Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Темпра SW 4x4 2000 i - отново се продава...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    И сега внимание, започва да ми омръзва това ъпване, празни приказки по телефона, докарай ми колата еди къде си, та да я гледаме и тн.В същото време ми е адски жал, автомобил 4х4 да седи безпризорен и да му текат ГО и преглед...Хора разберете че съм адски зает, почти не мога да излизам от работа. Мога да дам цялото си внимание през уикенда, но не и през седмицата. Последно пускам автомобила за 1000лв като повтарям - имам си друга кола и тази е излишна.В случай че пак не се продаде, ще караме байковете по планините с нея...
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #47
      Колата е запазена за колегата Milcho Michev
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #48
        Надявам се и другата седмица тая тема най-накрая да бъде заключена,че никоя кола не заслужава толкова ъпване и да седи и никой да не я иска,а камоли тая Изключително безполезен коментар!Правила на форума:1.8. Спамът няма да бъде толериран в никой случай (спам - едносрични и повтарящи се постове, както и оф-топици). Правила на раздела:6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии.
        FIAT STILO MULTIWAGON 1.9 MULTIJET 16V; FIAT BRAVO2 1.9MJET 07г.-EX; FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI-RIP

        Коментар


          #49
          И както каза колегата, приключваме темата тази седмица Милчо е новият собственик.Желая му много безаварийни километри :D А да..можете да заключите темата
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар

          Working...
          X