Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли такова чудо - мп3 - УСБ - в запалката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    какво значи... кога ще са тук?
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #62
      Колеги утре май ще бъде ДЕНЯТ....Ще ви звъня как да си ги получите щом ги взема
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #63
        да благодарим на zgabrovski...

        да благодарим на zgabrovski за изпълнителността и за поетата инициатива...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #64
          Сега остава и да кажете дали сте доволни от самите устройства, както и хубави снимки
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар


            #65
            Re: да благодарим на zgabrovski...

            Mazgarev написа:
            да благодарим на zgabrovski за изпълнителността и за поетата инициатива...
            Еваларка, Здравко!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #66
              перфекно е доста добур звук вади :D

              Коментар


                #67
                irsme6ko написа:
                перфекно е доста добур звук вади :D
                И аз така мисля, сега само се чудя как да го монтирам на Бравата за постоянно
                Vladim написа:
                Еваларка, Здравко!
                е момчета поласкан съм радвам се че всички сме доволни
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #68
                  наистина, дайте да помислим как да го монтираме... някой може ли да намери такива накрайници (женски) за запалка?
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #69
                    Аз си мисля в това джобче което е отляво на шофьорската седалка - да изрежа някаква дупка, след което да го залепя като го захраня от някъде с 12 V посредством жици. Частта която влиза в запалката фактически ще я скрия вътре, като ще оставя от вън само главата на устройството с бутончетата.Ако някой има други идеи е добре дошъл, а също и някаква идея с какво точно лепило може да се залепи?
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #70
                      кофтито е само че ще работи постоянно... значи трябва да се изведе и ключ който да прекъсва захранването.
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #71
                        Прилично е, но не е за големи маниаци на тема звук Вкарва лек шум в паузите самият излъчвател (както очаквах), но не е голяма беда.
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #72
                          :D Тази вечер пристигна и при мен. Благодаря Здравко! И тъй като е за подарък ще пиша впечатления по-късно (на 25-ти)
                          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                          Коментар


                            #73
                            Ако можете си намерете някакви добри вакуумни "захватки"... или нещо такова което да може да се лепне
                            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                            Коментар


                              #74
                              Е колеги да ви се похваля - днеска го монтирах на Бравата и стана доста прилично!Използвах точно това джобче в ляво от шоф. седалка - свалих цялото капаче - то е само на 3 винта , като отзад се оказа точно бушоните. В левия край на джобчето точно в дъното направих отвор, от където изкарах кабелите на захранването и антенета. С помощта на скоба за стягане на маркуч прихванах в долния край устройството , като в страничния панел разпробих две отворчета през които прекарах скобата да излезе от задния край на джобчето.Допълните поставих двойнозалепваща лепенка по основата на плеъра, като обаче вместо оригиналната антекнка сложих 20 см кабелче, което мина точно под долния край на дв. залепващата лепенка.Устройството така си легна в това джобче все едно е за там правено. Захраних от бушона на клаксона, но утре ще го преместя на бушона на фаровете, за да не е постоянно под напрежение ( което решава и проблема поставен от Асен), а маса взех от един болт.При мен свири много добре, единствения проблем е че за да не криви звука се налага да го намалям от устройството след продължително задържане на бутона "-" в началото.Аз поне не мога да направя разлика в качеството от това на някое радио, но все пак съм с оригиналния касетофон.Днес колегата беше паркирал до мене и на неговото радио също се хвана сигнала....
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                              http://forum.fiat-bg.org

                              Коментар


                                #75
                                Ммда... има лесно решение на проблема с кривенето на звука при пярвоначално пускане на машинката. С програмата MP3 Gain намалям нивото на МР3-ките, които качвам на флашката и всичко е наред И аз забелязах, че излъчва доста надалеч... тия 5 метра са поне 10-12 в панелки + това На открито и с поставена антена предполагам, че спокойно колата пред теб, или зад теб може да слуша на аванта! Аз мисля са монтаж някъде около ръчката за мигачите, но това е само идея, още не съм имал време да оглеждам.
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X