Само не зацепвам защо С1 влияе на честотата, но както и да е оправих я Малко е неприятно, че товара е преди тиристора, но и това ще го оправя някак си.
        По принцип, в симетричните мултивибратори времезадаването е от С2/С3 и R2/R3, и за мен е малко странно С1!?

        Коментар


          #19
          iskam da popitam ne6to lade se namirat kabelita na fiat marea za svarzvane sas alarmata ako nqkoi moje da mi kaje vednaga predvaritelno vi blagodarqИскам да попитам къде са кабелите за свързване на алармата на МареаПисането на кирилица е задължителноМодераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X