Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парктроник сензори пият вода Фиат Крома 2.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парктроник сензори пият вода Фиат Крома 2.4

    Здравейте, преди няколко месеца изгоря един сензор свалих задна броня смених го. Малко след това друг пак така. Минаха се 5 6 месеца сега пак пищи на задна. Моля ако някой знае може ли нещо да се направи да не пият вода тези сензорчета ще съм мнооого благодарен. Взимам винаги оригинални от бракувани коли дори и друг цвят да са и сменям, и винаги дефектират след дъжд от вчера как заваля поредния.

    #2
    Освен за силикон, за друго не се сещам.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      А аз се сещам. Просто да си купи нови.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        А аз се сещам. Просто да си купи нови.
        Благодаря за отговора. Новите биха били по издражливи от оригиналните?
        ​​​​​​

        Коментар


          #5
          Ами купуваш сензори, които са си изпели песента. Работили са на всякакви условия поне 15 години и се чудиш защо така става.
          А и не ти пречи да не купуваш най-големия нов китайски боклук, а да вземеш пак "оригинални". Не знам по колко пари купуваш тия сензори втора употреба, но купи един нов на Хела примерно за около 60 лв., пробвай и виж дали той ще ти направи проблеми в следващите години.
          Последна редакция от BO; 21.11.2022, 12:50.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар

          Working...
          X