Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса от една блондинка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко въпроса от една блондинка...

    За да не пускам няколко теми ви питам всичко наведнъж: 1. Половината нагреватели на задното стъкло не работят, работят само няколко в средата. Това има ли начин да се оправи?2. Касетофона ми не работи когато е много топло (през лятото), а диска чете само с бой или павирани улици :D Идеи защо, какво и как?3. Като включа десен мигач започва да мига лампичката за светлините за мъгла (самите светлини май НЕ мигат) и още някаква иконка на таблото, пише нещо stop. Има ли проблем да оставя така нещата?4. (не много технически) Цилиндрите (или както се казват) на багажника не държат изобщо и не мога да го оставя отворен. Има ли някакъв трик или да си търся нови? И има ли нещо специфично по което да ги избирам- вид, марка... знам лиКолата е Брава.

    #2
    Re: Няколко въпроса от една блондинка...

    addrianna написа:
    За да не пускам няколко теми ви питам всичко наведнъж: 1. Половината нагреватели на задното стъкло не работят, работят само няколко в средата. Това има ли начин да се оправи?2. Касетофона ми не работи когато е много топло (през лятото), а диска чете само с бой или павирани улици :D Идеи защо, какво и как?3. Като включа десен мигач започва да мига лампичката за светлините за мъгла (самите светлини май НЕ мигат) и още някаква иконка на таблото, пише нещо stop. Има ли проблем да оставя така нещата?4. (не много технически) Цилиндрите (или както се казват) на багажника не държат изобщо и не мога да го оставя отворен. Има ли някакъв трик или да си търся нови? И има ли нещо специфично по което да ги избирам- вид, марка... знам лиКолата е Брава.
    нагревателите се оправят със "сребърен лак" има го в магазини за електроника по втори въпрос не знам, мигача ти не работи най вероятно защото губи маса отзад на стопа или е окислена буксата а амортесьорчетата на багажника се сменяс със нови марка каквато си избереш според парите
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: Няколко въпроса от една блондинка...

      stef написа:
      нагревателите се оправят със "сребърен лак" има го в магазини за електроника по втори въпрос не знам, мигача ти не работи най вероятно защото губи маса отзад на стопа или е окислена буксата а амортесьорчетата на багажника се сменяс със нови марка каквато си избереш според парите
      Можеш ли да ми разясниш малко за този лак? В смисъл какво представлява? И какво- мажа/пръскам стъклото и те се оправят ли? Аз си мисля че са изгорели А иначе мигача си работи, просто освен него мигат още неща :D Мерси за отговорите!

      Коментар


        #4
        Re: Няколко въпроса от една блондинка...

        addrianna написа:
        stef написа:
        нагревателите се оправят със "сребърен лак" има го в магазини за електроника по втори въпрос не знам, мигача ти не работи най вероятно защото губи маса отзад на стопа или е окислена буксата а амортесьорчетата на багажника се сменяс със нови марка каквато си избереш според парите
        Можеш ли да ми разясниш малко за този лак? В смисъл какво представлява? И какво- мажа/пръскам стъклото и те се оправят ли? Аз си мисля че са изгорели А иначе мигача си работи, просто освен него мигат още неща :D Мерси за отговорите!
        Мигат ти още неща, щото му я няма масата (-) и затваря веригата през тази на останалите. За това ти светка и лампата STOP на таблото. Най-добре да се погледне от електричар ако ти не разбираш или да поканиш колегата ogi28b на по кафе и да ти оправи нагорялото/окислено минусче
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          мдааа изреченото от другите е съвсем вярно 0значи отиваш в бриколажа и купуваш един сребърен лак за нагреватели после е като с лакът за нокти , виждаш къде е прекъснат и мажешдругото сама ще ти е трудно , трябва инструмент , ако желаеш един ремонт пиши едно лично и ще се раберем
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            Re: Няколко въпроса от една блондинка...

            addrianna написа:
            Можеш ли да ми разясниш малко за този лак? В смисъл какво представлява? И какво- мажа/пръскам стъклото и те се оправят ли? Аз си мисля че са изгорели А иначе мигача си работи, просто освен него мигат още неща :D Мерси за отговорите!
            Аз имам такъв "лак". Правих си моите реотани и ми остана. В шишето има поне за 10 коли ...Ела на някоя от срещите в София и ще ти ги залепя.А иначе "лака" е "Bison" и се продава в Практикер за около 35-40 лева.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              проблема с касетофона и багажника - подменя с нови
              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

              Коментар


                #8
                Mерси за отговорите!Първо ще пробвам сама да се оправя, ако не успея- ще ви питам пак

                Коментар


                  #9
                  ми тогав да обясним подробно как ставасваляш си задния стоп ( ще разбереш кой е като някоя приятелка натисне спирачката и пусне мигача и ще видиш ефекта на дискотека ) или само клемореда , чистиш с тънка отверка после пръскаш с контактол и проблема е решен до следващия пъта с амортесиорчето , купуваш ново и сменяш едното , ако не се оправи , сваленото го слагаш от отдругата страна ( старото ) ако пак не се оправи си купуваш още едно обикновенно само едното здава багажа п.с Пази главата че много боли с багажника
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    WhitePower написа:
                    ми тогав да обясним подробно как ставасваляш си задния стоп ( ще разбереш кой е като някоя приятелка натисне спирачката и пусне мигача и ще видиш ефекта на дискотека ) или само клемореда , чистиш с тънка отверка после пръскаш с контактол и проблема е решен до следващия пъта с амортесиорчето , купуваш ново и сменяш едното , ако не се оправи , сваленото го слагаш от отдругата страна ( старото ) ако пак не се оправи си купуваш още едно обикновенно само едното здава багажа п.с Пази главата че много боли с багажника
                    :D Мери за съвеите.П.с. Не знам с багажника, ама току що разбрах как боли да си прещипеш пръста като тряскаш вратата с всичка сила Yellow_Flash_Colorz_PDT_30

                    Коментар


                      #11
                      addrianna написа:
                      :D Мери за съвеите.П.с. Не знам с багажника, ама току що разбрах как боли да си прещипеш пръста като тряскаш вратата с всичка сила Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                      Замина ли маникюра?
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Бе имах чувството че пръста ще ми падне, но маникюра си стои :D

                        Коментар


                          #13
                          addrianna написа:
                          Бе имах чувството че пръста ще ми падне, но маникюра си стои :D
                          Ех тези нови технологии... Нищо де, ако трябва и пръста ще ти подменят! :D
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            а амортисьорите за капака къде се продават? универсални ли са, в смисъл търси се най-близкото по нютони и размер, или?
                            Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                            Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                            Коментар


                              #15
                              null.zero написа:
                              а амортисьорите за капака къде се продават? универсални ли са, в смисъл търси се най-близкото по нютони и размер, или?
                              По какво?? Yellow_Flash_Colorz_PDT_22

                              Коментар

                              Working...
                              X