Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за нов раздел.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ilkor написа:
    BLUEBiRD написа:
    Напълно подкрепям За софтуер и компютри има далеч по-добри места. Като калдата, например. Там всичко е легално и не върши работа, но виж в дата.бг е друго: там не всичко е легално, но е твърде старо или неработещо. То, не че има някакво значение всъщност...Гласувах с НЕ
    Ами ти щеше да бъдеш най активният в този раздел
    От което форумът едва ли щеше да загуби :P

    Коментар


      #17
      BLUEBiRD написа:
      Ами ти щеше да бъдеш най активният в този раздел
      От което форумът едва ли щеше да загуби :P[/quote] Айде да не спамите темата а?
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #18
        Neosi написа:
        Айде да не спамите темата а?
        Разбира се, извинявай Ще ти подаря една хубава емотикона против спама... като компенсация, естествено:

        Коментар


          #19
          Вдигам малко темата, че само 31 човека са взели отношение по нея.

          Коментар


            #20
            Изчетох внимателно всички мнения преди да гласувам.Меннието ми е същото като за раздела купува/продава други.Темите така или иначе си ги има.Просто това е класифициране. Тенденцията е да има още такива теми.Не че в датата няма раздел в който да си продадеш нещо, или няма хардуербг да попиташ нещо...Не можем да забраним да се пише за компютри във форума за коли.Просто в любимия ми форум е по-лесно. Освен това хората са ми по-познати.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              Пичове - не се излагайте - ще сме първия и единствения автомобилен форум с раздел за компютри.То по тая логика понеже са пуснати няколко теми за бяла техника - да направим раздел и за бяла техника...Моите големи и искренни уважения към всички компютърджии, правещи възможно съществуването на това чудесномясто във виртуалното пространство, но цял раздел е прекалено. Так мисля аз.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                От една страна - форумът си е автомобилен и е малко странно да има раздел за компютри.От друга страна - за да влезем във форума, всички ползваме компютри.Във форума има доста хора на ТИ с компютрите и това е първото място, където бих попитал като имам проблем (и съм го правил).А някой може просто да попита как да смени от латиница на кирилица - все пак не всички знаят от къде се пуска компютъра. Нищо че Джон Атанасов произхожда от едно ямболско село По-скоро подкрепям такава идея.

                Коментар


                  #23
                  kiro_of_the_day написа:
                  Пичове - не се излагайте - ще сме първия и единствения автомобилен форум с раздел за компютри.
                  Тъкмо де...ако ги нямаше компютрите, този форум нямаше да същесвува...или бъркам? Не виждам с кое се излагаме?Но все пак преценката е на всички колеги.
                  Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                  Punto М2 1.2 SX 2000г.
                  МРАЗЯ НАП!!!

                  Коментар


                    #24
                    Аз подобно на snake ще дам глас ДЕ...Бих гласувал ЗА само, ако има секция *nix, под секция Linux и най-накрая анти М$ раздел...И понеже ще съм единствения който ще си поства там, това би ми отнело много време да подържам раздела жив и бих изпуснал много спам теми в общи приказки, което не желая да се случва....въпреки, че една тема "How to crack wi-fi бензиноколонка" би била полезна...

                    Коментар


                      #25
                      Neosi написа:
                      kiro_of_the_day написа:
                      Пичове - не се излагайте - ще сме първия и единствения автомобилен форум с раздел за компютри.
                      Тъкмо де...ако ги нямаше компютрите, този форум нямаше да същесвува...или бъркам? Не виждам с кое се излагаме?Но все пак преценката е на всички колеги.
                      Ако я нямаше електроенергията - този форум също нямаше да съществува даа направим един раздел и за електроенергията... Айде моля Ви се - този аргумент просто е несериозен. Половината или една трета от потребителите са пушачи - да направим раздел и за цигарите... Пак ще натвръдна - това е автомобилен форум - всичко друго е странично!Това, че се появили 3-4 теми на дадена тема не значи, че трябва да се прави раздел.Има си специализирани форуми за това!Абе общо взето това компютърджиите сте голяма напаст - не, че юристите не сме...А! Да предложа да направим един раздел за юридическа помощ - всекиму се налага и ще е полезна!?
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #26
                        kiro_of_the_day написа:
                        Абе общо взето това компютърджиите сте голяма напаст - не, че юристите не сме...А! Да предложа да направим един раздел за юридическа помощ - всекиму се налага и ще е полезна!?
                        Хииииххих...напаст сме, ама и юристите сте същата :D А относно юридически проблеми - аз съм за. :DА защо има раздели "Купувам-продавам други" и "Бизнес обяви"?По тази логика тези раздели не би трябвало да съществуват, защото всеки купува или продава нещо, или върти бизнес - без връзка с автомобилите.
                        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                        Punto М2 1.2 SX 2000г.
                        МРАЗЯ НАП!!!

                        Коментар


                          #27
                          И аз гласувах с ДА, но нека бъде не като цял нов раздел, а както казаха някои колеги като подраздел. Все пак във автофорум да сложиш цял раздел за компютри е малко... Но нищо не пречи да си има в общите приказки примерно подраздел "компютри и софтуеър".
                          "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                          Fiat Tempra 1.9 TDs
                          Subaru Legacy 2.0i

                          Коментар


                            #28
                            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                            Punto М2 1.2 SX 2000г.
                            МРАЗЯ НАП!!!

                            Коментар

                            Working...
                            X