Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли такова чудо - мп3 - УСБ - в запалката?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Теоретично - да, ама трябва да е от производителя, което много ме съмнява да имат такава разработка.Инзче аз си мисля да монтирам MP3 плеъра в жабката, защото на запалката ще стърчи грозно напред.Но още не мога да се навия за тези 53$, колегата 1115 е прав че не Reset бяха Art Systems, но това не променя нещата нещо което е 19$ да го продаваш за 53$.Колкото до въпроса на Pinko, стига този диск да поддържа формата на USB Mass Storage Device, би трябвало да няма проблем.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #17
      1115 написа:
      zgabrovski написа:
      Аз си направих труда да драсна един мейл на тия които даде qmax - http://www.made-in-china.com/product...йствата са по 19$, проблема е че искат min.100 бр, тия в RESET са се оляли с тия 53$ не им е за първи път едно време все пак бяха ART Systems Добре би било да се направи някаква организация, убеден съм че ще се намерят 100 човека да си ги поръчат.
      май нещо си се объркал - ресет никога не са били Арт систем, RTS - бяха Арт систем и си останаха същите глу$%#%.по темата:Има въпросното у-во от ресет - много е грозно според мен но е супер практично. За около 80 лв си реших проблема - да не си развалям красивото оригинално радио със супер грозните панели за стандартно.Единствения проблем е липсата на второ гнездо в което да си пускам "анти радара", но съм виждал разклонители за запалка аз съм вийдал такова глупост май беше 7 лв ли нещо подобно и си мислех за какво може да ми послужи пък това мисля, 4е беше в бриколаж, ако не там провери в метро и технополис, 4е на един ден ги обикалях и малко ми е трудно да се сетя къде то4ноАз лично ще си го вградя в корите някъде , ама това когато имам време
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #18
        zgabrovski написа:
        Аз си направих труда да драсна един мейл на тия които даде qmax - http://www.made-in-china.com/product...йствата са по 19$, проблема е че искат min.100 бр, тия в RESET са се оляли с тия 53$ не им е за първи път едно време все пак бяха ART Systems Добре би било да се направи някаква организация, убеден съм че ще се намерят 100 човека да си ги поръчат.
        www.risk.bgИ те ресет ще ги вземат от риск.Аз лично си взех касетофон дето се води ресивър с вход жак и МР3 с кабел към него...Няма по-стабилно нещо.100 човека за стикери не се събраха, за това ли.....
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          Колеги, след няколко мейла с китайката постигнах свледната цена:PROFORMA INVOICEITEM NAME MODEL NO DESCRIPTION UNIT PRICE QTY TOTAL PRICECAR MP3 TRANSMITTER UFT-01 support USB flash disk (version 1.1 or 2.0) USD21.00 5pcs USD105.00 Shipping Cost ( via DHL) USD51.00 TOTAL AMOUNT USD156.00 SAY US DOLLARS ONE HUNDRED AND FIFTY SIX ONLY Както се вижда цената на транспортните разходи е 51 $, което при 5 бр. ще прави по около $32 на бройка ($21+$10). Ако поръчаме повече повече бройки цената ще падне още - например за 10 бр. цената ще стане $26, за 20 бр - $23 и т.н.Моля ако някой проявява интерес - да пише до два-три дена за да правиме кооперация и да ги поръчваме. До тук има 6 човека (с мен).
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #20
            Пишете ме и мен, ако цената е ~25 долара.
            Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

            Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

            ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

            Коментар


              #21
              Мисля че ще се върже защото току-що двама колеги в бачкането се навиха - ставаме 9.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #22
                Това за 25$ с каква памет е?
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #23
                  Без памет - тя се купува допълнитрелно - например www.most.bg
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #24
                    zgabrovski написа:
                    Моля ако някой проявява интерес - да пише до два-три дена за да правиме кооперация и да ги поръчваме. До тук има 6 човека (с мен).
                    Пишете и мен ако е възможно и цената е до 30$. Аз съм от В .Търново тел.0887818415.
                    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
                    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

                    Коментар


                      #25
                      Колеги... някой чувал ли е устройство, което предава на честотата на радиото, как свири? Един приятел мислеше да си купува такъв чейнджър, но го разубедиха, защото свирел гадно. Самият предавател не бил достатъчно качествен имал проблеми със стереото и режел честотната лента...
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Vladim написа:
                        Колеги... някой чувал ли е устройство, което предава на честотата на радиото, как свири? Един приятел мислеше да си купува такъв чейнджър, но го разубедиха, защото свирел гадно. Самият предавател не бил достатъчно качествен имал проблеми със стереото и режел честотната лента...
                        Супер елементарна е схемата, качеството е същото като на радиопредаване, честотната лента на FM е 25хц-15кхцСлед мп3 компресията, даже и на висок битрейт, музиката е предостатъчно "омазана", тия 25хц-15кхц отдавна ги няма, стереото е джойн-стерео обикновено, така че....споко
                        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                        Коментар


                          #27
                          Ок, споко съм! И аз се включвам!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            До тук са Pinko, Petko, Vladim, Аз и още колеги около мен, стават 15 бр.Хубаво би било са се съберат 20 за да излезе по-тътнко с транспортните разходи.
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #29
                              Бройте ме и мен ако цената не надхвърли 30$.Колега обаче имай предвид че най-вероятно на влизане в България на пратката ще и бъде направена митница и най-вероятно ще трябва да се освобождава = плащане на някакво мито и/или поне ДДС - 100%. Работил съм в DHL и мога да ви кажа че на всички пратки на стойност над 50$ се прави митница. Ако пък китайците издадат фактура на хиперниска стойност - тогава ще направи впечатление че са много бройките = митница (до 5 бройки няма проблем ама повече). DHL могат да се занимаят и с освобождаване така че ако искаш се консултирай. Разгледах внимателно митническата тарифа и ако може да се тарифира на 8525 20 99 0 ще е нулево митото ама иначе варирра до 35-40% - добре е да се посъветваш с човека който ще направи вноса пред митница. Аз това работя и затова предупреждавам. Разгледай ако искаш и това: http://www.customs.government.bg/mt_...hapters/85.htm - глава 85 от митническата тарифа - там попадат тези работи. А ДДС-то е 100% сигурно щом ще пътува с DHL. Така че ако ги докараш на $25 до тук имаш поне $5 ДДС, това е.А- -щах да забравя - вноса ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на името на фирма а не на частно лице. Ако го правиш на частно лице може и да ти откажат освобождаване и да бъдат конфискувани ако се счете че не могат да бъдат за лична употреба. Трабва обаче и от Китай да тръгнат на името на фирма - всичко, фактури, сертификати и т.н.. После счетовнодно да се оиправя фирмата ги продава на няколко частни лица - на нас и готово.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар


                                #30
                                OK и аз това си мислех - да ги накарам китайците да напишат например USB преходник по 2,40$ бройката, което за 20 бр. ще бъде 48$.Само не ми е ясно дали в стойността не влизат и тр. разходи, че тогава ще се озъбиме Ако може да съдействаш за това обмитяване, няма да е зле.
                                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                                http://forum.fiat-bg.org

                                Коментар

                                Working...
                                X