Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

светлини Grande Punto 2008 1.4 77 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    светлини Grande Punto 2008 1.4 77 к.с.

    Здравейте, колеги
    миналата седмица купих на майка ми Гранде Пунто 1.4 2008. Колицата изглежда доста прилично. Имам питане за светлините. Не знам дали е счупено/подобрено или аз нещо не съм в час, но като запаля колата фаровете светват на къси. Врътка за избор между изгасено, габарити и къси не прави нищо. Въпросът ми е дали предишният собственик го е нагласил да е така, че да му е удобно или си е някаква гъзарийка на колата дето може да се настрои. На мен не ми пречи, но като иде на преглед и тестват габаритите, няма да останат само те. Предварително благодаря.

    #2
    Това са дневни светлини, които трябва да светят точно така.
    Ако нищо не прави след врътка за включени и изключени светлини, значи нещо не е свързано правилно.
    Когато врътнеш врътката за светлините, трябва да ти дойдат и габаритите и да имаш дълги и къси.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      Имаше някакъв модул, който се връзваше някъде при бушоните да светват късите, когато работи алтернатора.
      По спомени Градне Пунто няма дневни светлини, фейслифта Пунто ЕВО има.
      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
      ...and justice for all

      Коментар

      Working...
      X