Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    радиатор за парно от брава жтд 99 година/здрав и резервоар от брава жтд 99 /той също е здрав :D

    Коментар


      Радиаторът оригинален ли е или е купуван допълнително, а не е използван?

      Коментар


        [quote="ogi28b"]Радиаторът оригинален ли е или е купуван допълнително, а не е използван?[/quoколега писах ти л.с. , но нека и тук да кажа ,че радиатора е оригиналния монтиран в колата и е ползван /свален е лично от мен

        Коментар


          излезе и едно моторче за задна чистачка от типо някой ако има нужда да казва

          Коментар


            borisov написа:
            излезе и едно моторче за задна чистачка от типо някой ако има нужда да казва
            Ако е читаво и работи пиши л.с да ти дам координати и да го пращаш.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              Princo написа:
              borisov написа:
              излезе и едно моторче за задна чистачка от типо някой ако има нужда да казва
              Ако е читаво и работи пиши л.с да ти дам координати и да го пращаш.
              Ако можеш да издържиш до Ичера ще го взема от колегата и ще ти го донеса.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                fihi написа:
                Princo написа:
                borisov написа:
                излезе и едно моторче за задна чистачка от типо някой ако има нужда да казва
                Ако е читаво и работи пиши л.с да ти дам координати и да го пращаш.
                Ако можеш да издържиш до Ичера ще го взема от колегата и ще ти го донеса.
                То издържането е лесна работа,ама аз за Ичера съм аут ...
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  Ако е читаво и работи пиши л.с да ти дам координати и да го пращаш. [/quote]колега нямам идея дали работи съседа си връщаше задния капак на скраб/пластмасов/ и ми го даде понеже можело да потрябва на някои

                  Коментар


                    Имам модула с копчетата за ел. огледалата за Браво/а/Мареа. На някой ако му трябват да свирка
                    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                    Коментар


                      Някой да има излишна тоя модел пласмаса на копчетата на елстъклата без значение в какво състояние е ,използвам снимка на някой колега дано не се сърди .http://media.snimka.bg/7929/022113561.jpg?r=0
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        Имам доста части от старата Шкода 120l, но не ми се занимава с куриери
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          Тема за ПОДАРЯВАНЕ на части и аксесоари които не ни трябват

                          M5kov написа:
                          Имам доста части от старата Шкода 120l, но не ми се занимава с куриери
                          Петков , хората от Клуб ,, Шкода ’’ са големи навитаци . Правят си сбор на поляната пред Соколовския Манастир ( над Етъра ) . Защо не им драснеш няколко реда в техният форум
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            Много си обичах шкодата и си ги кътам за спомен )Някак ме е срам да ги пусна за продан, защото цените са смешни, а в шкода клуба ще се избият да ми звънят като чуят, че са фрии Като ме понапъне глада ще ги наснимам и ще ги пусна за продажба ама не им е дошъл реда.
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Тема за ПОДАРЯВАНЕ на части и аксесоари които не ни трябват

                              Не дай Боже да те напъва глад или каквото и да е друго , приятелю !!!
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар


                                Редактирам си "овчата просия" след забележка на колегата "durex_a" и моля за опрощение
                                SKODA 105L '78
                                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                                FIAT 126p '89
                                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                                Коментар

                                Working...
                                X