Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео форумът хакнат!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мога да ви кажа това което знам.Загуби няма, всичко е ок.Форума се прехвърля на нова машина и с нов софтуер. Цялата база се конвертира.А защо нещата се бавят толкова много не мога да ви кажа.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      и на мене на това ми намирисва , ама нали знаеш сисадмините как работят затриват всичко и викат аре са опраивяй се сам няма по несериозен форум от нашия никои друг форум в бг през последните 5 години не е отпадал за толкова дълго време
      Power Under Pressure

      Коментар


        WhitePower написа:
        и на мене на това ми намирисва , ама нали знаеш сисадмините как работят затриват всичко и викат аре са опраивяй се сам няма по несериозен форум от нашия никои друг форум в бг през последните 5 години не е отпадал за толкова дълго време
        Недей така.Все пак повечето работа (не знам точно в този случай) се върши от добрата воля на някой.Той трябва съвсем безвъзмездно да отдели доста време и нерви за да направи нещата да работят отново.Най-лесния вариант е да се оплюва някой, но не знаеш колко трудно е да се вдигне на някой ръката и да се посочи пред всички, че само той е свършил цялата работа, макар и със закъснение.Щом казват, че форума ще работи значи най-вероятно е така. Въпрос на време е просто.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          BO

          Коментар


            ajde tezi neshta da si gi komentirame w nashiq forum, kogato byde pusnatАйде пък ти да си оправиш поста на кирилица...У вашио форум ако искаш си пиши на латиница. Там модовете вероятно направо ще ти изтрият поста.Модераторски екип фиат-бг.орг

            Коментар


              pinkstero написа:
              ajde tezi neshta da si gi komentirame w nashiq forum, kogato byde pusnatАйде пък ти да си оправиш поста на кирилица...У вашио форум ако искаш си пиши на латиница. Там модовете вероятно направо ще ти изтрият поста.Модераторски екип фиат-бг.орг
              все пак незабравяите че не сме си у дома
              Power Under Pressure

              Коментар


                Колеги модератори, язвителните забележки, поне в такъв вид, са излишни. Не бях забелязал, че има кирилизатор. И не, не трием първо мнение на потребител.По същество - със сигурност ще има дискусия, след като бъде пуснат нашия си форум. Нека не злоупотребяваме с гостоприемството на колегите.Пинки@КАРБ

                Коментар


                  WhitePower написа:
                  pinkstero написа:
                  ajde tezi neshta da si gi komentirame w nashiq forum, kogato byde pusnatАйде пък ти да си оправиш поста на кирилица...У вашио форум ако искаш си пиши на латиница. Там модовете вероятно направо ще ти изтрият поста.Модераторски екип фиат-бг.орг
                  все пак незабравяите че не сме си у дома
                  С риска за малко спам ще споделя , че се чувствам като у дома си и тук и в алфа-форума , и в тунинга ... :P

                  Коментар


                    След като толкова време машината не работи, редно би било домейна да се пренасочи някъде където да има кратко обяснение.Не всеки ходи да обикаля по другите форуми за да разбере какво става.

                    Коментар


                      pinkstero написа:
                      Колеги модератори, язвителните забележки, поне в такъв вид, са излишни. Не бях забелязал, че има кирилизатор. И не, не трием първо мнение на потребител.По същество - със сигурност ще има дискусия, след като бъде пуснат нашия си форум. Нека не злоупотребяваме с гостоприемството на колегите.Пинки@КАРБ
                      Нямате никакви проблеми да си поствате тук каквото искате, стига да не противоречи на правилата на форума по форма и съдържание!И ние не трием първото мнение на потребител както се вижда.Даже и второто, но на третото вече не коментираме Ама виж как забеляза че имаме кирилизатор
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        ForbiddenYou don’t have permission to access /forum on this server.Apache/2.2.3 (Debian) PHP/5.2.0-8+etch11 Server at clubalfaromeo.com Port 80има раздвижване Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                        75 2.0 TS
                        Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                        Коментар


                          Това го показва от четири дни

                          Коментар


                            Kuku написа:
                            Това го показва от четири дни
                            верно ... мен неска сефте ми го показа...
                            Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                            75 2.0 TS
                            Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                            Коментар


                              До кат’ стигне до РусИ

                              Коментар


                                И на мен чак от днес ми го показва. Докъ стигне до бизнес парка в Младост, то почти извън София

                                Коментар

                                Working...
                                X