Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сигнал за ИЗМАМНИК във форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Голите фактиq следим темата:vectra е продал телефон за 300лв, той се оказва краден. Връща 100лв от сумата, остава да дължи 50лв. Твърди че ги няма.FAB_DESIGN е прецакан с 300лв, от които си е върнал 100.И двамата потвърждават историята.Срещу vectra няма да предприемем нищо, защото е бил достатъчно коректен за да върне и 100лв. Съгласете се, че все пак е направил и това. Ако беше това, за което го обявявате, нямаше и стотинка да има. Но не е върнал пълната сума, затова имайте едно наум при търговия с него.FAB_DESIGN се е съгласил на връщане на половината сума, така че нека да си настоява за нея. Смятам че с връщането на тази сума ще се реши спора, и ще изчисти името на vectra.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #32
      FAB_DESIGN написа:
      engboris написа:
      ако, FAB_DESIGNне преснима въпросният документ и не го побликува в форуматрябва да спре да говори.Но от зялата работа за мен е ясно само едно нещо, което си знам от преди.Този който купува GSM втора ръка без кутия, без изтекла дори гаранция и т. н.става СЪУЧАСНИК на КРАДЕЦА!
      vectra написа:
      Документа за изземането на телефона на в800и го има в Даниел и аз не го отричам...
      Има ли смъсъл да пускам линк към тема в популярен gsm форум, където също се обадиха ИЗПЪРЖЕНИ от теб или брат ти (вече и аз не знам кой кой е)??? ....... е та иначе не си изманимник.
      Добър ден!Аз съм Николай Симов-Брат на Митко!Тъй като следя какво се случва с този случай,а и аз лично съм се срещал с Даниел искам да кажа две неща:1.Ето това е сайта - http://www.all4smartphone.com/forum/...ic.php?t=30745 ( може да забележите как е написал,че аз съм му продал телефона и че всичко се е случило сега) , за който говори(Fab_Design) за "изпържен" и той няма абсолютно нищо общо с Митко!Там регистрацията е моя,а случая е следния: Първо с tsekov(въпросния "изпържен") ми изпраща телефон samsung d900 като се уговорихме че е поправим и е за смяна на регулатор на напрежението!Но далеч не беше така!Телефона седя два дни в сервиз и ми го върнаха с думите: Където е отварян този телефон, там го занеси,НЕПОПРАВИМ Е,разлепени са му всички чипове и 100 регулатора да сменим пак не може да включи!Второ когато аз му се обадих и му казах за това нещо, той ми каза, че нищо не може да направи и да се оправям!След няколко дни се чух с баща му (tsekov е някой на 14-15години) и се разбрахме да си го вземат обратно!Тогава се обадих и ги попитах всичко ли е наред и дали потвърждават, че си получават всичко обратно!ПОТВЪРДИХА!Сега ми казва, че съм взел дисплей занякакъв siemens!Не знам какво съм спечелил(ако прочетете темата ще видите че той(tsekov) казва, че телефона е поправен и работи и, че не било отлепено и едно чипче) освен че плащах куриери и се занимавах няколко дни да го издирвам, защото не отговаряше на телефона си!2.Преди няколко дни брат ми получи лично във tuning форума(от fab_design,Skywalker или както му беше ника там) и му отговори,че в момента не може да му даде тези 50лв!Всичко това което се случва в момента е за въпросните 50лв!колкото до 100-те лева..за няколко дни ги получи Даниеле и не разбирам като лъжеш за всичко до къде искаш да стигнеш!Продал ти е краден телефон ТАКА е!Но защо вчера не си вдигаше телефона когато ти звънеше брат ми, за да се разберете днес да отидете заедно в 5-то РПУ?Аз няма какво повече да напиша,провокира ме начина, по който той парадираше за "Изпържен от друг гсм форум"!Лек ден!

      Коментар


        #33
        vectra написа:
        Добър ден!Аз съм Николай Симов-Брат на Митко!Тъй като следя какво се случва с този случай,а и аз лично съм се срещал с Даниел искам да кажа две неща:1.Ето това е сайта - http://www.all4smartphone.com/forum/...ic.php?t=30745 ( може да забележите как е написал,че аз съм му продал телефона и че всичко се е случило сега) , за който говори(Fab_Design) за "изпържен" и той няма абсолютно нищо общо с Митко!Там регистрацията е моя,а случая е следния: Първо с tsekov(въпросния "изпържен") ми изпраща телефон samsung d900 като се уговорихме че е поправим и е за смяна на регулатор на напрежението!Но далеч не беше така!Телефона седя два дни в сервиз и ми го върнаха с думите: Където е отварян този телефон, там го занеси,НЕПОПРАВИМ Е,разлепени са му всички чипове и 100 регулатора да сменим пак не може да включи!Второ когато аз му се обадих и му казах за това нещо, той ми каза, че нищо не може да направи и да се оправям!След няколко дни се чух с баща му (tsekov е някой на 14-15години) и се разбрахме да си го вземат обратно!Тогава се обадих и ги попитах всичко ли е наред и дали потвърждават, че си получават всичко обратно!ПОТВЪРДИХА!Сега ми казва, че съм взел дисплей занякакъв siemens!Не знам какво съм спечелил(ако прочетете темата ще видите че той(tsekov) казва, че телефона е поправен и работи и, че не било отлепено и едно чипче) освен че плащах куриери и се занимавах няколко дни да го издирвам, защото не отговаряше на телефона си!2.Преди няколко дни брат ми получи лично във tuning форума(от fab_design,Skywalker или както му беше ника там) и му отговори,че в момента не може да му даде тези 50лв!Всичко това което се случва в момента е за въпросните 50лв!колкото до 100-те лева..за няколко дни ги получи Даниеле и не разбирам като лъжеш за всичко до къде искаш да стигнеш!Продал ти е краден телефон ТАКА е!Но защо вчера не си вдигаше телефона когато ти звънеше брат ми, за да се разберете днес да отидете заедно в 5-то РПУ?Аз няма какво повече да напиша,провокира ме начина, по който той парадираше за "Изпържен от друг гсм форум"!Лек ден!
        Естествено, че няма да си вдигна телефона да слушам как с брат ти се отдавате на НИЗКИ страсти!За 50-те лева не се безпокой-на мен не ми е за тези пари иначе щях още да чакам брат ти да ми върне половината пари (ебати половината-150, не всичките 300 с които се набих... а за нервите които похабих и 10 по 300 няма да достатъчни) а той продължава да се прави на оборотен.И нещо сте ми много смешни-значи брат ти твърди, че за 1 седмица ( Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 ) ми е дал 100 лв. и, че случката били от преди години (пак сте в грешка естествено) и какво излиза значи-дали сте ми 100 лева в рамките на 1 седмица и после седя и чакам 1 ГОДИНА да ми дадете мойте си (все пак!) 50 лева (не 500, не 5000) Yellow_Flash_Colorz_PDT_40 Нали си голям търговец и тарикат-викаш тресна ми в челото 100 лева за 1 седмица (4 месеца в действителност ), а после 1 година не можа да намериш 50 :D Нали се сещаш, че с тези приказки се излагате още повече, драги мой, "коректни" търговциОще нещо ме впечатлява-защо чак когато вдигна шум по форумите и съобщя за перипетите ми с теб (не ти ми продаде телефона, но имаше глвно участие в "разрешаването" на конфликта - добре помогна де Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 ) и брат ти чак тогава започвате старата песен - до няколко дни парите са у теб, не се притеснявай, защо трябваше да стигаме до тук??? Много сте ми интересни-за пред хората се изкарвате, че едва ли не тия 100 лева дето ми върнахте до сега са великата добрина-а ти ако беше търговец на място не половината, а цялата сума трябваше да ми възстановите и то в рамките на месец-2-3.... не повече, а не да влачиш тея 150 лева (от които съм видял 100) вече 9 месеца. Ти сам показваш на всички колко си държиш на името!

        Коментар


          #34
          А ясно къде ти е бил проблема. Не можеш да спиш заради това, че не са ти върнали прословутите 50лв. Ми що не написа така в първия пост ами изписа един куп глупости докато си кажеш, че всъщност проблема ти е за 50-та лв? И нещо се обърках един път ги изкаш един път не. За мен нещата са от ясни по ясни. Преебал си се сам в опита си да направиш далавера и когато си разбрал, че си се преебал сега не можеш да спиш докат не получиш морално удовлетворение. За собствената си грешка, почна да изкарваш хората по черни и от дявола и да сееш квалификации на всякъде. И най-интересното ми е, след като си толкова ларж и широкоскроен, ти с какво се занимаваш? Защото като гледам, по цял ден дебнеш къде Митко ще пусне обява за телефони за да напишеш прословутата си тема. И я пишеш така се едно е станала вчера. Или сега ще ми кажеш как много милееш за благосъстоянието на другите и искаш да не бъдат и те "измамени: от мафиота Митко. :D
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #35
            Scorpion_BV написа:
            А ясно къде ти е бил проблема. Не можеш да спиш заради това, че не са ти върнали прословутите 50лв. Ми що не написа така в първия пост ами изписа един куп глупости докато си кажеш, че всъщност проблема ти е за 50-та лв? И нещо се обърках един път ги изкаш един път не. За мен нещата са от ясни по ясни. Преебал си се сам в опита си да направиш далавера и когато си разбрал, че си се преебал сега не можеш да спиш докат не получиш морално удовлетворение. За собствената си грешка, почна да изкарваш хората по черни и от дявола и да сееш квалификации на всякъде. И най-интересното ми е, след като си толкова ларж и широкоскроен, ти с какво се занимаваш? Защото като гледам, по цял ден дебнеш къде Митко ще пусне обява за телефони за да напишеш прословутата си тема. И я пишеш така се едно е станала вчера. Или сега ще ми кажеш как много милееш за благосъстоянието на другите и искаш да не бъдат и те "измамени: от мафиота Митко. :D
            Господин скорпион, игнорирам мненията ви и не си правя труда да ги чета задълбочено, защото е очевидно, че с Митко сте в близки отношения и сте повече от пристрастен (разбирам ви - приятел ви е, нормално е да го защитите въпреки всички факти, които изложих). Но все пак и аз съм човек и не мога да седя и да търпя заяжданията ви във всеки един написан от вас и адресиран до мен коментар.1. Да, наистина не мога да спя като хората заради тези 300, ааа 50 лева де. От 9 месеца не съм мигнал и за миг-съсипах си живота-пропих се и започнах да се дрогирам.2. Тук ще съм сериозен и ще упомена отново-както написах и в ПЪРВИЯ си пост още.... вината е наполовина моя, че се доверих така сляпо на човек, когото не познавам и съм наясно с това. Именно поради това САМ предложих, въпреки, че дори беше споменато, че УЖ щели дори телефона да ми го възстановят ( ), да си разделим по равно тези 300 лева - по 150 - ама 150 лева не са малко пара, дори и за "качествен" търговец като Митко и му трябват 2-3 години, за да ги събере Най на далавера обаче беше наш Митко, защото почти успя да ми затвори устата и продължаваше да си прави врътките чрез форумите из Интернет пространството. Ама видите ли сега съм му бил "провалил бизнеса" както той сам неколкократно панически крещеше по телефона..... и то за какво-за някакви си 50 лева.... ейййййй яд ли те е Симов...????3. Колко сте прав - по цял ден следя темите, защото си нямам друга работа.... Не следвам, не работя, нямам никакви цели в живота. Митко ме съсипа като човек и само това ми е останало-да следя темите във форумите, в които той отправя "апетитни оферти" към доверчиви като мен хора.... като на всичкото и отгоре му се връзваме..... КОЛКО ЖАЛКО!И така драги ми Господин скорпион, повече не смятам да отговарям на докачливите ви коментари, защото двама Митковци (вече трима и с брат му) ми идвате в повече.Мите, нямаш ли някой твой братовчед или братовчеди да се включат и те - и без това подкара родатата, дай поне да се запознаем със всичките ти близки и приятели....?

            Коментар


              #36
              Нали не ми четеше мненията бе? Как така ми отговаряш? :D Всичко дето написа е един голям балон пълен с нищо. Просто защото и сляп човек да е сам може да види колко си елементарен в действията си. И тая нескрита злоба и липса на душевен мир не можеш да я скриеш зад някакви купечки думи. Дори и дума на обелваш за това, че в Опел форума ти направиха темата на пух и прах. Същите тия хора дето за разлика от теб познават Митко. И аз от там го познавам. Ходили сме на срещи заедно и т.н. Но не ми е нужно много за да разбера кой що за човек е. А и се е доказъл нееднократно като точен човек. Затова го защитавам. А я виж се ти, никой не излезе друг да каже, да той е ИЗМАМНИК и ми продаде краден телефон. Проблема ти с Митко си е чисто личен между вас двамата. Но вместо да го решите като такъв, макар, че се е стигнало почти до това, ти си лееш злобата публично из форуми. Щото не ти е проблема какво ще стане, проблема ти е да си правиш вендетата, като душевна чикия. Но знаеш ли какво, ще си останеш овца без изтория. Така става с хора като тебе. А на Митко "бизнеса" няма да го провалиш, щото дори и по 100 теми на ден да пишеш, малко са хората дето ще ти повярват на това което пишеш. И знаеш ли защо, защото не извади и едно доказателство за това, че Митко е ИЗМАМНИК както то го нарече. Ако Митко беше измамник, щеше да те отсвири още веднага след продажбата, нямаше да ти отговаря по форумите и със смяна на ника си решаваше проблема. Но той не го направи и точно тук ти се пропуква лодчицата на която се опитваш да ни возиш. Да не говорим, че си му пуснал и номерата на телефоните му без негово разрешение в нета, което не съм много сигурен ама не е много законно.
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар


                #37
                Писна ми да ви чета глупостите. Всеки вади кирливи ризи и ако оставим нещата така темата ще стане готов сценарий за криминален латино сериал.Мисля че достатъчно време стоя за да може всеки който се интересува да се запознае с нея. Можете да продължавате да се дъвчете но няма да е тук.Заключвам темата.

                Коментар

                Working...
                X