Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo GT Газов инжекцион 113+ к.с. НОВА ЦЕНА 2000лв!!!.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ето и актуални снимки колеги

    Коментар


      #32
      Няколко въпроса:Колата със сменена предна браня ли е или не, ако е значи това не са актуални снимки, яко не е ще бъде ли със сменена и боядисана за евентуалния купувач?Има ли си оригинално радио или си няма?
      Като я боядисаме колата ще е перфектна
      Това значи ли че и забележките по калника и задната броня ще бъдат отстранени?...да се счита за UP аааа и джантите.... С какви джанти е ?За пореден път - продавача ъпва темата !Иначе другите въпроси са смислени.Модератоски екип на fiat-bg.org
      ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
      [[ ]== //// ==[ ]] It
      |\-----------------/| Again
      |_|'-------------'|_| Tomorrow
      Подпис по правилата!

      Коментар


        #33
        tukbata написа:
        Няколко въпроса:Колата със сменена предна браня ли е или не, ако е значи това не са актуални снимки, яко не е ще бъде ли със сменена и боядисана за евентуалния купувач?Има ли си оригинално радио или си няма?
        Като я боядисаме колата ще е перфектна
        Това значи ли че и забележките по калника и задната броня ще бъдат отстранени?...да се счита за UP аааа и джантите.... С какви джанти е ?За пореден път - продавача ъпва темата !Иначе другите въпроси са смислени.Модератоски екип на fiat-bg.org
        Отговарям веднага колега. В момента снимките са актуални, новата броня стои в двора ми, като намеря време ще я боядисам и монтирам. Забележките също ще бъдат отстранени, като боята и работата по забележките не е повече от 100-на лева. Задната броня също я имам купена, но няма смисъл да се сменя, тъй като оригиналната е съвсем леко пукната и тя също ще бъде ремонтирана.Цената с тези джанти е 3000лв. Оригиналната музика нарочно не съм я сложил защото веднъж вече ми чупиха стъклото, но при интерес я монтирам за 2 мин. Ако някой иска колата в това състояние, давам му броните отбивам му 200лв за труд и материали и всичко е ок :D

        Коментар


          #34
          Нагоре

          Коментар


            #35
            UP :P

            Коментар


              #36
              Нанагореееее :P 2500лв. Колеги, това си е оферта за този автомобил :P

              Коментар


                #37
                Зарибен съм по фиата колега мн е красив ! И имам една интересна оферта за теб 1500лв. + Yamaha MBK Booster 75cc 10 коня 98г регистриран като 50сс.Незнам дали ще се навиеш но това е което мога да ти предложя.
                Икономията е майка на мизерията !

                Коментар


                  #38
                  yordang написа:
                  Зарибен съм по фиата колега мн е красив ! И имам една интересна оферта за теб 1500лв. + Yamaha MBK Booster 75cc 10 коня 98г регистриран като 50сс.Незнам дали ще се навиеш но това е което мога да ти предложя.
                  Колега, благодаря, но ми трябват пари. Мерси за предложението :P

                  Коментар


                    #39
                    ..

                    тфа г/д колко харчи пич. При интерес от моя страна къде може да се види и огледа колата

                    Коментар


                      #40
                      Re: ..

                      Ch0cHo написа:
                      тфа г/д колко харчи пич. При интерес от моя страна къде може да се види и огледа колата
                      За разхода съм написал колега. При интерес колата е в Габрово

                      Коментар


                        #41
                        Колата вече е с нова броня. И без джантите. Нова цена 2300лв.

                        Коментар


                          #42
                          Нагоре

                          Коментар


                            #43
                            Нагоре

                            Коментар


                              #44
                              Нагоре!

                              Коментар

                              Working...
                              X