Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЕТЕ МИ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Безжично рутерче да има някой даже и без антена става...антена имам от изгорелия ми
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      cs_aleksandar написа:
      Безжично рутерче да има някой даже и без антена става...антена имам от изгорелия ми
      Имам, дай адрес на който да ти пратя - ще ти струва само доставката!
      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

      Коментар


        Предложения от колегата е за виваком.. аз все още търся Безжично рутерче даже и без антена става...антена имам от изгорелия ми
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          Значи, трябва ми... не знам как да го обясня...Дръжката (външната) на шофьорската врата не работи, защото рамото, което се движи във вратата се счупи. Цялата система е една шина с малко рамо, откъм дръжката. Не знам как се казва, а и не намерих снимка на разглобена врата, за да покажа. Ако някой има изостанала лява врата от Мареа/ Браво/ Брава ще съм много благодарен, ако сподели този чарк с мен. Съгласен съм и да си го платя! Дано сте разбрали за какво говоря... Помагайте, че зимата е голям ужас да се влиза от дясно...

          Коментар


            cs_aleksandar написа:
            Предложения от колегата е за виваком.. аз все още търся Безжично рутерче даже и без антена става...антена имам от изгорелия ми
            Ако имаш път през Овча купел, свиркай. Имам един belkin 54g, който не ползвам. Замених го преди година и половина с по-добър, но до последно си работеше.
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              някой да има кука за дърпане за Мареа?

              Коментар


                Някой има ли да подари ляв преден подкалник за Типо ?
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  Търся си оригинални колони за брава за отзад... ако някой има и иска да ги подари добре са ми дошли а дори и някой лев бих дал

                  Коментар


                    На някой да му е изостана счупена предна лява лайсна на бронята за фиат стило 1.9 jtd комби.
                    Fiat Stilo 1.9JTD 115к.с. 2003г. , Fiat Punto 1.1 55к.с. 1997г.

                    Коментар


                      На някой да му се намира излишен заден амотртисьор за Брава трябва ми да скалъпя по;ожението за няколко месеца.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        Капаче за грозната дупка на предната броня на Шуми ;(((http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...&image_id=8086

                        Коментар


                          Искам някои ако му се намира стар волан от браво/брава/мареа да ми даде само емблемата на фиат моля понеже моя го купих без емблема, а и също някой ако му се намира излишна капачка за джанти от браво GT ще е супер ще почерпя ако трябва.. че от кадърни сервизи ми е писнало счупиха ми капачката на едната джанта.. и то защо за нищо то дори не е нужно като се свалят джантите да се свали капачката ама от къде да знаят Българските МАЙСТОРИ.
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            Някой да има излишна здрава пластмаса като тази на снимката (вътрешната за ляво ел. огледало от Браво) ? Десен рефлекторен фар със счупено стъкло, също представлява интерес за мен.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              kaci написа:
                              Десен рефлекторен фар със счупено стъкло
                              Довечера като се прибера ще проверя ляв или десен имам, и ще ти пиша.
                              Fiat Bravo 1.8 16V
                              Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                              Коментар


                                NIK_THE_FLASH написа:
                                kaci написа:
                                Десен рефлекторен фар със счупено стъкло
                                Довечера като се прибера ще проверя ляв или десен имам, и ще ти пиша.
                                Късметлия си десен е (имам и ляв, цял, ако някой му трябва )
                                Fiat Bravo 1.8 16V
                                Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                                Коментар

                                Working...
                                X