Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пускане на сигнал на оригиналното радио.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    profilink написа:
    ам на много лентовата жичка която излиза от усб платката отива кам дисплеината платка там пише р л и ж това са ляв десен и маса нямам снимки сори и немога данаправя вече е запечатано помогни ми сас проблема как да превключвам на аух много трудно става мога да се опитам да направя схема
    Аз това съм го направил на 50 % с три релета. Командват се от две от копчетата на радиото. Мога да ти дам схема, но сега не съм си в къщи и я нямам. Виж по-горния ми пост.

    Коментар


      #17
      много се усложнява ма ако трябва ште го направя ако нешто неси разбрал по обеснението ми кажи

      Коментар


        #18
        profilink написа:
        здр колеги аз го направих малко по различен начин запуих ги на касо крачета 15 и 13 отздазт накасетофона за аух подадох на 20 и 19 сигнал от фм трансмитера си 18 е маса проблема е че много трудно префключва на аух иначе звукат е перфектен как да го излажа че има касета за да префключва по лесно на аух плс хелп ето тази хмеа използвах
        Ами в схемата (първата) пише крачета 13 и 15 да не се дават директно на късо,а да се сложи резистор макс 1 КОм.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #19
          Ашколсун на vgeorgiev.profilink, ако поработиш малко над правописа, цена няма да имаш. Много трудно се четеш, допива ми се ракия.Темата ми е интересна, тъй като искам да си запазя оригиналния дизайн и да слушам малко по качествен звук от този, чрез FM трансмитер.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #20
            асд

            Здравейте колеги.Интересно ми е дали може да се направи този "филм",само че с флашка.

            Коментар


              #21
              Колеги снощи се мъчих да пускам сигнал през входа на CD-чейнджъра, но не се получава. Касетофона не ми вади функцията CD. Модела на радиото ми е 182H. Предполагам че при свързване на 15 и 13 краче трябва да се разреши опцията CD. Къде може да е проблемът.
              Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

              Коментар


                #22
                Какъв ти е чейнджъра?
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #23
                  maskarata написа:
                  Колеги снощи се мъчих да пускам сигнал през входа на CD-чейнджъра, но не се получава. Касетофона не ми вади функцията CD. Модела на радиото ми е 182H. Предполагам че при свързване на 15 и 13 краче трябва да се разреши опцията CD. Къде може да е проблемът.
                  В тази тема има за 182L, 182H и 182М моделите, как да се изкара AUX: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41654
                  Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                  Коментар


                    #24
                    simeon3000 написа:
                    maskarata написа:
                    Колеги снощи се мъчих да пускам сигнал през входа на CD-чейнджъра, но не се получава. Касетофона не ми вади функцията CD. Модела на радиото ми е 182H. Предполагам че при свързване на 15 и 13 краче трябва да се разреши опцията CD. Къде може да е проблемът.
                    В тази тема има за 182L, 182H и 182М моделите, как да се изкара AUX: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41654
                    Колега нещо не мога да отворя PDF-a и по-точно не ми излизат снимките, а само описанието.
                    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                    Коментар


                      #25
                      Колеги, някой от вас да има идея/предложения за AUX на Fiat Punto HIGH CD (на снимката 2-рото) ?
                      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                      Коментар


                        #26
                        Re: асд

                        niko_boev написа:
                        Здравейте колеги.Интересно ми е дали може да се направи този "филм",само че с флашка.
                        щом тука може що и на наште да неможе http://www.vectra-club.ru/forum/view...?f=16&t=105280 .по знаещите да говорят
                        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                        Коментар


                          #27
                          Re: асд

                          marea-ta написа:
                          niko_boev написа:
                          Здравейте колеги.Интересно ми е дали може да се направи този "филм",само че с флашка.
                          щом тука може що и на наште да неможе http://www.vectra-club.ru/forum/view...?f=16&t=105280 .по знаещите да говорят
                          Този вариант съм го мислил. Възможен е. Имам един FM трансмитер, намерих дейташита на чипа за плеъра и мисля да го интегрирам в касетофона ми.
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            #28
                            Срещу 10 лева ми го направиха в сервиз.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #29
                              krasio_79bs написа:
                              Срещу 10 лева ми го направиха в сервиз.
                              Набутал си трансмитера вътре нали?Нищо сложно.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #30
                                Tornado написа:
                                krasio_79bs написа:
                                Срещу 10 лева ми го направиха в сервиз.
                                Набутал си трансмитера вътре нали?Нищо сложно.
                                Набутах 10 кинта на техника.Моя дял беше да си изкарам касетофона.
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X