Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за нов раздел.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за нов раздел.

    Здравейте колеги, Понеже, явно има интерес от колегите, по проблеми свързани с компютри и софтуер искам да предложа създаването на такъв раздел във форума, с ясното съзнание, че това е форум за автомобили. Разбира се преценката е Ваша, но мисля, че няма да е напразно.
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    #3
    Гласувах с "ДА", защото благодарение на това средство го има този форум и изобщо интертет.А кой ли не е имал проблеми с тях.Лично на мен няколко пъти са ми помагали хора от форума!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #4
      И аз гласувах с ДА.Винаги можеш да научиш нещо полезно!Не виждам какво се губи от това да го има раздела.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #5
        И аз гласувах с да.Така или иначе темите присъстват - подобре да са събрани на едно място.Само че разделът може да е малко по общо формулиран за да включва всички теми свързани с компютрите, а не само софтуера.

        Коментар


          #6
          Стига бре хора... Това е автомобилен форум все пак. Тази тема изобщо не би трябвало да подлежи на обсъждане.Гласувах с "НЕ"! Когато някой го интересува нещо за компютри - каквото и да било - пуска си тема в Обши приказки - и аз съм го правил. Но да се прави цял раздел - това е вече прекалено. Няма нищо общо нито с насочеността на форума нито с целите му нито с нищо...Това тука да не е пенкилер....
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #7
            Аз също гласувах с "Да".Получавал съм помощ тук относно софтуер,а и освен това има си специализиран софтуер и хардуер за автомобили.Не виждам нищо лошо да има такъв раздел,където да е събрана цялата информация.

            Коментар


              #8
              Винаги можеш да научиш нещо полезно!Не виждам какво се губи от това да го има раздела.
              ..и аз сьм ползвал услуги по тази тема и гласувах с"ДА"! :D
              FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
              FIAT MAREA1.6 16V

              Коментар


                #9
                Nino написа:
                Гласувах с "ДА", защото благодарение на това средство го има този форум и изобщо интертет.А кой ли не е имал проблеми с тях.Лично на мен няколко пъти са ми помагали хора от форума!
                Понеже компютрите са ми голяма част от занаята, разчитайте, че с каквото мога ще помагам. Гласувах с ДА.
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #10
                  ilkor написа:
                  И аз гласувах с да.Така или иначе темите присъстват - подобре да са събрани на едно място.Само че разделът може да е малко по общо формулиран за да включва всички теми свързани с компютрите, а не само софтуера.
                  Разбира се...
                  Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                  Punto М2 1.2 SX 2000г.
                  МРАЗЯ НАП!!!

                  Коментар


                    #11
                    Категорично НЕ! От няколко дена се наблюдава голяма активност в "Общи приказки" точно с такава тематика и честно казано ми идва в повече. Приемам форума като "минутка за релакс" и след цял ден писане на код, отново да гледам същия бъркоч - НЕ, мерси!Все пак е автомобилен форум!

                    Коментар


                      #12
                      wwweb написа:
                      Категорично НЕ! От няколко дена се наблюдава голяма активност в "Общи приказки" точно с такава тематика и честно казано ми идва в повече. Приемам форума като "минутка за релакс" и след цял ден писане на код, отново да гледам същия бъркоч - НЕ, мерси!Все пак е автомобилен форум!
                      Но поне тематиката ще е събрана в отделна тема и ако не желаеш няма да я посещаваш ... няма да се пълнят "Общи приказки" и с такива теми.Всъщност няма да е цял раздел, а подраздел - нещо от типа на "Интересни снимки и клипове" или "Ретро"

                      Коментар


                        #13
                        Гласувах с ДЕ . От една страна компютрите са ми професия, по цял ден само за компютри се говори около мен и ми се гади от компютри. Както каза и Влади, във форума предпочитам да разпусна, а не пак да чета за компютри. Така че предпочитам да няма нищо, свързано с компютри, особено в любимите ми "Общи приказки".От друга страна, ако е отделен раздел, ще се постарая да не го посещавам :D . А и наистина за много хора ще е полезен !
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #14
                          wwweb написа:
                          Категорично НЕ! От няколко дена се наблюдава голяма активност в "Общи приказки" точно с такава тематика и честно казано ми идва в повече. Приемам форума като "минутка за релакс" и след цял ден писане на код, отново да гледам същия бъркоч - НЕ, мерси!Все пак е автомобилен форум!
                          Напълно подкрепям За софтуер и компютри има далеч по-добри места. Като калдата, например. Там всичко е легално и не върши работа, но виж в дата.бг е друго: там не всичко е легално, но е твърде старо или неработещо. То, не че има някакво значение всъщност...Гласувах с НЕ
                          ilkor написа:
                          Всъщност няма да е цял раздел, а подраздел - нещо от типа на "Интересни снимки и клипове" или "Ретро"
                          "Ретро" е супер идея. Може ли да постна Windows 3.11 - супер бърза ОС за съвременните компютри. Задминава дори Линукс и със сигурност не е останал и един вирус за нея 10 дискети, напълно легално придобити

                          Коментар


                            #15
                            BLUEBiRD написа:
                            Напълно подкрепям За софтуер и компютри има далеч по-добри места. Като калдата, например. Там всичко е легално и не върши работа, но виж в дата.бг е друго: там не всичко е легално, но е твърде старо или неработещо. То, не че има някакво значение всъщност...Гласувах с НЕ
                            Ами ти щеше да бъдеш най активният в този раздел

                            Коментар

                            Working...
                            X