Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сигнал за ИЗМАМНИК във форума

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    До тук имаме едно потвърждение на думите на vectra. Чакаме FAB_DESIGN.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Без да познавам никоя от засегнатите страни искам да вметна нещо.Всеки с елементарни познания ще ви каже как куките разпознават телефона -по ИМЕИ.(15цифрен телефонен индентичен номер).Имеят може да се промени от стедно можещ техник и не е по-трудно от това да разкодираш телефон. 95% от телефоните в заложни къщи са с променен имеи за да може като се включат в мрежата да не излизат като крадени."Услугата" промяна на имеи струва между 30-50лв. в зависимост от цената на апарата и се прави само на по-скъпи апарати ,понеже евтините модели стават непродаваеми.В този ред на мисли силно се съмнявам момчетода е: "в бизнеса с крадени телефони","изпечен лъжец по форумите" и т.н. ,а да не са му ясни неща дето ги знае половин България.В случая се отнася точно за по-скъп телефон така че ако е краден не виждам защо не са дадени 50лв.на някой да му смени имея щом момчето е мошенник, а не най- обикновен дроджър

      Коментар


        #18
        vectra написа:
        FAB_DESIGN написа:
        ...а този който страда от цялата работа бях аз.Не смятам повече да отговарям на елементарното ви поведение, ако някой друг колега има въпроси нека ги зададе, на драго сърце ще му отговоря.
        А защо не напишеш, че се случи преди повече от година? Защо беше готов да изтриеш темата за измамник като чу, че ще ти дам пари? Защо не упоменаваш, че съм ти дал вече 100лв? Защо не упоменаваш, че направихме бартер за нокиа 8910, като още първия ден като се оказа прецакана и ти се обадих, каза, че нищо не можеш да направиш? Защо да не цитирам и милата ти фраза по телефона " аз си взех 100лв от теб и не съм капо, обаче ти си до тук по форумите" ...чест ти прави! А за четвъртък се разбрахме...п.с.Възстанових ти 100лева и когато преди два дни ми писа в тунинга лично ти казах,че когато мога ще ти дам останалите 50лв!И ако си спомняп ти се извиних, че пак нямах възможност да ти ги върна!!!!!Плю по мен навсякъде но когато ти дадох тези 100лв не каза и едно извинявай!Разбра, че нямам нищо общо с кражбата му и дори като се видяхме се държеше все едно сме приятели!И всичко това което пишеш отново е за това, че не ти дадох тези 50лв в срок!
        Първо-дали се е случило преди 6 месеца или преди 6 дена-факта си е факт-ти си измамник и ми продаде краден телефон. Кри се като мишка 2 месеца, докато не написах тема в дата.бг-от където те баннаха поради СИСТЕМНИ ОПЛАКВАНИЯ от теб и друга тема, писана преди да купя телефона от теб, съдържаща никнеймът ти и думата ИЗМАМНИК... така ли е???Второ-8910 не беше прецакан, това че не се слайдваше добре беше очевидно и изрично ти обърнах внимание-затова и цената на която ти го дадох при бартера беше такава. Не съм те карал насила да го взимаш. Ти сам каза няма проблеми. В последствие как си го експлоатирал е твой проблем.Трето-абе пич, ама ти верно ли....? Такова нещо не съм казвал!!!! Събуди се или когато ми се обади в 1 сутринта да ме плашиш, че си познавал Митьо Очите и си щял да ме пребиеш не си бил много в час....Нататък-аз се доверих на Митко и затова нещата "УЖ" се оправиха-ще ти върна половината пари (толкова поисках аз защото ми е ясно, че вината е наполовина моя, че му се вързах на "добрата" оферта). Но не, както виждате, месеци наред ме мотае а си мълча като пичага и си му пиша лични съобщения-съвсем приятелски настроени така и така дай да го оправиме тоя въпрос най-накрая, да си оправиме финансовите взаимоотношения.... И НЕ-затова пускам темата отново.И последно-за протокола, пичове първо брата на Митко-Николай, после и самият Митко видяха с очите си протокола (на брат ти го показах когато се срещнахме до НДК, а на теб го показах в МакДоналдс-а в Мола-защо сам не ги кажеш тези неща Митенце, а оставяш хората да се съмняват в думите ми.В епилог-моята цел е да ви информирам, от там насетне вие сами носите отговорност за действията си. Никъде не съм написал не купувайте от Митко... нали така, само че аз купих от него и изгорях и то не само с пари, ами и със солидно количество нерви.Успешна вечер!

        Коментар


          #19
          Ти си до безбожност прост! Точно защото го видях, прецених, че не е някоя инсинуация целия филм с "продаде ми краден телефон"... дадох ти още същата седмица 100лв. от тогава не съм имал възможност не съм ти ги дал и тези пари! Достатъчно хора ме познават и могат да потвърдят думите ми, а какво мисли човек като теб за мен изобщо не ме интересува...колкото до това как те иронизирах по телефона...самите въпроси не можеха даполучат друг отговор, предполагам, че осъзнавайки как те иронизирам и наичина по който отговарям на долните ти подметки те накара да ми затвориш, а и след това да не отговаряш на повикванията ми

          Коментар


            #20
            vectra написа:
            Ти си до безбожност прост! Точно защото го видях, прецених, че не е някоя инсинуация целия филм с "продаде ми краден телефон"... дадох ти още същата седмица 100лв. от тогава не съм имал възможност не съм ти ги дал и тези пари! Достатъчно хора ме познават и могат да потвърдят думите ми, а какво мисли човек като теб за мен изобщо не ме интересува...колкото до това как те иронизирах по телефона...самите въпроси не можеха даполучат друг отговор, предполагам, че осъзнавайки как те иронизирам и наичина по който отговарям на долните ти подметки те накара да ми затвориш, а и след това да не отговаряш на повикванията ми
            Това не е вярно-тия 100 лева ми ги даде в период от почти 4 месеца и то на 2 вноски по 30 и 70 лева. Арогантното ти поведение ме накра да се сдържа да не ти падна на нивото и да почна и аз да псувам като каруцар и да заплашвам като паляк и предпочетох разбира се да приключа разговора, отколкото да ти слушам несвързаните псувни!Успех в "бизнеса" Мите, ама земи се хвани на някаква работа, че тия твойте далавери няма да са вечни....

            Коментар


              #21
              Паляк? А бе комплексирано момченце почни да ходиш по земята! 100лв ти ги дадох точно в срок от една седмица! Колкото до работата ми- ти си последния човек от който ще приема какъвто и да било съвет!

              Коментар


                #22
                vectra,Ще ме извиняваш ако греша, но ти си изпечен измамник-направих ти разбор на мненията и установих доста противоречия и внушения, както и липса на такт и уважение към другия. Най- добре е да се махаш от форума вече.
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  #23
                  ако, FAB_DESIGNне преснима въпросният документ и не го побликува в форуматрябва да спре да говори.Но от зялата работа за мен е ясно само едно нещо, което си знам от преди.Този който купува GSM втора ръка без кутия, без изтекла дори гаранция и т. н.става СЪУЧАСНИК на КРАДЕЦА!

                  Коментар


                    #24
                    най- добре някой да докаже думите си и да спре този спор.
                    Renault Laguna 1,9 dci 2002

                    Коментар


                      #25
                      Документа за изземането на телефона на в800и го има в Даниел и аз не го отричам...няма как да докажа аз думите си ако с Даниел не отидем в 5-то районно, а той отказва да отговори на повикванията за да се разберем за час на среща! Според него съм знаел, че е краден и съвсем съзнателно съм го продал като такъв...според него участвам в незнам си какви канали за продажба на крадени телефони което е плод на неговото въображение!Kimi_Raikonen моля кажи с какво си противореча? Моля кажи с какво ти реши, че съм "изпечен измамник"?Ако някой говореше непрестанно по твой адрес, че си измамник, крадеш и т.н. мисля, че нямаше да ти е много приятно още повече като сам знаеш, че нямаш абсолютно нищо общо с какъвто и да било нелегален бизнес(ако мога така да го нарека). Още повече не мога да видя уважението което ми дава "другия" (както ти се изрази)...

                      Коментар


                        #26
                        Баце,ако ще продаваш някоя част за фиат- може, но за телефоните си има специални търгашески сайтове като Мобиле и т.н.Как ще продаваш стока с неясен произход?А?Замисли се малко и каво говориш- като си обещал, че ще изплатиш определена сума- ПЛАТИ Я, БЕ!Като обещаеш и не платиш- сещаш се какъв си. Един истински мъж стои зад думата си.Май в днешно време "чест" е позабравено понятие...Ние фиатаджийте сме почтени хора, които си обичаме колите, обичаме си жените и приятелите... и раздаваме тежки шамари на кой ни ядоса.
                        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #27
                          Хехе...платих до сега 100лв, няма възможност до момента да дам другите 50лв(а като ви слушам глупостите за вас това са стотинки драги ми богаташи)...Имам много познати, които също се занимават с продажба на употребявани телефони... ако бях дал фълшива гаранция- да това си е измама, НО аз казах за телефона това което ми бе казано на мен... малко или много както аз понасям риска да го купя(като купувач на ВТОРА УПОТРЕБА ТЕЛЕФОН) така и той е понесъл този риск... Исках заедно да отидем до 5-то РПУ за да се види дали е установено да имам връзка с каквито и да било крадци или да съм замесен в каквито и да било канали за крадени телефони, но Даниел просто не отговаря на обажданията ми...за него било безмислено, дори и да е така аз пак съм си бил измамник, защото съм го измамил(това ми бе заявено преди два дни когато се обадих след като видях пуснатите теми)...въпросът ми е защо? След като ще се види, че е установено, че нямам връзка с кражба на телефони или каквото и да било незаконно с какво съм го измамил? Не съм знаел, че е краден, казал съм за телефона това което е казано на мен...къде е измамата? След като е купил телефон втора употреба без гаранция е понесъл риска, както съм го понесъл аз, както го правят и други хора...искам да попитам с какво бях длъжен да му дам пари? Дадох до момента тези 100лв от чисто човешка гледна точна, защото знам какво е да си без телефон( преди 2г един от телефоните ми бе откраднат...до ден днешен не е намерен)... до тук бях с постовете си...можете да ме наричате измамник, лъжец или както поискате

                          Коментар


                            #28
                            engboris написа:
                            ако, FAB_DESIGNне преснима въпросният документ и не го побликува в форуматрябва да спре да говори.Но от зялата работа за мен е ясно само едно нещо, което си знам от преди.Този който купува GSM втора ръка без кутия, без изтекла дори гаранция и т. н.става СЪУЧАСНИК на КРАДЕЦА!
                            vectra написа:
                            Документа за изземането на телефона на в800и го има в Даниел и аз не го отричам...
                            Така, мисля че вече не е нужно да сканирам Протокола и с ВАШЕ РАЗРЕШЕНИЕ(?!?!?!?!) ще продължа да пиша по темата, която се изчерпа лично за мен.А относно ВЪОБРАЖЕНИЕТО МИ - както каза самият следовател-рано или късно ти ще си получиш заслуженото Нали пича от който си бил взел телефона ти бил МНОГО ДОБЪР приятел и бил супер надежден, после се обясняваше как не си го познавал, как си си бил писал само с него в датата.Освен това отказа да поемеш каквато и да било отговорност. А накрая ме врътна и с ОБЕЩАНИТЕ и уж гарантирани пари.... + това аз не съм първият който открито те обвинява в измама(!).... Има ли смъсъл да пускам линк към тема в популярен gsm форум, където също се обадиха ИЗПЪРЖЕНИ от теб или брат ти (вече и аз не знам кой кой е)??? ....... е та иначе не си изманимник.Още нещо което доказва това мое твърдение е начина по който реагира-половината ти думи в разговорите по телефона, които проведохме тези дни бяха грозни обиди и заплахи как щели да ме пребият, как си бил познавал тоя и оня..... аз как така не те напсувах нито 1 път и ти слушах словоизлиянията общо сигурно към 30 минути - мисля, че е нормално да не ти вдигам повече и пак ти казвам, че с теб вече не искам да имам нищо общо!!!!!!! Ако беше подходил човешки (не стига, че АЗ съм потърпевшия в ситуацията) можехме да се разберем (не става дума за парите-дано забогатееш с тия 50 лева, нямам повече никакви претенции към тези МОЙ, така или иначе, пари!), но ти с поведението си доказа (за мен лично), че си КРАЙНО НЕКОРЕКТЕН!Приятен ден!И аз смятам да спра да пиша във форума - по тази тема поне. Моята цел бе просто да ви информирам. Освен това благодаря, че почти без изключение бяхте безпристрастни, а за Kimi_Raikonen мога да кажа, че е изключително прав-думи като чест, коректност и дадена дума все повече и повече губят стойност в наши дни, което е жалко, но пък от друга страна вярвам в това, че всичко един ден се връща и всеки ще си получи заслуженото - било то добро или.... не чак толкова. Успех на всички!

                            Коментар


                              #29
                              Тука сте го преварнали на сапунен сериал от телевизията
                              Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                              Коментар


                                #30
                                Абе ти няма ли да престанеш с тия глупости! Измамен си бил! Ми иди си купи телефона от магазина бе пич. Там няма да те измамят нали. Набута си стария преебан телефон и с доплащане взе друг на тънка цена. И в едни момент се оказва, че телефона е нередовен. Е кой те е измамил. Искал си да ебеш дявола във въздуха ама сам си се прецакал. И са ти е криво и се чудиш на кой да си го изкараш нали? И най-удобно е да обвиняваш сляпо човека дето ти го е продал. Ама като ти се каза, че телефона е бил в няколко човека и полицията нали ти бяха казали кой е крадеца и че не е Митко. Или си лъгал за тия неща? Защо продължаваш да се правиш на Лили Иванова. Момчето без значени как ти е дало 100лв. И съм сигурен, че щеше да ти даде и другите. Ама ти великия пазител на правдата не спря да пишеш тъпи теми и да обиждаш Митко. Не знам за него ама ако бях аз вярно щях да ти врътна шамарите. Щото за да наречеш някой измамник първо трябва да го докажеш. А ти не можеш! И отказа ти да отидете в РПУ-то го доказва. Ти сам знаеш, че измамника не е Митко, той просто е бил също като тебе прецакан. Лошото е, че бушона е гръмнал при тебе. Така, че спри да ни заливаш със злобата си. Като те гледам тука какви ги пишеш си представям как си наглеел в разговорите с Митко.Kimi_Raikonen, хубаво си го казал и точно защото си държа на приятелите а Митко е един от тях, не мога да бъда равнодушен към някой който говори лъжи и глупости за него! Митко е супер точно момче и само който не го познава лично може да повярва на тия писаници от FAB_DESIGN. И познавам куп хора от Опел форума които го познават и ще потвърдят думите ми! И го направиха в темата в Опел форума. За жалост след като се разбраха с FAB_DESIGN и Митко каза че ще плати половината сума темата там беше изтрита от модераторите. Иначе сега щяхте да видите, че не говоря празни приказки. А другите дето са писали по форумите срещу него, не са били с крадени телефони, а с проблемни телефони, нещо което е нормално когато си купуваш стар телефон. Носиш си риска от това.И аз спирам да пиша по темата. Казах каквото исках да кажа. Заставам зад думите си и съм готов да ги докажа където и както кажете! А на FAB_DESIGN ще кажа, че всичко в живота се връща и някой ден теб ще те нарекат измамник и тогава ще разбереш, колко лесно се казват такива думи и да те видим тогава как ще реагираш! Българите сме велики в сипането на обиди и обвинения! Другите всички са измамнини, а ние сме хрисими агънца!
                                KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                                Land Rover Discovery 2.5TD '94
                                EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                                EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                                EX: Fiat Regata 1.7D '84

                                Коментар

                                Working...
                                X