Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    картите и за IGO и за Garmin излизат през 3 месеца
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #62
      kazan написа:
      ВНИМАНИЕ!Намерението на настоящата карта е да предостави достъпна, точна и актуална информация в електронен вид за вашите GPSустройства. Въпреки стремежът на създателите за постигането на тази цел, пътищата и данните в настоящата карта трябва да бъдат считани единствено за ориентир и вашата навигация не трябва да се базира единствено на тези данни. Създателите на настоящата навигационна карта не носят отговорност за неточности и непълнота на данните в нея. Цитат на изречението от ръководството на картата. Мисля че това изречение го има и на кутийте на навигацийте .. но така и не можах да намеря моята за 100% сигурност ....
      То това Гармина си го изписва още преди да зареди картите :D и ви налага да се съгласите с него!Аз съм много доволен от него и то само за два дена! Гармин Нуви 765Т БГ.Изобщо не съжалявам задето се доверих на колегата kazan
      Alfa Romeo Centocinquantasei

      Коментар


        #63
        Колеги,изчетох темата с интерес и искам да попитам нещо,което ме заинтригува.Тези дни ми попадна един рекламен материял от МЕТРО за автомобилен навигатор на фирмата WayteQ на прекалено приемлива цена 238 лв.комплект с трансмитер.Данни които запомних:4,3 дисплей,Windows Mobile 5.0.SIRF Atlas III,karta na BG i Ewropa/IGO8/,меню на БГ,гласова навигация и т.н.Има ли някой впечатления от това чудо и върши ли работа,защото Garmin NUVI 765YBG e 670 лв.Голяма разлика в цените.Благодаря на отзовалите се.

        Коментар


          #64
          Ако работи го взимай С "китайците" е така А фабриката им изглежда сериозно: http://www.wayteq.com/manufacture.htmС този големия дисплей по-евтини май няма. Само картата струва над 100 лв., ако я купуваш отделно.И Иго е готин софтуер, единствените ми резерви са към Метро, като търговец на подобна техника, но пък промо цените им са номер 1.
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #65
            Вземи си прост китайски ГПС - може да му сложиш какъвто софтуер искаш дори и ГАРМИН.Избираш си кой те кефи и си пускаш него.Само гледай да не е кодиран ,защото някой от "големите марки" като Wayteq,Мио и Prestigio ги кодират,не че не може да се направи,но да е по - лесно.
            Fiat Brava 1.8 16V GT

            Коментар


              #66
              Най евтиният вариант си остава един simbian телефон-примерно nokiaE61 или N73 плюс един блутут приемник и програмата Garmin Mobile XT,всички карти за BG са лесни за отключване(а и не само те).Има десетки теми по форумите как да си отключим дадена карта и да и разбием защитата,с две думи можем да имаме bgroutingmap 1.9 или OFRM 4.80 без да даваме една стотинка.Е да малко е ламерско че има хора които си плащат,и такива които се трудят.

              Коментар


                #67
                Stefan Hadjov написа:
                Колеги,изчетох темата с интерес и искам да попитам нещо,което ме заинтригува.Тези дни ми попадна един рекламен материял от МЕТРО за автомобилен навигатор на фирмата WayteQ на прекалено приемлива цена 238 лв.комплект с трансмитер.Данни които запомних:4,3 дисплей,Windows Mobile 5.0.SIRF Atlas III,karta na BG i Ewropa/IGO8/,меню на БГ,гласова навигация и т.н.Има ли някой впечатления от това чудо и върши ли работа,защото Garmin NUVI 765YBG e 670 лв.Голяма разлика в цените.Благодаря на отзовалите се.
                Колега и аз си харесах точно този. След кратки прегледи в нета реших, че скоро ще отида до Метро и ще го купя
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #68
                  Те, ви още една евтиния от Мултирама:http://issuu.com/dstealth/docs/multi...84025854108955
                  Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                  Коментар


                    #69
                    blagun написа:
                    Stefan Hadjov написа:
                    Колеги,изчетох темата с интерес и искам да попитам нещо,което ме заинтригува.Тези дни ми попадна един рекламен материял от МЕТРО за автомобилен навигатор на фирмата WayteQ на прекалено приемлива цена 238 лв.комплект с трансмитер.Данни които запомних:4,3 дисплей,Windows Mobile 5.0.SIRF Atlas III,karta na BG i Ewropa/IGO8/,меню на БГ,гласова навигация и т.н.Има ли някой впечатления от това чудо и върши ли работа,защото Garmin NUVI 765YBG e 670 лв.Голяма разлика в цените.Благодаря на отзовалите се.
                    Колега и аз си харесах точно този. След кратки прегледи в нета реших, че скоро ще отида до Метро и ще го купя
                    Аз вече го купих на промоцена и го тествах в реално време.Нямам забележки.

                    Коментар


                      #70
                      Stefan Hadjov написа:
                      blagun написа:
                      Stefan Hadjov написа:
                      Колеги,изчетох темата с интерес и искам да попитам нещо,което ме заинтригува.Тези дни ми попадна един рекламен материял от МЕТРО за автомобилен навигатор на фирмата WayteQ на прекалено приемлива цена 238 лв.комплект с трансмитер.Данни които запомних:4,3 дисплей,Windows Mobile 5.0.SIRF Atlas III,karta na BG i Ewropa/IGO8/,меню на БГ,гласова навигация и т.н.Има ли някой впечатления от това чудо и върши ли работа,защото Garmin NUVI 765YBG e 670 лв.Голяма разлика в цените.Благодаря на отзовалите се.
                      Колега и аз си харесах точно този. След кратки прегледи в нета реших, че скоро ще отида до Метро и ще го купя
                      Аз вече го купих на промоцена и го тествах в реално време.Нямам забележки.
                      Колега дай повече инфо, ако не те затруднява.
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        #71
                        Пробвай да му ъпдейтнеш картата и ще разбереш каква изненада са ти подготвили от Wayteq.
                        Fiat Brava 1.8 16V GT

                        Коментар


                          #72
                          niko09 написа:
                          Пробвай да му ъпдейтнеш картата и ще разбереш каква изненада са ти подготвили от Wayteq.
                          Кажи по точно какво имаш в пред вид,защото не те разбирам.Човк,който се занимава с тези неща каза,че няма проблем да му се ъпдейтват картите.Правил го е.Ако знаеш нещо повече-кажи.

                          Коментар


                            #73
                            blagun написа:
                            Stefan Hadjov написа:
                            blagun написа:
                            Колега и аз си харесах точно този. След кратки прегледи в нета реших, че скоро ще отида до Метро и ще го купя
                            Аз вече го купих на промоцена и го тествах в реално време.Нямам забележки.
                            Колега дай повече инфо, ако не те затруднява.
                            Кажи какво точно те интерисува,за да не пиша излишни неща.

                            Коментар


                              #74
                              Stefan Hadjov написа:
                              ...Кажи какво точно те интерисува,за да не пиша излишни неща.
                              1. отключен ли е? могат ли да се качват и други програми.2. Съответно да се качи друга прогр. за навигация?3. има ли видео вход? а аудио?4.какви изходи има съответно?

                              Коментар


                                #75
                                Stefan Hadjov написа:
                                blagun написа:
                                Stefan Hadjov написа:
                                blagun написа:
                                Колега и аз си харесах точно този. След кратки прегледи в нета реших, че скоро ще отида до Метро и ще го купя
                                Аз вече го купих на промоцена и го тествах в реално време.Нямам забележки.
                                Колега дай повече инфо, ако не те затруднява.
                                Кажи какво точно те интерисува,за да не пиша излишни неща.
                                Щом е с IGO всичко може, чудна програмка е, на фона на нея гармина е като правен по трудово обучение. За картата и самото IGO е тука има от пиле мляко благодарение на Brego http://forum.pocketbulgaria.com/view...провери си коя точно версия ти е аиго дали е 8.0 или 8.3 защото картите за едната не стават за другата и ако си дърпаш карти ще трябва да гледаш за коя версия дърпаш. Не е проблем и от 8.0 да преминеш на 8.3 в саита които ти дадох всичко си пише. Можеш да си качиш примерно версия 8.3 на Сд картата и да си я стартираш от там за да не ровичкаш в машинката и ако стане някои ден нещо с нея заради това да не ти признаят гаранциа. А самите карти са просто на принципа копи и пеист, намират се в директория igo/contens/maps там триеш старата и пеистваш новата. По прочети саита които ти дадох в раздела аиго и ще ти станат много неща ясни.
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                                Коментар

                                Working...
                                X