Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса от една блондинка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    null.zero написа:
    а амортисьорите за капака къде се продават? универсални ли са, в смисъл търси се най-близкото по нютони и размер, или?
    търси се по модела на колата
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #17
      addrianna написа:
      WhitePower написа:
      ми тогав да обясним подробно как ставасваляш си задния стоп ( ще разбереш кой е като някоя приятелка натисне спирачката и пусне мигача и ще видиш ефекта на дискотека ) или само клемореда , чистиш с тънка отверка после пръскаш с контактол и проблема е решен до следващия пъта с амортесиорчето , купуваш ново и сменяш едното , ако не се оправи , сваленото го слагаш от отдругата страна ( старото ) ако пак не се оправи си купуваш още едно обикновенно само едното здава багажа п.с Пази главата че много боли с багажника
      :D Мери за съвеите.П.с. Не знам с багажника, ама току що разбрах как боли да си прещипеш пръста като тряскаш вратата с всичка сила Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
      сложи му лед и не се притеснявай , ще те боли поне седмица , после ще отмине иначе те разбирам прекрасно , на пръстите има много рецептори и за това боли много Успех с другите неща
      Power Under Pressure

      Коментар


        #18
        Да, киснах го в лед и днес вече почти нямам проблем. Ама важното е че маникюра е цял :D (в кръга на шегата)Почти медицинско лице съм, справям се в подобни ситуации Много спам стана в тая тема май....

        Коментар


          #19
          Re: Няколко въпроса от една блондинка...

          Малко шишенце сребърен лак в "Конрад" на бул. "Прага" струва около 11 лв.
          ilkor написа:
          addrianna написа:
          Можеш ли да ми разясниш малко за този лак? В смисъл какво представлява? И какво- мажа/пръскам стъклото и те се оправят ли? Аз си мисля че са изгорели А иначе мигача си работи, просто освен него мигат още неща :D Мерси за отговорите!
          Аз имам такъв "лак". Правих си моите реотани и ми остана. В шишето има поне за 10 коли ...Ела на някоя от срещите в София и ще ти ги залепя.А иначе "лака" е "Bison" и се продава в Практикер за около 35-40 лева.
          Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

          Коментар


            #20
            На амортисьорите има надписи за размера им и за това каква сила упражняват измерена в нютони.
            Fiat Bravo 11'97
            1.4 12V A/C

            Коментар


              #21
              Милата. Забравила е да си махне пръста след като затворила вратата. :D
              Fiat Marea TD100

              Коментар

              Working...
              X