Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат типо тди се продава-евтино!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат типо тди се продава-евтино!!!

    продавам фиат типо 1.9тди 1990 година,автомобила не е пален от 2 години иначе беше в движение ама съм го карал.че си купих друг и така.цената е -650лв може и за части да се ползва !!!!тел-0888002820 Мариан- гр.Елхово
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Колата пали ли въобще,изобщо движи ли се в момента нормално,какво има за смяна ?Екстри ? Застраховки и данъци и т.н предполагам не са плащани за 2 години ?
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Колата пали ли въобще,изобщо движи ли се в момента нормално,какво има за смяна ?Екстри ? Застраховки и данъци и т.н предполагам не са плащани за 2 години ?
        колега писал съм,че колата не е в джижение от две години за паленето незная трябва да се пробва, за смяна има феродовия диск на съеденителя,аз бех сменял целия комплект явно сега феродовия е дал фира,застраховка нема да нормално е да нема като не я карам ,а данъците ще ги платя аз при интерес на някой колега тук а екстри има ел.стъкла и огледала и ел.шибидах,аларма и централноако не излезе оферта колата заминава на отпадъци!!!
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          нова цена -500лв

          Коментар


            #6
            marianski_80 написа:
            нова цена -500лв
            420 лв

            Коментар


              #7
              продадена

              Коментар

              Working...
              X