Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    M5kov написа:
    Много си обичах шкодата и си ги кътам за спомен )Някак ме е срам да ги пусна за продан, защото цените са смешни, а в шкода клуба ще се избият да ми звънят като чуят, че са фрии Като ме понапъне глада ще ги наснимам и ще ги пусна за продажба ама не им е дошъл реда.
    Преди една седмица дадох 30 лв. за стартер на шкодата на баща ми. (120L).От форума на шкода го взех.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Призовавам ви за 2-ри път през последната седмица да се придържате към заглавието на темата което е ПОДАРЯВАМ не търся си да ми подарят /прося си/ не мога да разбера що за овце сте в тоя форума ше ме извинявате ама сте такива просто сте уникални нямам думи !!!

      Коментар


        Тема за ПОДАРЯВАНЕ на части и аксесоари които не ни трябват

        Колега , давай го по - спокойно Пишещите тук лично аз ги имам за близки хора !Честит Празник !
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          Хора,подарявам пластмасарии от интериора на Фиат Браво.Ако на някой му трябва нещо да ми пише на лично.
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            popara801 написа:
            Хора,подарявам пластмасарии от интериора на Фиат Браво.Ако на някой му трябва нещо да ми пише на лично.
            Писал съм ти в скайп колега.
            Румен_Хинчев написа:
            Колега , давай го по - спокойно Пишещите тук лично аз ги имам за близки хора !Честит Празник !
            Както искаш така ги приемай колега ма чат темата е не е тази !! Който му трябва нещо да си го търси в раздела "Продавам авточасти" като го няма тук

            Коментар


              Някой да има за подаряване касетофон от Стило ? п.с. аа това не било чат темата, нищо пак е в сила питането ми.Придържайте се към темата!Модератор
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                Благодарности за колегата borisov за радиатора
                Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                .

                Коментар


                  А предна маска от Марея да има някой излишна.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    Нещо някой фЯт 1.4 излишен да има някой за подаряване ... глупаво е така колеги, темата се зарива с глупости, а реално нещата от които някой може да има нужда се затрупват. По темата - Подарявам оригинален касетофон за Bravo/Brava/Marea, касетофончето е модел: AD 182 L , няма никакви забележки, даже до последно и касетки връткаше, снимки ще кача по-късно защото в момента не е в мен. Предпочитам човека да е някой от района, защото иначе няма да е точно "подарък" ,а ще трябва да си заплати 5лв за Еконт, поздрави ! П.П Снимките лейтър .....
                    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                    Коментар


                      svetli4a написа:
                      Нещо някой фЯт 1.4 излишен да има някой за подаряване ... глупаво е така колеги, темата се зарива с глупости, а реално нещата от които някой може да има нужда се затрупват. По темата - Подарявам оригинален касетофон за Bravo/Brava/Marea, касетофончето е модел: AD 182 L , няма никакви забележки, даже до последно и касетки връткаше, снимки ще кача по-късно защото в момента не е в мен. Предпочитам човека да е някой от района, защото иначе няма да е точно "подарък" ,а ще трябва да си заплати 5лв за Еконт, поздрави ! П.П Снимките лейтър .....
                      пу за мене

                      Коментар


                        Подарявам кормилен накрайник за типо/темпра. Чисто нов, на Fast, нераозапокван.Не знам ляв или десен е (и дали има значение ).http://www.axm-auto.com/index2.php?b...menkl=4&show=1Може да ме намерите на лични!
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          ако някой има желание да си подари неизползваемите задни колани(без закопчалките) да драсне едно лично,че по моргите трябва да ходя да пробвам на място,не могат да ми кажат кой колан е за моята бричка
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            ?

                            Аз имам няколко идеи за мойто браво но за целта ми трябва табло ако на някой му е останало или реши да го подари за каузата нека ми пише!

                            Коментар


                              Едно авторадио старо имам, с касетка е, Kenwood, 1 din ... до поледно си бачкаше ... ако на някой му притрябва ...
                              Fiat Forum Bulgaria

                              Прекаленият светец и богу не е драг !

                              Коментар


                                Ichkin написа:
                                Едно авторадио старо имам, с касетка е, Kenwood, 1 din ... до поледно си бачкаше ... ако на някой му притрябва ...
                                Айде да се класирам тогаз, трябва ми радио да лови
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X