Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

голяма отечка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    голяма отечка

    Колеги помагайте.Слизам сутрента и колата няма грам ток.Смених акомулатора запалих с новия и няма проблем.На следващия ден сутринта с новия акомулатор пак няма грам ток.Колата е брава 1.9тд 75к.Днес отивам да си купя мултицет,че като се е тръгнало на разваляне,стария ми се развали.Че давайте идеи от къде да е подкарвам и какво да гледам.Ще се опитам първо сам а ако не мога ще я водя на лекар.При свален контактен ключ,захранване получава само радиото и запалката.Радиото е изклоючено и мисля,че не е от него.Махнах всички бушони и при включване на акомулатора ми се стори че пак има консумация(мултицета ми се развали и неможах да премеря съпротивлението а и незнам колко трябва да е )ПОМОЩ
    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

    #2
    Слагаш мултицета да мери консумация и започваш да вадиш бушоните един по един докато някъде не ти падне консумацията.Смисъл сваляш бушона гледаш и си го връщаш.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      Re: голяма отечка

      van02 написа:
      Колеги помагайте.Слизам сутрента и колата няма грам ток.Смених акомулатора запалих с новия и няма проблем.На следващия ден сутринта с новия акомулатор пак няма грам ток.Колата е брава 1.9тд 75к.Днес отивам да си купя мултицет,че като се е тръгнало на разваляне,стария ми се развали.Че давайте идеи от къде да е подкарвам и какво да гледам.Ще се опитам първо сам а ако не мога ще я водя на лекар.При свален контактен ключ,захранване получава само радиото и запалката.Радиото е изклоючено и мисля,че не е от него.Махнах всички бушони и при включване на акомулатора ми се стори че пак има консумация(мултицета ми се развали и неможах да премеря съпротивлението а и незнам колко трябва да е )ПОМОЩ
      Не знам с какво CD-си, но да знаеш че повечето модели на "Alpine" имат твърде голяма консумация на ток, и то при изкаран панел. Също така съм имал проблеми с едно "Sony" крайното му стъпало не заспиваше и консумацията му е същата като при пуснато СД. Там проблема го реших с копче прекъсвач, но това е друга бира.. Погледни си, и плафоните в колата!

      Коментар

      Working...
      X