Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко грешки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко грешки

    Колеги, администратори, ето какво хвърля ерор конзолата като се отваря форума.Обръщам внимание, ако има проблеми да не се изненадате.
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Няма проблем с това.Току що чекнах www.google.bg и ми отчете 44 грешки

    Коментар


      #3
      Ми те повечето са от CSS-a, който е писан през 2002-а. Тогава от стандарти никой не се интересуваше, а FF в момента се води от тях и резултатът е видим. Видях и няколко JS грешки, ама това едва ли е от значение, след като видимо не се отразяват по никакъв начин.Измъчи ме обаче КРЕДОР-а, че тия 2-3 дни пиша през Линукс и Виста, които ползвам временно. Много кофти, че не може да връщаш курсора в по-задна позиция и да редактираш нещо, което вече си написал. Това вече е дразнещо и се чудя как не съм го забелязал, като съм го слагал ...

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Досега само още един потребител ми се е оплакал от този проблем.Аз доста си играх да го възпроизведа, но не успях ...

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              deadairplane написа:
              ilkor написа:
              Досега само още един потребител ми се е оплакал от този проблем.Аз доста си играх да го възпроизведа, но не успях ...
              Пробвай да напишеш нещо и после с курсора да върнеш някъде напред за да го редактираш. Каквото и да напишеш се изписва на края. Между другото този проблем го няма в Алфа форума и Ланча форума, а кредора май е същия.
              Тц, не е същият. Друг слагах, дето уж беше по-качествен

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Току що пробвах със Сафари, Фаерфокс и Опера.Не виждам проблем ...Винаги пиша там където е курсора.

                  Коментар


                    #10
                    ilkor написа:
                    Току що пробвах със Сафари, Фаерфокс и Опера.Не виждам проблем ...Винаги пиша там където е курсора.
                    Изключи си Flex Type-a и пак пробвай Ето защо не съм го видял и аз - при включен Flex Type не го прави, но при изключен, проблемът е налице

                    Коментар


                      #11
                      И друго забелязвам от доста време ... липсва value на самия бутон и не се разбира в какъв режим си Не знам какво сте променили в самия шаблон, но липсва

                      Коментар


                        #12
                        Същото с автоматичното прескачане го прави и с емошън иконките.Където и да поставя курсора в текста и натисна да ми излезе някоя усмивка, автоматично курсора се премества най-накрая и я слага като последна.След това кът, пейст и така вече от месеци и му свикнах
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          wwweb написа:
                          ilkor написа:
                          Току що пробвах със Сафари, Фаерфокс и Опера.Не виждам проблем ...Винаги пиша там където е курсора.
                          Изключи си Flex Type-a и пак пробвай Ето защо не съм го видял и аз - при включен Flex Type не го прави, но при изключен, проблемът е налице
                          Илко е с Мак :DНе знам какъв е проблема, сега пиша с кредора и си връща ок.....
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            тази тема ми се стори най-подходяща. Влязох в профила, да сменя часовника, че ми дава 1 час назад, и като натиснах оОК, ми излезе един ето такъв надпис.
                            Вашият подпис не е валиден!Невъзможно е да се проследи размерът на тази картинка: http://images.spritmonitor.de/205253.png"Няй-вероятно на този адрес няма картинка и затова не можете да я използвате.
                            В същото време оня сайт е активен, а ако не правя промени в профила си, картинката с литрите на 100 км, дето я дава, си стои в подписа. Пробвах и с другите картинки и кодове на сайта, но за всички ми даде тази грешка. К’о ши праим ся? Ш’си стоя със стария часовник, с час назад? Не че ми пречи нещо....РЕД.: Има някакъв проблем с оня сайт! Като пратих поста, и цъкнах на текущия линк, ми даде грешка 404 за картинката, но няма да трия този пост, ако на някой му се случи, да знае защо.

                            Коментар


                              #15
                              ogi28b написа:
                              тази тема ми се стори най-подходяща. Влязох в профила, да сменя часовника, че ми дава 1 час назад, и като натиснах оОК, ми излезе един ето такъв надпис.
                              Вашият подпис не е валиден!Невъзможно е да се проследи размерът на тази картинка: http://images.spritmonitor.de/205253.png"Няй-вероятно на този адрес няма картинка и затова не можете да я използвате.
                              В същото време оня сайт е активен, а ако не правя промени в профила си, картинката с литрите на 100 км, дето я дава, си стои в подписа. Пробвах и с другите картинки и кодове на сайта, но за всички ми даде тази грешка. К’о ши праим ся? Ш’си стоя със стария часовник, с час назад? Не че ми пречи нещо....РЕД.: Има някакъв проблем с оня сайт! Като пратих поста, и цъкнах на текущия линк, ми даде грешка 404 за картинката, но няма да трия този пост, ако на някой му се случи, да знае защо.
                              Ми, кви са тия кавички в края на адреса? http://images.spritmonitor.de/205253.png;)

                              Коментар

                              Working...
                              X