Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарявам помпа за абс ате /тевес мк 20/ ползва се на браво/ брава.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      подарявам стъкла за вратите на Браво ’97 , седалка задна и кора с дупки за тонколони. За връзка ЛС или 0897626622. Намират се в Пловдив, предпочитам лично предаване.
      Браво 1.6 16в 97г. (ZFA18200006050747)

      Коментар


        подарявам 3те жила за парното за пунто 176

        Коментар


          подарявам калъфки за седалки пунто 176 2+1 ръ4но шити ,запазени ,

          Коментар


            kaлъфките са пълен комплект, ако никой не ги иска заминават за кофата, дал съм 100 лева да ми ги ушият

            Коментар


              Подарявам 2 гуми 185/60/Р14. Гумите са стари. Имат грайфер, но са изпечени и напукани.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                Здравейте всички.Поздравления за темата.Имам на двора една Брава ZFA18200004151241, 1747кубикаЛипсват предния капак, калниците, решетки, брони и радиатори, фарове.Другото седи. Ще ходи на Белканто. Жал ми е да хвърлям работещ мотор, скорости и пр. Ако някой се интересува, да взима 2-3 бири и да заповядада си сваля каквото му трябва.Намира се в с. Оризаре, Пловдивско. тел. 0888 557Ч7Ч. Вальо.

                Коментар


                  drukman написа:
                  Здравейте всички.Поздравления за темата.Имам на двора една Брава ZFA18200004151241, 1747кубикаЛипсват предния капак, калниците, решетки, брони и радиатори, фарове.Другото седи. Ще ходи на Белканто. Жал ми е да хвърлям работещ мотор, скорости и пр. Ако някой се интересува, да взима 2-3 бири и да заповядада си сваля каквото му трябва.Намира се в с. Оризаре, Пловдивско. тел. 0888 557Ч7Ч. Вальо.
                  Евала колега жалко, че я няма вече моята 1.8. И колегите да носят галонки, да не се ослушват
                  Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                  Коментар


                    извинявам се за Спам-а, но се чух с колегата и изглежда супер разбран и точен. Ако някой колега му трябва нещо другата седмица ще съм при колата и мога да му го сваля и пратя по Еконт за да не бие път до Пловдив.
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      Здравейте колеги, Ако на някой му трябва таван и мокет за пунто 1, да се обажда... мокета е като нов, тавана има 1,2 забележки. На л. с или на 0878136010!

                      Коментар


                        Подарявам ляво огледало за Пунто

                        Здравейте,Донесоха ми въпросното огледало подарък, защото знаеха, че имам фиат, плачещ за огледало, но без да ме питат за модела на фиата, а аз съм на Марея с нужда от дясно огледало и то електрическо...Прилагам снимки.От Пловдив съм, пращам по Еконт (за сметка на получателя).Бъдете здрави!
                        Прикачени файлове
                        Marea Weekend TD100 ELX '97

                        Коментар


                          Подарявам детско столче за автомобил.Намира се в Пловдив.Два режима:За бебета от 2 до 11 кг.За деца от 9 до 18 кг.Само лично предаване.За контакти - на ЛС.
                          Изкупуване на автомобили на добри цени
                          /////

                          Коментар


                            Подарявам детско столче за кола. Лично предаване, София, Люлин 7, паркинга на Кауфланд.
                            Прикачени файлове
                            Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                            FIAT PUNTO 2 (18

                            Коментар


                              Подарявам използвани оригиналните два носача и един кормилен накрайник, ако някой иска да си ги рециклира. Канех се аз да го направя, като се разтропат новите, ама това така и не се случи, докато продадох колата.За брава/браво.На ЛС, за София, с лично предаване. За други градове ми пишете, ако имам път натам, ще ги донеса.
                              браво 1,6/90 - 09 г.

                              Коментар


                                Здравейте колеги. Продадох си Темпрата и ми останаха предна маска, един преден маслен амортисьор и две пружини за него. Ако на някой му трябва нещо да се обажда на тел 0887282953, че скоро заминават в кофата.
                                Намират се в София.
                                Последна редакция от zdrawko; 27.09.2016, 20:46.
                                TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
                                ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
                                НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

                                Коментар

                                Working...
                                X