Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали го имате още?
    fiat palio 1600 16v 1999

    Коментар


      Колега, кой за какво питаш "дали го има още".
      Ако въпроса е към мен и става дума за амортисьора, то отговора е ДА
      TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
      ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
      НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

      Коментар


        Аз съм навит за маската от темпрата, може и пружините да взема ако не си ги обещал на някой.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          Здравейте колеги. Имам си едно пунто мк1 и си го дундуркам и хич не мисля да го сменям, ако някой има някакви части, които не му трябват за пунто 4 врати бензин 60 к.с. еле пък запазен салон, ще съм много щастлив
          Анцунга се носи върху пуловера !

          Коментар


            колега ако това е ляво огледало за пунто го вземам като топъл хляб. мойто с изолирбанд съм го вързал. офис на еконт софия младост блок 342 до поискване за Иван Христов / 0886 361 363
            Анцунга се носи върху пуловера !

            Коментар


              Колеги, Във връзка с падналия сняг и усложнената пътна обстановка подарявам на някой изпаднал в нужда 2 зимни гуми бридстоун близак размер 185/55/R16, дот 2412, с приличен грайфер на око поне 5-5.5 мм, но с леки балони. Пазих си ги за задни, но се отказах, тъй като си купих нови. Условието е да мине да си ги вземе, нямам време за куриери, а и в купето е сравнително тясна кола и няма как да ги разнасям.От София съм.Поздрави,Христо
              Fiat Coupe 1.8

              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

              Коментар


                Здравейте,

                Подарявам преден капак за Пунто МК1, зелен леко натиснат от пред. Има и други неща като предният амортисьор от снимката. Който мисли, че може да ги ползва да свирне да се разберем - намират се в района на Камбаните, София.

                ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                Коментар


                  Трябват ли ти понеже аз мога да ги взема @siluro
                  this

                  Коментар


                    Подарявам доста запазени задни накладки,свалени от Фиат Браво 1.4 12V.На практика са като нови,задните ми спирачки държаха слабо и реших,че е от накладките.Купих нови,но се оказа,че проблема е в цилиндърчетата.Смених цилиндърчетата и си сложих новите накладки,които така или иначе вече бях взел.Та така старите ми останаха.Сущо така имам за подаряване и обтяжна ролка за ангренажа на 20 000 км.Фактически би трябвало да има още около 50 000 км ресурс в нея.
                    Fiat 1.4 12V
                    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                    Коментар


                      Колега ако не си ги дал, и не те затормозява да ги пуснеш Сандански еконт Тихомир Мустаков 0895192461. Голямо Мерси.

                      Коментар


                        Трябват ли ти понеже аз мога да ги взема @siluro
                        Здравей колега, съжалявам ама не съм проверявал темата отдавна. Поне до снощи още бяха налични, ако ти трябват още пиши.
                        Fiat Coupe 1.8

                        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                        Коментар


                          Подарявам 2 летни гуми

                          Колеги, подарявам 2бр. Kleber 175/65/14 летни. Според мен нямат живот вече, но някой ако иска може да ги вземе за някъв спешен случай. Имат грайфер, но са на 3 4 сезона вече, не съм сигурен.Нямат балони, до днес бяха на Бравото - бяха задни (изпаднаха ми 2 нови без пари затова ги смених).
                          Прилагам снимки.

                          Click image for larger version

Name:	DSC_1601.jpg
Views:	1
Size:	195,1 KB
ID:	2094522 Click image for larger version

Name:	DSC_1602.jpg
Views:	1
Size:	191,1 KB
ID:	2094523 Click image for larger version

Name:	DSC_1604.jpg
Views:	1
Size:	186,4 KB
ID:	2094524Click image for larger version

Name:	DSC_1603.jpg
Views:	1
Size:	204,7 KB
ID:	2094525
                          Последна редакция от orientex; 31.03.2017, 19:27.

                          Коментар


                            Ако ми паснат на мк1 пунтото мисля да ги взема
                            this

                            Коментар


                              Ако ми паснат на мк1 пунтото мисля да ги взема
                              Ако са 14, не мисля че ще има проблем. Само драсни лично да се разбереме

                              Коментар


                                14ки железни джанти са >Мисля,че другата седмица ще мога да ги взема ще ти пиша лс
                                this

                                Коментар

                                Working...
                                X