Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг да стане ли раздел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мда ... и аз искам отделен подфорум за Алфа Ромео ... да си кажат мнението само хората, които искат да го има. Другите няма смисъл да се питат
    ето нещо конструктивно най накрая Сега ще пусна анкета в която да питам съгласни ли сте да се направи раздел за обсъждане на популацията на бездомните кучета.И само някой който няма да пише в него да посмее да си каже мнението в анкетата - ще ги насъскам срещу него Понеже ще гласувам само аз, ще спечеля в анкетата и ще си пиша на воля в моя си собствен раздел Пък кучетата нека си лаят ...Съжалявам но това ми хрумна в отговор на това:
    Тук за тунинг раздела да си кажат мнението хора които ще пишат вътре(примерно аз) ,а не някой който влиза само да види на високосна един път.

    Коментар


      #17
      Е и аз тва имах предвид

      Коментар


        #18
        Ще се реши на база на анкетата, така е най-почтено. В модераторския екип също няма единно мнение, точно по този въпрос.Тя е за 5 дена, гласувайте активно!
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          аз съм с Да.Може да не се пише толкоз от маниаци на тема тунинг- не знам защо, но фиатите не изостават от голфовете с тунинга който може да се прави по тях.Имам поне двама познати (1 комшия и друг негов приятел с браво HGT) ама не пишат тук, а си ремонтират боядисват пастират и секви дребни работи по колата сами...ако пишат ще е добре но да ги карам на сила не мога.Отделно доста хора с купета има.Форума е малко по-ориентиран за нормалните хора с нормални коли.Така, че мисля че ако се пообогати тунинг раздела форума ще се поотвори.С някоя и друга важна тема с линкове за тунинг и фомум мейд нещата който някой от юзерите тук са си направили сами и са сложили снимки и обяснения.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #20
            nasty написа:
            аз съм с Да. Може да не се пише толкоз от маниаци на тема тунинг- не знам защо, но фиатите не изостават от голфовете с тунинга който може да се прави по тях. Имам поне двама познати (1 комшия и друг негов приятел с браво HGT) ама не пишат тук, а си ремонтират боядисват пастират и секви дребни работи по колата сами...ако пишат ще е добре но да ги карам на сила не мога. Отделно доста хора с купета има.Форума е малко по-ориентиран за нормалните хора с нормални коли. Така, че мисля че ако се пообогати тунинг раздела форума ще се поотвори. С някоя и друга важна тема с линкове за тунинг и фомум мейд нещата който някой от юзерите тук са си направили сами и са сложили снимки и обяснения.
            Колега много добре го обясни Това казах и аз по-горе,хората които биха писали в този рздел(повечето) в момента не пишат,защото всичко е размазано в един общ вид.Ако беше подредено с имена ще е като в библиотека,т.е. отиваш на буквата "Ф" намираш Ферари,земаш и четеш.Който не е разбрал горното беше пример
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #21
              Раздела ми е един от любимите, но според мен е излишно. Както казаха 1-во, че не е чак толкова активен и другото, че се получава едно объркване с другите дялове. А и аз лично не понасям форумите дето са с много дялове. Споде мен не е необходимо
              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

              Коментар


                #22
                Добре,аз ще задам няколко въпроса без да им отговарям всички те са за теми в раздела:- Тема "Здравейте",въобще какво търси там при положение че самото заглавие я насочва към кофата,без значение че вътре се пита за еди какво си-Тема"Някой правил ли е това" също какво общо има с тунинг-а още от заглавието-Тема"Глезотийки към алармата" ,на нея пък къде и е въобще мястото -Тема "За какво се използва тази греда",тука ли и е мястото също?-Тема "Колеги от къде мога да си купя бели мигачи за Бравото",тази дали не е сбъркала раздела И така нататък и така нататък.Трябва да стане ясно на потребителите на Фиат форума че раздел Тунинг по принцип не е магазин в който се пита от къде да си купя това или онова.Там се излагат проекти било то силов,интериорен или аудио.Нормално е в проекта на някой юзър да се появят въпроси,но той и затова е пуснат,за да го видят другите и да си кажат мнението.Иначе както е в момента все едно се намираш на битака.Има няколко теми пуснати много точно и браво на колегите че са разбрали как трябва да стане работата ,например:-Тема "Проект:Фиат Марея"-Тема "Тунинг проект за Бравото" и т.н. и т.н.Това е което мисля аз за правилно за раздел Тунинг,а не да се обръща на сергия,от къде да си купя това,ами това как да го направя,ама ако купя туй ко ли ша стане...
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #23
                  Колега, ако искаш напиши някакво предложение за правила за писане в раздел тунинг. Мисля че поне това е конструктивно докато мине анкетата.Макар че след днешният случай - да си зададеш въпроса в темата с правилата на форума се съмнявам че някой ги чете ...http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=25115

                  Коментар


                    #24
                    Един глас против.Все пак това не е тунинг форум.
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #25
                      gamma написа:
                      Един глас против.Все пак това не е тунинг форум.
                      Да, но го има и този раздел.Защо трябва да е тунинг форум за да е подредено?Целта по принцип на един добър форум е да е нещо като библиотека, в която като ти потрябва нещо да се информираш, трябва да има ред иначе става боза.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        #26
                        Точно затова колегата ici не е възстановил проекта си след срива на сървъра Нали не мислите че не го е направил щото няма време
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #27
                          ivanko_rs написа:
                          Точно затова колегата ici не е възстановил проекта си след срива на сървъра Нали не мислите че не го е направил щото няма време
                          Още 8 гласа ни трябват.....Всъщност и аз да съм на негово място, това което се загуби си беше много писане. И мен ме е яд че се загуби, беше много интересно.ici, ако решиш да го слагаш, сложи само снимки в гаража, и обяснението с един чат за тях.Уверявам те, че след последните технически въведение, сървъра е възможно най-сигурен. Дори физически да спре да съществува ( земетресение, наводние, трета световна ), пак ще се възстанови за не повече от ден. Няма начин да изчезне. Аз ще го направя важна тема.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #28
                            Ей опасни сте :D Качих наново снимки в темата
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              #29
                              Гласувах ЗА, не е лошо да ги има, някак си ще е по-подредено (лично мое мнение).
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар

                              Working...
                              X