Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полиш и Спрей за защита

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    айде пиши ме и мен с един комплект

    Коментар


      #17
      Re:

      komshiqta написа:
      по късно и снимки ще кача от днеска да ви покажа какво става след полирането на колата
      Наистина ще е добре да видим ефекта, макар да съм сигурен че тия английски глави знаят да мислят/изобретяват Ако друг не те е сетил, натовари си насам и една-две щайги олио, че тука е х 2 цената...
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #18
        абе, знам да цената на олиото, ама ко да праиш, май само тия неща ще домъкна

        Коментар


          #19
          Колега, брой и мен за един комплект с куриер до габрово, ако е възможно. Благодаря ти, предварително.

          Коментар


            #20


            Няма проблем мисля да събера за всички които са извън пловдив или нямат възможност да дойдат и да ги пусна наведнъж , Куриера си остава за ваша сметка, Плащането как предлагате ?

            Коментар


              #21
              Re:

              komshiqta написа:
              Куриера си остава за ваша сметка, Плащането как предлагате ?
              Да, в такива случаи купувачът си поема куриера, плащането става така, пускаш пратката за града, името и телефона на човека и казваш че е с наложен платеж, казваш им колко е наложеният платеж и те я доставят , най-добре до офис, защото иначе купувачът кибичи по цял ден да ги чака , ако е на адрес. При доставка купувача плаща пратката и стойността на доставката, след някой и друг ден си получаваш парите в офиса на куриера, с който си пратил нещата.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #22
                И аз искам едно комплектче.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #23
                  Мене ме пиши номер 1!

                  Коментар


                    #24


                    дам, ако има даже от един град може да ги пратя на веднъж за да ви е по-евтино

                    Коментар


                      #25
                      Re:

                      И е най-разумно, един получава, плаща и раздава на четата, няма да ти усложняваме задачата, за Варна пращаш на веднъж
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #26


                        Така , нека тези които искат от комплектите и искат доставка с куриер да ми пратят телефон за връзка адрес за получаване и разни такива данни За тези които ще си ги вземат на място от пловдив може само по един телефон По принцип мисля да ги пращам на 25 април в петък , някой да има някакви претенции за куриер ? мисля да ги пращам с ЕКОНТ ! за тези които са от пловдив за мен ще е най удобно в същия ден да се срещнем някъде за да ви ги раздам ако някой неможе в същия ден и час не е проблем !

                        Коментар


                          #27
                          Re:

                          komshiqta написа:
                          Така , нека тези които искат от комплектите и искат доставка с куриер да ми пратят телефон за връзка адрес за получаване и разни такива данни
                          Още веднъж да призова варненци да се обединим и да получим нещата в обща пратка, за да не затрудняваме човека. На лични ще ти пратя адрес и данни.
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #28
                            И аз съм съгласен за Варна да са на една пратка обаче да се разберем кой да ги вземе и друго когато колегата ги пусне на 25.04 ние ще ги получим след празниците за нас няма да е проблем но за него не знам защото и той тогава ще си вземе парите .Но все пак да каже колко комплекта има за Варна мога да измисля и по добър и за двете страни начин.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #29
                              То като разгледах темата май само аз и колегата Пластекс сме от Варна.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар


                                #30


                                dani389 написа:
                                И аз съм съгласен за Варна да са на една пратка обаче да се разберем кой да ги вземе и друго когато колегата ги пусне на 25.04 ние ще ги получим след празниците за нас няма да е проблем но за него не знам защото и той тогава ще си вземе парите .Но все пак да каже колко комплекта има за Варна мога да измисля и по добър и за двете страни начин.
                                парите мога да си ги взема когато дойдат , въпросът е да съм все още в бг-то , затова ще ги пускам при първа възможност ако искате разберете се с PLASTEX и ще ви ги пратя на вас наведнъж

                                Коментар

                                Working...
                                X