Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модераторите вършат ли си коректно работата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Модераторите вършат ли си коректно работата

    Колеги според вас колегите Модератори вършат ли си коректно работата във форума?Искам да кажа, че понякога ми се е случвало да ме наказват, а някой да бъдат "помилвани" така да се изразя и да не бъдат предупреждавани!Примерно преди няколко дни писах в една тема за Фиат Стило, което се продаваше, че много ми харесва, и че ако имах толкова пари щях да го гледам и взема.Накрая на поста си написах, че мнението ми да се счита като ЪП!Обаче ми беше редактиран поста от колегите Модератори.След това се "спуснах" да гледам обявите и намерих още на 1-вата страница такъв пропуск дето пиша по-горе.Ще ви предоставя линк цък.Ето аз какво бях написал за Стилото и веднага ми беше редактиран постаКолата е адски добре направена и много ми харесва.Аз по принцип сега търся кола да си взема и ако имах толкова пари щях да ходя да я гледам, но уви не ми достигат.Да се счита като ъп за колегата6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусииПостът ти се счита за СПАМ.Модераторски екип на fiat-bg.orgСпоред мен има Модератори и модератори ако ме разбирате.Значи на колегата поста не се счита за спам като не е писал за даденият автомобил, а моят пост точно заради това е редактиран, защото не се отнася пряко към обявата на колегата!Не мога да разбера защо така се получава.Пък оставете друго, вижте, че колегата Модератор е пуснал обявата и не може да не е вижял тоя ОФФТОПИК и все пак не е редактирано.Сега съм предупреден, защото оспорвам решение на Модератор, но мисля, че съм прав в този случай.Въпроса ми е към Вас колеги дали господата Модератори си вършат коректно работата и дали имате такива наблюдения?Грешен раздел->ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    #2
    Някои се престарават, други пък имат различни критерии спрямо различните потребители. И те са хора, и те трябва да отчитат дейност. Моето и бъдещите мнения в тази тема обаче, нямат никакво значение, все едно да спориш със съдията, след като вече е отсъдил дузпата или да се сърдиш на полицая, че от всички неправилно паркирали е глобил точно теб. И мен ме наказваха за спам в раздела Продава, ама не съм се тръшкал толкова, че чак да пусна тема за това.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      Не. Или поне не винаги и определено не всички. И тука има "наши хора", които си спамят на воля.P.S. Сега очакаваме да ни се обясни, че всеки е добре дошъл да стане модератор и най-важното - ЗАБРАНЕНО е да се обсъжда решение на модератор
      Allergic To The Counterfeit

      Коментар


        #4
        Истината приятелю е една единствена: има ли правила ,трябва да се спазват. Това важи навсякъде. Вероятността да се пропусне някой да мине между капките е огромна, така че може спокойно да си ползваме бутона: докладвай.Има обаче проблем с интерпретирането някои правила и от там идват проблемите, може би трябва да бъдат коригирани и по-категорични, за да няма объркване, така си мисля, защото наскоро и аз настъпах котето.
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          Stormi - сега ще имаш предупреждение N2 - от личен опит, ако нямаш пък е несправедливост спрямо мен Тука има едно правило, с което си се съгласил:4.2. Споренето с и/или обиждането на Модератор или Администратор по повод модераторска намеса и/или предупреждение е недопустимо. Пък ако искаш и на priest@armenia.com пиши
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Re: Модераторите вършат ли си коректно работата

            stormi написа:
            Колеги според вас колегите Модератори вършат ли си коректно работата във форума?Искам да кажа, че понякога ми се е случвало да ме наказват, а някой да бъдат "помилвани" така да се изразя и да не бъдат предупреждавани!Примерно преди няколко дни писах в една тема за Фиат Стило, което се продаваше, че много ми харесва, и че ако имах толкова пари щях да го гледам и взема.Накрая на поста си написах, че мнението ми да се счита като ЪП!Обаче ми беше редактиран поста от колегите Модератори.След това се "спуснах" да гледам обявите и намерих още на 1-вата страница такъв пропуск дето пиша по-горе.Ще ви предоставя линк цък.Ето аз какво бях написал за Стилото и веднага ми беше редактиран постаКолата е адски добре направена и много ми харесва.Аз по принцип сега търся кола да си взема и ако имах толкова пари щях да ходя да я гледам, но уви не ми достигат.Да се счита като ъп за колегата6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусииПостът ти се счита за СПАМ.Модераторски екип на fiat-bg.orgСпоред мен има Модератори и модератори ако ме разбирате.Значи на колегата поста не се счита за спам като не е писал за даденият автомобил, а моят пост точно заради това е редактиран, защото не се отнася пряко към обявата на колегата!Не мога да разбера защо така се получава.Пък оставете друго, вижте, че колегата Модератор е пуснал обявата и не може да не е вижял тоя ОФФТОПИК и все пак не е редактирано.Сега съм предупреден, защото оспорвам решение на Модератор, но мисля, че съм прав в този случай.Въпроса ми е към Вас колеги дали господата Модератори си вършат коректно работата и дали имате такива наблюдения?
            Същият отговор получаваш и на лични.Предупреждението ти е наложено напълно основателно.Има си раздел в който може да се изказваш съгласие или несъгласие с модераторската намеса.Ако си направиш трудът да прочетеш правилата на форума ще осъзнаеш за какво ти е наказанието.Има раздел "За форума".Там разбирам да пуснеш тема с недоволство,ама в обява да ми разискваш кой крив-кой прав.Няма нужда.Я се замили ако пет или повече потребителя решат като тебе да похвалят хубавата кола на колегата какво ще се получи от обявата.ПС. Питай ме сега защо ти е изместена темата в правилният раздел.Не стига че си в издънка,а си и недоволен.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Изтрих горния си пост за да не изглежда, че се заяждам. Само ще кажа, че в начлото и аз се пънех срещу модераторите, но сега вече не ми прави впечатление. Свикнах с обстановка тук и се чувствам добре, приятна вечер на всички
              Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

              Коментар


                #8
                Все ще се намери някой да мрънка ... Да ви таковам у мъжете да ви таковам ...
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  #9
                  Някой да премахне настоящият ми пост, че нещо се омотах.
                  Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                  Коментар


                    #10
                    maskarata написа:
                    fiat_fan написа:
                    Не. Или поне не винаги и определено не всички. И тука има "наши хора", които си спамят на воля.P.S. Сега очакаваме да ни се обясни, че всеки е добре дошъл да стане модератор и най-важното - ЗАБРАНЕНО е да се обсъжда решение на модератор
                    Ти лично ме нарече смешен и оспами яко темата за безличните коли и не получи предупреждение, а сега коментираш работата на модераторите.
                    Получих предупреждение, макар и неофициално. Само аз. А не е като да спамех само аз, нали се сещаш. Ако смяташ, че като съм казал "ставаш смешен" съм те обидил, докладвай.P.S. Приятна вечер и на теб
                    Allergic To The Counterfeit

                    Коментар


                      #11
                      Не обичам да докладвам и затова писах тук, ама после размислих. Абе майната му бегай да пиеш бира, че тая вечер е Свети Петък :D
                      Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                      Коментар


                        #12
                        според мене не

                        Коментар


                          #13
                          Re: Модераторите вършат ли си коректно работата

                          stormi написа:
                          Колеги според вас колегите Модератори вършат ли си коректно работата във форума?Искам да кажа, че понякога ми се е случвало да ме наказват, а някой да бъдат "помилвани" така да се изразя и да не бъдат предупреждавани!Примерно преди няколко дни писах в една тема за Фиат Стило, което се продаваше, че много ми харесва, и че ако имах толкова пари щях да го гледам и взема.Накрая на поста си написах, че мнението ми да се счита като ЪП!Обаче ми беше редактиран поста от колегите Модератори.След това се "спуснах" да гледам обявите и намерих още на 1-вата страница такъв пропуск дето пиша по-горе.Ще ви предоставя линк цък.Ето аз какво бях написал за Стилото и веднага ми беше редактиран постаВъпроса ми е към Вас колеги дали господата Модератори си вършат коректно работата и дали имате такива наблюдения?Грешен раздел->ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
                          Колега, първо, за да държиш сметка за някой дали си върши работата или не - трябва да си му началник и да му плащаш заплата. Ти обаче, доколкото знам, а и никой от обикновените членове на този форум не сте дали досега ни стотинка нито за неговото поддържане, нито за нещо друго. Така че сметка дали си върши работата можеш да държиш на който си искаш, но не и на модераторския екип.Модераторството е напълно доброволно занимание, от което, повярвай, никой от нас не печели нищо. Както сам виждаш - печелим само негативи. Въпреки това сме се нагърбили да държим форума що годе в ред. И не защото имаме някаква файда, а защото, поне аз, съм член на форума почти от самото му създаване. Можеш да видиш датата на регистрацията ми.Повечето от нещата, които си написал и от които си недоволен имат своя отговор в Правилата на този форум. Всичките ти недоволства са затова, че не си спазил някое правило. Ако беше прочел правилата на раздела "Продава" щеше да знаеш, че нямаш право да ъп-ваш чужда обява. Ама ти не четеш правилата, а пишеш против (или за) модераторите. Чукча писатель, чукча не читатель.Вършим си работата, коректно или не, доколкото можем. Както казваше един катаджия - не сме слънца, че да огряваме навсякъде. Вие, потребителите, като видите някъде нарушение, което не е санкционирано, натиснете бутона докладвай. Много колеги го правят и съответно мнението получава модераторска намеса. Ама е много по-лесно да се правим на революционери, нали?И ако не си вършим работата коректно, какво? Ще ни уволните ли?!? Преди това обаче, трябва някак да ни назначите, ми се струва.Като не сте доволни от работата на модераторите в този форум - форуми има много. Дори Фиатски има няколко. Всеки е свободен да пише, чете, да се регистрира или не където си поиска.Както казваше един мой бивш началник: ТУК Е ТЪЙ! НА КОЙТО НЕ МУ ОТЪРВА - ДА ХОДИ ДРУГАДЕ! На мен не ми отърваше, и затова началника ми е "бивш".Айде, останете си със здраве, че почна да ми писва от такива като вас.Съвсем сериозно го казвам.

                          Коментар


                            #14
                            Ей какво направихте тия дни.Съсипахте модераторите от критика.Аз от като съм регистрирал не въм виждал толкова атаки към тях.И не мога да разбера да не би те модераторите да са дошли да ви ограбят апартамента,или ви взимат част от заплатата,или пък ви ядат от храната във вашият хладилник?Кво се оплаквате че са ви направили една или две забележки.Голяма работа,от това глава не боли.Или са наранили чувствата на някой :P .Мисля че колегата тук го е казал перфектно
                            Ichkin написа:
                            Все ще се намери някой да мрънка ... Да ви таковам у мъжете да ви таковам ...
                            Предлагам да спреме с целият тоя спам с/у модераторите напоследък и да си я караме както досега.Щото и аз съм имал наказания ама не съм мрънкал.Приятно ми е да чета и пиша в форума и ще продължавам да го правя и да си нося наказанията когато ми ги пишат.А ако някой мисли че работата на модераторите е крива-ми форуми дал бог колко искаш Айде със здраве :D
                            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                            Коментар


                              #15
                              Според мен модераторите си вършат перфектно работата,разбира се с малки изключения,като един от тях който се оплакваше че отделял от ценното си време ,за да се грижи за форума,като че ли някой го е заставил насила да стане модератор. Но като цяло трябва да има модертори защото иначе във форума щеше да е пълна анархия.
                              Виж бейби не сме глупаци,
                              ние сме отбор от здравеняци.
                              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                              Коментар

                              Working...
                              X