Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полиш и Спрей за защита

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61


    Начин и употреба на полиша и спрея !!! 1. За да напръскате тапицерията на колата е нужно да бъде много добре почистена от петна, прах, да бъдат добре прахосмукирани както и мокета под краката, да няма пясък кал или други мръсотии !! спед което спрея се изпръсква навсякъде където има текстил , (на тавана не е нужно) значи пръскате по вратите , седалки , мокет, задната кора, багажник .По принцип може да стигне за 2 коли но ако искате да има пълен ефект не пестете материал и пръскайте обилно !!!ако имате текстилни постелки също ги напръскайте !!!!2. трябва да се остави минимум 2 часа да изсъхне добре , гледайте да е топло времето за да може това да се случи или оставете през ноща. 3. след като е изсъхнало се забърсват седалките със някакъв чист парцал понеже остава леко мазно което не е страшно за дрехите ,но все пак е неприятно, но в никакъв случай да не ви притеснява !!! ЗАБЕЛЕЖКА : На флакона е отбелязано да се изпробва първо върху тапицерията ако е по специална за да не стане на лекета !!!! до сега не съм имал проблем и на ден пръскам по 3 коли най малко с различни тапицерии но все пак го пробвайте !!!За полиша:1. Измийте добре колата от прах и е подсушете . Гъбата има вътре едно пликче което е пълно със полиш. От към жълтата страна на гъбата с резец направете 3-4 дупки на гъбата така че като стиснете отдолу да се покаже полиша . навлажнете гъбата за да става по лесно нанасянето на полиша ( аз използвам пулвилизатор с който пръскам по колата и минавам с гъбата) нанася се с кръгови движения за да е сигурно че ще е покрило навсякъде .Намажете всичко което е е с боя може и фаровете .Забележка: НЕ МАЖЕТЕ МАТИРАНИ ДЕТАЙЛИ КОИТО СА ГРАПАВИ ПЛАСМАСИ ,БРОНИ КОИТО НЕ СА БОЯДИСВАНИ И ОТГОРЕ ПОКРИТИ С ЛАК ,НЯКОИ ОТ КОЛИТЕ НА ГРЕДИТЕ МЕЖДУ ВРАТИТЕ ИМАТ ЧЕРНО МАТИРАНО ТО СЪЩО ДА НЕ СЕ МАЖЕ СЛЕД ТОВА Е ТРУДНО ПОЧИСТВАНЕТО , АКО СЛУЧАЙНО НЯКАДЕ ПОПАДНЕ С ВЛАЖЕН ПАРЦАЛ ГЪБА ПРЕДИ ДА Е ЗАСЪХНАЛО !!! AKO РЕШИТЕ ДА НАМАЖЕТЕ И СТЪКЛАТА СИ Е НА ВАША ОТГОВОРНОСТ !!! (МОИТЕ СИ ГИ НАМАЗАХ И ПРЕДНОТО МИ ПОДСКАЧАХА ЧИСТАЧКИТЕ !!!! НИЩО ИМ НЯМАШЕ СЛЕД 1 СЕДМИЦА ВСИЧКО Е НОРМАЛНО )2. Оставя се да изсъхне около 20-30 минути след което колата трябва да е побеляла както се вижда на снимката от първа страница !! после взимате хавлиена кърпа или микрофибър и се премахва !!! БОЯТА НА КОЛАТА СТОИ ПО МАЗНА И ПО БЛЯСКАВА , АКО ИСКАТЕ СИ НАПРАВЕТЕ И КЕФА С ЕДНА КОФА ВОДА ЗА ДА ВИДИТЕ КАК ЩЕ СЕ СТЕЧЕ И ЩЕ ОСТАНЕ НА КАПКИ ПРИНЦИПНО КОМПЛЕКТА Е С 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ КОИТО АЗ НЕ ДАВАМ ПОНЕЖЕ СТРУВА 200 ПАУНДА, АКО ИСКАШ ТОЗИ КОМПЛЕКТ ДА БЪДЕ УПОТРЕБЕН НА КОЛАТА ТИ ИМАШЕ ЕДИН СЛУЧАЙ ПРИ КОЙТО ИДВА ЕДНА КОЛА С БЯЛА ТАПИЦЕРИЯ НО МАЙ ДОРИ БЯХА СЕ НАПИКАВАЛИ ПО НЕЯ С ИЗВИНЕНИЕ И ЧОВЕКА СИ ТЪРСЕШЕ ГАРАНЦИЯТА ПРИ КОЕТО МУ СЕ УВАЖИ , КОЛАТА БЕШЕ ПОЧИСТЕНА И НАПРЪСКАНА ОТНОВО ОТВЪТРЕ !!!! МОКЕТА НА КОЛАТА СЕ ЧИСТИ СРАВНИТЕЛНО ПО ЛЕСНО ОТ ПЯСЪК И НЕ ПОЗВОЛЯВА ДА СЕ ВТРИВА НАВЪТРЕ КАКТО И СЕДАЛКИТЕ ! НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОЙ ДА ПРОБВА НО АЗ АКО СЕ СЕТЯ И ИМАМ ВРЕМЕ ЩЕ ВИ ПОКАЖА ЕДНО РЕКЛАМНО НЕЩО КАТО СЕ ПРИБЕРА В ук ( ТО Е КАРТОН КОЙТО ПОЛОВИНАТА Е НАПРЪСКАН СЪС СПРЕЙ , ПОЛОВИНАТА НЕ И АКО СЕ РАЗЛЕЕ НЕЩО ОТГОРЕ ИМАШ ВРЕМЕ ДА РЕАГИРАШ ДА ГО ПОДСУШИШ ПРЕДИ ДА Е ПОПИЛО ЦЯЛОТО КАКТО ОБИКНОВЕННО НАДЯВАМ СЕ ВСИЧКИ ДА ОСТАНЕТЕ ДОВОЛНИ А АЗ АВГУСТ МЕСЕЦ КАТО СИ ДОЙДА ЩЕ ГЛЕДАМ ДА ДОМЪКНА ОЩЕ ДА ИМА ЗА ВСИЧКИ уСПЕХ И ЩЕ ЧАКАМ ОТЗИВИ

    Коментар


      #62
      komshiqta, колега аз вече взех моите 2 бр.Благодаря ти още веднъж.

      Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

      Коментар


        #63
        Аз ти писах ЛС и очаквам да видя ще изгрее ли слънце и на моята улица
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #64
          Днес взех моя "пакет" - при първа възможност ще го пробвам ...

          Коментар


            #65
            Здрасти!А бе колега дай ми едно комплектче и на мен аз съм от пловдив направо ми кажи даже къде да дойда ако е възможно
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              #66
              Още веднъж благодарности на "комшията".Преди малко свърших с външната процедура - вътре утре щото са изморих.Ето доказателствата:
              Прикачени файлове
              Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
              GPS-5"+iGO Navigation

              Коментар


                #67
                Евалла!Гледам, не си си правил труда да облепваш черните пластмаси? Чистят ли се лесно, ако ги намацаш, че това облепване направо ме убива, предния път ми отне повече време от самото пастиране
                Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                Коментар


                  #68
                  vesko написа:
                  Евалла!Гледам, не си си правил труда да облепваш черните пластмаси? Чистят ли се лесно, ако ги намацаш, че това облепване направо ме убива, предния път ми отне повече време от самото пастиране
                  Не съм облепял нищо.После минах всички прозорци,огледала,пластмаси и гумените уплътнения с препарат за стъкла.Лесно става.
                  Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                  GPS-5"+iGO Navigation

                  Коментар


                    #69


                    vesko написа:
                    Евалла!Гледам, не си си правил труда да облепваш черните пластмаси? Чистят ли се лесно, ако ги намацаш, че това облепване направо ме убива, предния път ми отне повече време от самото пастиране
                    ти пък баш да облепваш аз като имам по 3-4-5 коли на ден и трябва да ги облепя за да ги пастирам кво трябва да стане незнам :D шефа направо ще ме изрита отвътре на вратата не е нужно да се маже но ако някой има желание както fidy да си ги намаже

                    Коментар


                      #70
                      Колега имаш ли още комплекти да взема още два че ми искат?
                      Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                      GPS-5"+iGO Navigation

                      Коментар


                        #71
                        И моят пристигна!!!Огромни благодарности на колегата. Хубаво е, че има хора които отделят от времето си за колегите си.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #72
                          И аз днес получих моя - голямо БЛАГОДАРЯ за времето и вниманието.
                          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                          Коментар


                            #73
                            Аз също получих моя комплект, благодаря за което. Тези дни ще пробвам пастата а спрея ще видя как ще го нанасям по пода! Това за кожа дали става или няма нищо общо с тези препарати за кожа?
                            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                            Porsche 944 S2
                            http://www.valmcrae.snimka.bg/
                            http://vbox7.com/user:val_mcrae
                            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                            Коментар


                              #74
                              колега днес си взех и моя комплект още ведъж благодаря!!!

                              Коментар


                                #75


                                за кожа не става. има си други препарати, но аз кожен салон, като имам не го пръскам с този спрей

                                Коментар

                                Working...
                                X