Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко грешки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    еееееееееееееее как мож’ да съм толко задръстен??? Изобщо... ама изобщо не съм ги видял тея ръКавичкиред.: аааааааааааа!!! има някаква измама! Ето: И пак ми дава тая грешка?!?! Кво да го прая? Значи е така както всичко си е наред, влизам, променям часовника, не пипам нищо друго, и като цъкна ОК, ми дава ето този надпис дето го показах, и не знам защо ми вкарва и кавичките? да не би да има някаква нередност в тая последователност от ето такива неща: [/][/;.’ред.2: ББ кода го копирам и го пастирам директно от оня сайт, за да няма грешка, ама пак....
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      еееееееееееееее как мож’ да съм толко задръстен??? Изобщо... ама изобщо не съм ги видял тея ръКавичкиред.: аааааааааааа!!! има някаква измама! Ето: И пак ми дава тая грешка?!?! Кво да го прая? Значи е така както всичко си е наред, влизам, променям часовника, не пипам нищо друго, и като цъкна ОК, ми дава ето този надпис дето го показах, и не знам защо ми вкарва и кавичките? да не би да има някаква нередност в тая последователност от ето такива неща: [/][/;.’ред.2: ББ кода го копирам и го пастирам директно от оня сайт, за да няма грешка, ама пак....
      Излиза ти в подписа. Какъв е проблемът?

      Коментар


        #18
        ogi28b написа:
        Влязох в профила, да сменя часовника, че ми дава 1 час назад, и като натиснах оОК, ми излезе един ето такъв надпис....
        Проблемът е че искам да си сменя часовника, а не картинката, но като сменя часовника, ми дава грешка в картинката и не мога да потвърдя промяната в часовника

        Коментар


          #19
          ogi28b написа:
          ogi28b написа:
          Влязох в профила, да сменя часовника, че ми дава 1 час назад, и като натиснах оОК, ми излезе един ето такъв надпис....
          Проблемът е че искам да си сменя часовника, а не картинката, но като сменя часовника, ми дава грешка в картинката и не мога да потвърдя промяната в часовника
          Махни картинката от подписа, оправи си часовника и след това пак си добави картинката

          Коментар


            #20
            Пак същото - сега нямам и картинка. Поне часовника оправих! ама предпочитам картинката. Защо така се бъгва кода?’99 Brava ELX 1.9 JTD Forecoming: Front Suspension RepairЕто тук се получава, а в подписа не иска... има нещо...отнякъде вади кавички някакви и те пречат. Изписах го ръчно нанови и пак не щя

            Коментар


              #21
              ogi28b написа:
              Пак същото - сега нямам и картинка. Поне часовника оправих! ама предпочитам картинката. Защо така се бъгва кода?’99 Brava ELX 1.9 JTD Forecoming: Front Suspension RepairЕто тук се получава, а в подписа не иска... има нещо...отнякъде вади кавички някакви и те пречат. Изписах го ръчно нанови и пак не щя
              Сложи това:
              Код:
              [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/205253.html][img]http://images.spritmonitor.de/205253_3.png[/img][/url]
              Пробвах, при мен няма проблем!

              Коментар


                #22
                Е за това става въпрос! копи пейст и ГРЕДА! кавички....най-отзад! заклевам се в бравата! Същия код го копирам и от сайта, има си го сейвнат на десктопа, и неведнъж съм си редактирал подписа и после съм го връщал, обаче сега - гредоред!

                Коментар


                  #23
                  И аз пробвах - в подписа не може да се набие този код.Поне и на мен ми изписва същата грешка:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Вашият подпис не е валиден!Невъзможно е да се проследи размерът на тази картинка: http://images.spritmonitor.de/205253_3.png"Няй-вероятно на този адрес няма картинка и затова не можете да я използвате.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Понеже в подписите има ограничение в размера на картинките, форумът проверява за размера.Има настройка обаче която указва какво да се прави при неуспешно определяне на размера - да я пусне или да я спре.Според мен това е причината - По спомени това беше включено.Най вероятно се случва следното - въпросният сайт има закъснение докато генерира това изображение според линка който му пращаш а това закъснение е по голямо от времето което форума чака за да я получи и определи става ли или не. И съответно отказва да я сетне като подпис защото не знае колко е голяма.Проблемът е по скоро в сайта ... ако беше статично изображение то се праща веднага и няма проблем ... явно преди ги е пращал по бързо ...Прати кода на GTipo той ще тия сложи - за него няма ограничение.

                  Коментар


                    #24
                    ilkor написа:
                    ......Прати кода на GTipo той ще тия сложи - за него няма ограничение.
                    done
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      ilkor написа:
                      Понеже в подписите има ограничение в размера на картинките, форумът проверява за размера.Има настройка обаче която указва какво да се прави при неуспешно определяне на размера - да я пусне или да я спре.
                      Ако това е причината не би трябвало да работи и при мен, а аз го закачих без никакви ядове

                      Коментар


                        #26
                        Явно не всеки път го прави. Вероятно зависи от натоварването на сайта.Получавал съм запитване преди с такъв проблем. Само че картинката беше за шофьорки стаж ...

                        Коментар


                          #27
                          GTipo написа:
                          done
                          В неделя ще ти покажа как черпя с бира

                          Коментар


                            #28

                            Коментар


                              #29
                              И ilkor, и ilkor Не ми стана ясно какъв е проблема, вие си го знаете, но ето сега си сложих тука една картинка отляво да ми свети шаренко в постовете, и пак греда с другата картинка в оня сайт. За момента прежалвам оная, ама си я искам и нея, ама така че като искам нещо да пипна в профила си, да мога, а не всеки път да ми дава грешка в нещо което не сменям.

                              Коментар

                              Working...
                              X