Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с банер най-вероятно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с банер най-вероятно

    Колеги, днес през 50% от времето постоянно се чака да се дръпне някакво съдържание от delivery.usermedia.net и чакаш, и чакаш...Често се случва да отворя да видя някакво мнение и докато не се зареди банера (предполагам) не продължава зареждането на останалите мнения след него.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Брей, големи приказки, едва ли не целия ден не е имало форум!
    Днес около 17 часа имахме срив в системата, което може да е довело допроблеми в сайтовете от AutoForums.BG за няколко минути. Вече проблемът еотстранен.Извиняваме се за причиненото неудобство.Екипът на User Media
    P.S. За хората, които не са в течение: нашият форум участва в рекламната мрежа AutoForums.BG, откъдето
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      А аз като чета форума през RSS-а не съм забелязал

      Коментар


        #4
        Pecho написа:
        Брей, големи приказки, едва ли не целия ден не е имало форум! [quote:ed72614aa4]Днес около 17 часа имахме срив в системата, което може да е довело допроблеми в сайтовете от AutoForums.BG за няколко минути. Вече проблемът еотстранен.Извиняваме се за причиненото неудобство.Екипът на User Media
        P.S. За хората, които не са в течение: нашият форум участва в рекламната мрежа AutoForums.BG, откъдето
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Ако наистина искаш да бъде решен подобен проблем бързо и без излишен шум и спам, следващия път просто съобщи за проблема на някой администратор или модератор (най-добре такъв, който е активен в момента). Така този, който може да отстрани проблема, най-бързо ще разбере за него и да предприеме съответни мерки. Пускането на тема със сигурност не е най-ефективния начин. Пример с конкретния проблем: въпросния ден през цялото време бях на компютър и поне три пъти влизах във форума. Ако беше изпратил едно ЛС, до 5-10 минути щях да го видя и след още 5 щях да съм спрял банерите от Автофорумс и проблемът щеше да е решен.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар

          Working...
          X