Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за новия форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да попитам, защо често ми се получава форума да дава, че всички теми са непрочетени? Работя с Опера, ако това има значение, преди не беше така.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #17
      От време навреме и аз ползвам Опера (вкл. сега) и не съм забелязал такъв проблем. Опитай да излезеш от форума (да се разлогнеш), да изтриеш кеша и кукитата на браузъра (Ctrl+Shift-Del, Clear Data), да рестартираш браузъра и пак да влезеш (да се логнеш във форума).
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        Не помогна.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #19
          Това само с Опера ли се случва, пробвал ли си с друг браузър?
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #20
            Не съм пробвал с други. В момена всичко си е наред, до кога ли? Не е болка за умирачка, но дразни.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #21
              То човек да не го похвали, пак същия проблем, немаркирани като прочетени. Влязох с Microsoft Edge и Firefox резултата е същия. След маркиране в Опера като прочетени и в другите браузери са маркирани като такива.
              Последна редакция от NikMar; 15.09.2022, 15:26.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #22
                ... След маркиране в Опера като прочетени и в другите браузери са маркирани като такива.
                Е да де, така трябва да е.
                Не знам иначе защо се получава да стоят непрочетени, но като не мога да го възпроизведа, трудно ще търся причината. Трябва да е излязла нова версия на vBulletin, като се наканя да обновя инсталацията на форума, ще видим.

                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #23
                  Здравейте, колеги!
                  Един от регистрираните потребители не може да пише/отговаря във Форума, дори като е влезнал с парола и тн., нещо се е бъгнало в регистрацията?!
                  И в тази връзка, ще помоля админа да се погрижи и изтрие/зачисти всички следи в сървъра на СФФБ за потребител "NID" ... профил, пароли, имейли и тн. За да може да се регистрира наново, защото сега не му приема имейла!


                  Click image for larger version  Name:	картинка от форума.jpg Views:	0 Size:	161,1 KB ID:	2757415
                  Последна редакция от Jimy; 20.09.2022, 09:00.
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #24
                    Просто NID не си беше потвърдил имейл адреса, т.е. не си беше довършил регистрацията. Активирах му профила.
                    Но искам да помоля, хайде по такива въпроси да си пишем на лични съобщения или чрез формуляра за контакт (за нерегистрираните посетители) и да не пълним темата с офтопик.
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #25
                      Не бях влизал във форума от седмица и днес пак ми дава всички теми като непрочетени. Гадост, но не е болка за умирачка, само дразни.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар

                      Working...
                      X