Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За новата платформа на форума - въпроси и отговори

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Освен че показваш някакви различия в дадена област - предполагам извеждането на резултати при търсене (а дали двете търсения са аналогични не е ясно) и че споделяш нехаресването на форума, въпрос в поста ти не виждам (вж. заглавието и водещия пост на темата).

    Ако имаш конкретен въпрос, ще се опитам да ти отговоря в рамките на възможностите си. Колкото до харесването... ами имаш пълното право да харесваш или не харесваш форума, както и дали да го посещаваш или не.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #47
      Бутон: "докладвай мнението" има ли някъде, че аз него виждам?!
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #48
        Има - вляво на лентата след края на мнението.

        Click image for larger version

Name:	report-post-button.jpg
Views:	1
Size:	60,8 KB
ID:	2093969 Click image for larger version

Name:	report-post.jpg
Views:	1
Size:	171,3 KB
ID:	2093970
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #49
          Има - вляво на лентата след края на мнението. ...
          Благодаря, наистина не го забелязах!!!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #50
            Едно питане за писане на ЛС. Пиша ЛС на колега и при натискане на SPC не реагира слива ми думите, после отивам да редактирам текста и SPC го приема, защо се получава така.


            Поста ти е за тази тема!
            Модераторски екип на fiatforum.bg
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #51
              В момента нямам възможност да проверя казуса. Но искам да помоля, когато събщавате за даден проблем, моля давайте малко повече информация - какво устройство ползвате (компютър, телефон...), операционна система, браузър... Също какво точно сте правили преди да възникне проблемът и какви съобщения за грешки получавате.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #52
                Устройство - лаптоп, марка и модел надали имат значение
                ОС - Win 7 Ultimate
                браузър - Opera
                Колкото до операциите, просто само писах на колега, на практика в полето за писане на края на думата не приема SPC, както писах при корекция м/у буквите
                SPC може да се намести.
                А да пипитам за това съобщение
                Поста ти е за тази тема!
                Модераторски екип на fiatforum.bg
                мисля че въпроса го бях писал точно тук, не че има кой знае какво значение, но надали съм се заблудил с друга тема.
                Последна редакция от NikMar; 04.11.2016, 09:08.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #53
                  Поста ти беше в тази тема: http://www.fiatforum.bg/showthread.p...?с-назад!
                  Предполагам, че е не е било умишлено... за това ти преместих поста в правилната тема.
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    #54
                    Устройство - лаптоп, марка и модел надали имат значение...
                    Следващия път, когато някой ми изпрати оплакване с текст “Не мога да вляза!” или “Не ми се показва бутона”, ще го насоча към теб за отговор!
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #55
                      Извинявай, ако съм те засегнал, щом марката на лаптопа е от значение тя е Asus EeePC 1001PX.
                      Последна редакция от NikMar; 07.11.2016, 11:52.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #56
                        Едно питане за писане на ЛС. Пиша ЛС на колега и при натискане на SPC не реагира слива ми думите, после отивам да редактирам текста и SPC го приема, защо се получава така.

                        И при мен се получава така. Дори сега като пиша този отговор се получи. Все едно бутона SPC не работи. Проблема го решавам като дам с Enter един два реда надолу и после със стрелката се върна да пиша съобщението. Тогава интервала започва да действа.
                        Пиша от лаптоп LENOVO с Windows 10 и Google Chrome.

                        Коментар


                          #57
                          Имали някакъв начин да се смени иконата на заключените теми? Че с тази черна (сива, тъмна или каквато е там) лента в горния десен ъгъл ми се асоциира като жалейка.
                          Stop giving directions, just say "Follow me."
                          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                          Коментар


                            #58
                            Честно казано, отначало мислех да ти дам “уклончив отговор” , ама нещо ми дойде вдъхновението и промених двете най-често срещани икони за заключени теми. Надявам се така да са ти по-жизнерадостни!
                            За да се подменят всички обаче се иска още работа - трябва да се преработят още поне 10 други икони. Което си иска време, с което сега не разполагам.
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #59
                              Честно казано, отначало мислех да ти дам “уклончив отговор” , ама нещо ми дойде вдъхновението и промених двете най-често срещани икони за заключени теми. Надявам се така да са ти по-жизнерадостни!
                              За да се подменят всички обаче се иска още работа - трябва да се преработят още поне 10 други икони. Което си иска време, с което сега не разполагам.
                              Неуклончиво ти благодаря за реакцията.
                              Stop giving directions, just say "Follow me."
                              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                              Коментар


                                #60
                                Едно питане за писане на ЛС. Пиша ЛС на колега и при натискане на SPC не реагира слива ми думите, после отивам да редактирам текста и SPC го приема, защо се получава така.

                                Аз не разбрах отговора на този въпрос. Бях писал и че при мен се получава така.

                                Коментар

                                Working...
                                X