Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Темпра SW 4x4 2000 i - отново се продава...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Темпра SW 4x4 2000 i - отново се продава...

    Колеги, мисля че е време да зарадвам някоя група бордисти, скиори или любители на планината... Продавам идеалната кола, за гореизброените начинания (проверено миналата зима) : Фиат Темпра SW 4x4 2000 i.e - тъмно червен металик Произведена 1992г прилагам VIN - ZFA15900007411685 Първа регистрация 04.01.1993г според документите. Мощност - мисля 116 к.с ако не греша. Автомобила никога не е имал газова уредба и няма и да има, поне докато е мой. В момента е на 157 000км, като аз го взех Януари на около 150 000км. Много е забавно как толкова дърта кола разполага с: Климатроник с извод и към задната седалка, 4 ел. стъкла, Eл. оледала,Преден и заден подлакътник, Халогени, Бордови компютър и дигитално табло, Блокаж на задния диференциал,Централно заключване, Аларма и CD Sony... Разбира се има и забележки, които щателно ще изброя: Предната броня я откачих елегантно и сега трябва да се вдигне и стегне добре, тъй като е леко усмихната. Някакъв семеринг имам за смяна, от който тече масло, всъщност заради него съм доливал литър признавам си Има т.нар "жабка" на предна лява гума (и четирите са зимни) Ангренаж - време му е за смяна, какво да се прави, така е поне според стикерите. Задна дясна врата, поради липса на време и инструмент, не съм отварял за да видя какво заяжда та не хваща централното, и не се сваля до долу стъклото Има тук таме забележки по външния вид (без ръжди), но е нормално имайки предвид града и годините и. Иначе я купих от човек, който я беше докарал от Италия, с всичките и там документи, сертификати, металната пластина от завода към ключовете и тн мурафети Когато я взех, не и се отваряше багажника, това го отстраних и сега побира спокойно канапето, което пренесох със затворена врата на багажника Мисля, че отпред в дясно тропа и това е забележка. Относно снимките, през уикенда ще я снимам и ще помоля някой да ги качи, защото аз така и не се научих...все са ми големи. Цената която ми се върти в главата е 2000лв, като търпи коментар разбира се, поради нуждата от смяна на неща и забележките. Това е за сега, причината да я пусна за продажба е...лудостта в която искам да се впусна Телефон за връзка - 0888 47 61 87 Автомобила е почти всеки ден в Бизнес Парк София - за оглед
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Автомобила отново се продава, като цената която му обявявам е тази на която се "спазарих" с """купувача""" - 1400лв!Мъжкото ръкостискане, остана нейде в древните времена....
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      1400лв
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        Подаръците продължават и през 2010г. :D
        БРАВА С КЛЮЧ
        Каква е максималната скорост при секса?
        - 68, защото при 69 се обръщате.

        Коментар


          #5
          Какво да се прави колега...момчето, което я хареса е срещнало някакви неприятности и се провалиха нещата...живи и здрави да сме Това са ламарини все пак
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            :D
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #7
              щар по щар, турбо катерач
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #8
                айде, Вики, пак успех...ето отново снимките на колата от снимките си личи какво й е състоянието.. доста по-нови коли не могат да се похвалят с такова
                Прикачени файлове
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  Мерси Владе, много оценявам помощта 1400лв + плащам за следващите 4 месеца вноската за ГО :D
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    #10
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                      Коментар


                        #12
                        Кефи ме много ...
                        Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

                        Коментар


                          #13
                          За теб 1350лв + ГО за следващите 4 месеца
                          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                          Коментар


                            #14
                            Можеш ли да дадеш малко инфо за 4х4-то?- AWD или 4WD- постоянно зацепено си писал, бързи и бавни има ли?Обсъждам офертата ти с едно приятелче...
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Колега, ще погледна из книжките за повече инфо, но това което мога да ти кажа в момента е:Автомобила винаги е в режим 4х4, но има блокаж на задния диференциал - т.е за много кофти терен до скорост 30км/ч разпределянето на задвижването между двата моста се променя, с цел по-голяма проходимост.Бързи/бавни няма...да се беше родила Субару, щеше да има ама аз тогава едва ли и щях да я продавам Та това е за момента, довечера ще проверя какво още има и ще пиша утре сутрин :D
                              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X