Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно ограниченията за обяви на коли във форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно ограниченията за обяви на коли във форума?

    ...понеже тия дни стана дума за това дали е редно да се пускат обяви за какви ли не автомобили във форума....както каза един колега "Някой ползва форума като "частно mobile.bg"" Аз лично съм против думата "ограничения", НОООО.......та питам "какво мислите за това". В тази връзка - скоро се регистрирах в offroad-форума и останах изненадан колко много ограничения и забрани има там???? Не може ли да има раздел за други автомобил, където да се преместват тези обяви?

    #2
    Тъй де не е хубаво да има ограничения, никой не ги обича, ама някакъв си джамбазин беше пуснал 10-тина обяви за какви ли не боклуци, и поне да бяха грамотни обявите, пък то само глупости написани за тез коли.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Може бе колега - всичко може ... Може и раздел за ракетомоделизъм да направим, може и за акушеро-гинекология да направим...К’ъв е проблема - гласува се - приема се - готово - пръкнал се раздел за океанография...НО! Ако някой е забравил да припомня, че този автомобилен форум е замислен и създаден, за да бъде от полза на почитателите и притежателите на италиански автомобили изобщо и в частност на марката ФИАТ най - вече! Всичко друго - структора на форума, дейност и т.н. би трябвало да гравитира около тази идея. Разделите "Продава" и "Купува" сащо са създадени с тази цел - за да може потребителите на форума (които се предполага, че са почитатели на марката и притежатели на автомобили ФИАТ) да продадат автомобила си или да си потърсят части за него от други потребители на форума.Винаги обаче се намират тарикати, които гледат да се възползват от намалението на широката аудитория и дет се казва - опъват сергията. Аз съм твърдо против това! Най-малкото такива бизнесмени би трябвало да се свържат с ръководството - да попитат може ли и дали струва нещо.Както вече някои са го направили и си плащат (с част от тези пари се издържа форума, а голяма част отиват за безплатните стикери на форума). Освен тези раздели се създадоха и раздел "Бизнес клуб ФИАТ - където ВСЕКИ може да представи своя бизнес в една безплатна тема, както и раздел "Продава/Купува други" - където пък може да се продават от кламери - до ядрени ракети - стига да са законно притежание. Аз по-демократично решение, не съм виждал. Създаването на още раздели и обръщането на съществуващите в мини-вариант на мобиле.бг според мен са в противоречие с целите на този форум и не трябва да се допускат!Аз казах! Хау!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Искането е основателно. Започнахме с предупрежденията.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Re: Въпрос относно ограниченията за обяви на коли във форума

          Buch написа:
          ...понеже тия дни стана дума за това дали е редно да се пускат обяви за какви ли не автомобили във форума....както каза един колега "Някой ползва форума като "частно mobile.bg"" Аз лично съм против думата "ограничения", НОООО.......та питам "какво мислите за това". В тази връзка - скоро се регистрирах в offroad-форума и останах изненадан колко много ограничения и забрани има там???? Не може ли да има раздел за други автомобил, където да се преместват тези обяви?
          Ти за офф-роуд форума не мисли там пишат човеци които си правят кефа и не жалят средства.Ако ние тук с нашите фиатки даваме по 200-300 лв за поддръжка на старичките ни автомобилчета там става дума за същата сума ,но на едно излизане в гората.Имам мотор ендуро и вече няколко пъти си правя разходки по тежки терени и виждам с каква бързина се износват новите ми гуми,зъбаци,верига и.т.н
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            kiro_of_the_day написа:
            Може бе колега - всичко може ... Може и раздел за ракетомоделизъм да направим, може и за акушеро-гинекология да направим...К’ъв е проблема - гласува се - приема се - готово - пръкнал се раздел за океанография...НО! Ако някой е забравил да припомня, че този автомобилен форум е замислен и създаден, за да бъде от полза на почитателите и притежателите на италиански автомобили изобщо и в частност на марката ФИАТ най - вече! Всичко друго - структора на форума, дейност и т.н. би трябвало да гравитира около тази идея. Разделите "Продава" и "Купува" сащо са създадени с тази цел - за да може потребителите на форума (които се предполага, че са почитатели на марката и притежатели на автомобили ФИАТ) да продадат автомобила си или да си потърсят части за него от други потребители на форума.Винаги обаче се намират тарикати, които гледат да се възползват от намалението на широката аудитория и дет се казва - опъват сергията. Аз съм твърдо против това! Най-малкото такива бизнесмени би трябвало да се свържат с ръководството - да попитат може ли и дали струва нещо.Както вече някои са го направили и си плащат (с част от тези пари се издържа форума, а голяма част отиват за безплатните стикери на форума). Освен тези раздели се създадоха и раздел "Бизнес клуб ФИАТ - където ВСЕКИ може да представи своя бизнес в една безплатна тема, както и раздел "Продава/Купува други" - където пък може да се продават от кламери - до ядрени ракети - стига да са законно притежание. Аз по-демократично решение, не съм виждал. Създаването на още раздели и обръщането на съществуващите в мини-вариант на мобиле.бг според мен са в противоречие с целите на този форум и не трябва да се допускат!Аз казах! Хау!
            това за океанографията е много яко Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ....но сме на едно мнение за "Продава се БМВ - много спешно и перфектно" ...и така докато си четох темата "ДА ПОМОГНЕМ" ми дойде идея....Между другото знаеш ли как се вика на човек пълен с идеи?........ :D (...е не е "идиот" във всеки случай... Та идеята е: Нека си има и автоджамбази във форума, но защо и форума да не се възползва от този факт? Може обяви от такъв тип да се публикуват при условие, че джамбазите дарят символична сума във този фонд "ДА ПОМОГНЕМ". мисля, че печелят доста добре за да си позволят този лукс.....

            Коментар


              #7
              За момента нямаме правно основание да искаме пари без да издаваме документ за тях. Има такава идея и дори има хора изявили желание да плащат за подобен вид реклама във форума.В момента тече регистрация на сдружение с нестопанска цел "Фиат Форум България". Когато то стане факт всичко това ще се осъществи.

              Коментар


                #8
                Аз имам едно генерално предложение - елементарно.Просто хора, които имат да речем под 50 мнения да не могат да пускат мнения в "Продава".Така ще се филтрират определено тези, които влизат с единствената цел да продават !!!Има го и този вариант, че някой ако иска ще направи тези 50 мнения с глупости, но това ще се усети, или поне е прочел поне 50 теми и е писал в тях, заслужил си е труда да има правото да пуска тема в "Продава"!
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  BO написа:
                  Аз имам едно генерално предложение - елементарно.Просто хора, които имат да речем под 50 мнения да не могат да пускат мнения в "Продава".Така ще се филтрират определено тези, които влизат с единствената цел да продават !!!Има го и този вариант, че някой ако иска ще направи тези 50 мнения с глупости, но това ще се усети, или поне е прочел поне 50 теми и е писал в тях, заслужил си е труда да има правото да пуска тема в "Продава"!
                  Няма такъв модул във форума Това го има при IPB и vBulletin

                  Коментар


                    #10
                    Това е форум на ФИАТ и обявите трябва да са свързани само с ФИАТ!Това е! За другото си има други форуми.
                    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        msi написа:
                        Това е форум на ФИАТ и обявите трябва да са свързани само с ФИАТ!Това е! За другото си има други форуми.
                        Е, стига де! Аз ако имам и Фиат и Опел - какво не мога да пусна обява за Опела си тук ли? Не може само Фиати станахме като монополисти сектанти.
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          EVITA написа:
                          msi написа:
                          Това е форум на ФИАТ и обявите трябва да са свързани само с ФИАТ!Това е! За другото си има други форуми.
                          Е, стига де! Аз ако имам и Фиат и Опел - какво не мога да пусна обява за Опела си тук ли? Не може само Фиати станахме като монополисти сектанти.
                          Опел?!? А шамари? Къде виде сектанти бре?!?

                          Коментар

                          Working...
                          X