Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Правилна ли е рекламата на калпав сервиз?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Правилна ли е рекламата на калпав сервиз?

    Ами днеска отварям форума и к’во да видя - банер към един сервиз, от който не знам някой да е излязъл доволен, вклчително и аз косвено(служебна сме карали там). Въпросният сервиз до пощата в Люлин 2. Ако прочетем и трите форума(даже четирите, за да бъдем точни, щото ние сме толкова много, че имаме два) еми един доволен човек няма да срещнем освен един "николай" дет явно бачкаше там и само той пишеше, че сервиза е добър. Та ми се иска да знам защо аджеба рекламираме боклуци? Нали ще влязат доста хора във форума дето не знаят за какво става въпрос в тоя сервиз и ще вземат да си закарат колите там и опалааааа...а повярвайте ми на тея един път паднете ли им в ръчичките доста време ще си ближете раните. Все едно да рекламираме Александър ауто или Италсервиз на винаровото. Въпросът ми не е заяждане, ясно ми е, че трябват пари за поддържането на сайта ифорума, както и за нов сървър и т.н. но мисля, че това да сложиш реклама на сервиз дето повече развалят коли, отколкото да ги оправят си е не баш с основната задача на форума, а именно взаимопомощ, ориентиране при търсене на части, сервизи и т.н.
    N.Y. State of Mind

    #2
    да, ама ако добрия сервиз не ще да плаща за реклама?реклама се пуска на този който си плаща?ако е некадърен се надяваш че няма да има пари да си плаща иначе , правилна /неправилна реклама няма има интересна/безинтересна.Колко много боклуци се рекламират , с ясното съзнание че са боклуци?сега се сещам за:- кафе нова бразилия-услугите на глобул....помагайте де

    Коментар


      #3
      u_bo написа:
      ....помагайте де
      Сервиза до пощата в Люлин 2 :D
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Не съм ползвал сервиза, но рекламата им е с очевадна правописна грешка, която ме преследва, откакто я забелязах и ми пречи да се съсредоточа върху форума :D .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          snake написа:
          Не съм ползвам сервиза, но рекламата им е с очевадна правописна грешка, която ме преследва, откакто я забелязах и ми пречи да се съсредоточа върху форума :D .
          Както са написали монтажа - сигурно така го и правят - като изпускат букви/части/процедури...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              deadairplane написа:
              snake написа:
              Не съм ползвал сервиза, но рекламата им е с очевадна правописна грешка, която ме преследва, откакто я забелязах и ми пречи да се съсредоточа върху форума :D .
              Искали са да кажат, че много ще те мотат и няма да го монтират (Макар, че и за това има правописсна грешка защото по правилно е мотане а не мотаж ама за някои диалекти е простено толкова могат)
              отвратителен си Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

              Коментар


                #8
                аз пък мисля , че хората са си направили много честна реклама,предлагат ’с мотаж’ и без монтаж - тоест ем те мотат и не ти го монтират. После що ходите да ривете - ми те са си го написали По мои впечатления - сервизи дето имат нужда от реклама... бегай далече.Свесните сервизи са пълни с работа догоре и не им е до реклами.

                Коментар


                  #9
                  В банера пише:МОТАШ И БЕЗ МОНТАШ"Значи има и моташ! Тия са разбивачи на ефира.Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                  Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Този сервиз, без да го знам дори, ги мразя. Редовно слагат листовки под чистачките на колите ... в Младост. Пълна ми е колата с такива. Най-тъпото е, че все ги виждам като седна вътре и трябва да ставам, и ...псувни...Не знам колко трябва да си "умен" да рекламираш Люлински сервиз в Младост.
                    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, за банера аз съм виновен...явно при писането, и понеже беше набързо съм допуснал правописна грешка.Относно този сервиз, имаме следната устна договорка:- заплаща се сума на месец срещу реклама, това не означава покровителство а чисто спонсорство;- от наша страна се проверява всичко, което се пише, и се изискват конкретни доказателства- от страна на сервиза не се допускат грешки при бъдещо сервизиране на съфорумци.- при доказано нарушение от страна на сервиза на горната договорка, рекламата се спира.Защо стигнахме до тези договорки:- стана известно че в интернет за този сервиз са се пускали мнения и от конкуренти на сервиза; Има и конкретни доказателства.- увериха ни че майсторите в сервиза са сменени. Това е поради някои верни твърдения.При тези условия, предполагам, ще се съгласите, че има смисъл човек да си прави колата там.Аз лично говорих с човека и бих си закарал моята. Стига да има за какво, и дано да няма.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        призната грешка - не е грешка.дано има повече хора като теб, които не се притесняват да си признаят като сбъркат правописа уговорката е добра, чакаме развитие !

                        Коментар


                          #13
                          Имам вече едно каре, вероятно за смяна от днес ...то само това по окачването съм сменял и пак е за смяна...Ако те се справят, и дано, ще пиша! Говорихме миналия път че може да се намерят оригинални стари.Те и от нови са 300 пъти по-добри освен то тези на метели, дето били по 100лв парчето.Бе ще пиша ако са ок..kilar май и той ще ходи. Тъкмо тест ще има.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            GTipo написа:
                            Имам вече едно каре, вероятно за смяна от днес ...то само това по окачването съм сменял и пак е за смяна...Ако те се справят, и дано, ще пиша! Говорихме миналия път че може да се намерят оригинални стари.Те и от нови са 300 пъти по-добри освен то тези на метели, дето били по 100лв парчето.Бе ще пиша ако са ок..kilar май и той ще ходи. Тъкмо тест ще има.
                            За карета си вземи Гло а не Ментели Сам се убеждаваш, че евтиното излиза скъпо.А и лично не виждам, че със смяна на каре ще може да се тестват. То и ако там объркат направо някой трябва да ги
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              зимата ми съдра кожата тоя марудер,навсичко отгоре колата почна да ми харчи 15 на сто отидох на диагностика в надежда 2 и се хванаха за главата. изкривил ми беше потинциометъра на инжекциона,ланда сондата небеше закачена и тогава ми стана ясно защо толко се натискаше, че имал всички части за инжекциона, а аз бях за двигател при него(тръгнахме уж 350-400 лв. а накрая ме обработи та му дадох 1200) сами си правете изводите......
                              Fiat uno 70 SXie

                              Коментар

                              Working...
                              X