Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS навигация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    Пешо е - на SG Note, а току-що - и аз на SGS2. Работи, ама малко по-късно ще напиша отзив, защото го сложих да се зарежда и е в другата стая.
    Пробвано и на SGS4 - и с 4.2 работи.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      Излязли са Q4
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        Някой може ли да помогне с навито на новата Крома Blue & Me. Търся карта на БГ.
        Fat Croma 1.9 16v multijet
        Ex..FIAT MAREA 1.8.16v HLX

        Коментар


          Излязоха новите карти на Навтек за Иго (NQ_2013.Q1.rar)Които ги иска да пише на лични.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            за пореден път голямо благодаря на колегата krasio_79bs за новите карти
            Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
            Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

            Коментар


              krasio_79bs написа:
              Излязоха новите карти на Навтек за Иго (NQ_2013.Q1.rar)Които ги иска да пише на лични.
              Здравей колега.Би ли подсказал как може да се ползват картите за Европа и БГ в Gps Navigatora N770 na WayteQ.Ще има ли някакви проблеми за използването им.Бгодаря ти.

              Коментар


                Със какъв навигационен софтуер е устройството? Ако няма И го се слага,ако има се копират файловете в папка /map/.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  Някой може ли да ми даде работещ iGO за резолюция 800х480 и да има и двата вида клавиатури интегрирани - българска и английска?
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    Примо искаш ли? Има клавиатури в него от тук до Халите. Имам и 8.4, ама не го ползвам, не помня какъв му беше случаят.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      Последната версия на iGO, която свалих и работи почти, не казва:След 800 метра се пригответе да завиете наляво.След 300 метра се отклонете надясно.А мълчи като пукел.Намерих от настройките да се включва и изклю1ва всичко друго - светофари, болници, пешеходни пътеки, ама самото навигиране не го намерих от къде се пуска/спира.Та въпроса ми е от къде се пуска и спира стандартното навигиране на тази пущина?
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        Звуковите файлове на място ли са? Да не би да липсват? Ако си сложил Примо-то, там е в "Още -> Настройки -> Звуци и предупр. -> Сила на звука -> Глас -> има плъзгач за усилване и вдясно от него - бутон за "муте". Виж да не е натиснато мутето.Файловете са в /mnt/sdcard/igo/content/voice. При мен са 4 броя ZIP. Държа ги изключени защото направо не млъкват. Има едно-единствено място за завой и като ми каже 16 пъти "Завий"...

                        Коментар


                          Чудна работа? Нямаше ли нейде из форума "важна" тема за GPS навигация?Оги,в настройките за глас има "ниво на многословие". Та от там се задава колко да се обажда за маневри "минимален;компактен или многословие".
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            При мен е деактивирана тази настройка. Нищо чудно, че не съм и обърнал внимание.Местя последните няколко мнения в съответната тема за GPS навигация.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              При мен е деактивирана тази настройка. Нищо чудно, че не съм и обърнал внимание.Местя последните няколко мнения в съответната тема за GPS навигация.
                              Ползваш ли някакъв скин за Примото? Обикновено скиновете добавят доста допълнителни настройки ,които липсват в стандартното Примо.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Здравейте колеги.Предстои ми пътуване(в България) а скоро не съм ъпдейтвал навигацията.Ще съм благодарен ако някой ми прати карта.Навигацията е нуви 200 на гармин.Благодаря.
                                фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

                                Коментар

                                Working...
                                X