Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo GT Газов инжекцион 113+ к.с. НОВА ЦЕНА 2000лв!!!.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, цял ден бях на работа и още не съм го снимал. Влез в "Гаража " ми във форума и ще видиш какво предлагам, само че е пукната предната броня, но новата ще дойде този Петък

    Коментар


      #17
      А бе ти нали продаваше Мареа 2.0 сега пък си зел такава и отгоре на тва продаваш Браво :D

      Коментар


        #18
        lametobg написа:
        А бе ти нали продаваше Мареа 2.0 сега пък си зел такава и отгоре на тва продаваш Браво :D
        Ми да, имам 2 коли, Мареа и Браво :P Браво-то го карам повече от година

        Коментар


          #19
          Колата вече е със сменено масло на 300км

          Коментар


            #20
            В крайна сметка продаваш бравото защото : - Си купи Мареа?- Не успя да продадеш Мареата? или продаваш и двете считай го за ъп , не се заяждам 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #21
              Браво

              Бартер за типо ? :D
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #22
                lametobg написа:
                В крайна сметка продаваш бравото защото : - Си купи Мареа?- Не успя да продадеш Мареата? или продаваш и двете считай го за ъп , не се заяждам 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org
                Просто едната от двете коли трябва да се продаде, че ми трябват пари. Затова, която се продаде другата си я оставям. Аз не си продавам колите защото им има нещо, просто ми се налага да продам една от двете. Мислех, че Мареата ще се продаде по-бързо, че съм закъсал, но явно съм сгрешил. По втория въпрос. Бартер за Типо не ме интересува колега, благодаря за предложението

                Коментар


                  #23
                  Нагоре

                  Коментар


                    #24
                    Колеги, новата броня днес дойде. Като я боядисаме колата ще е перфектна

                    Коментар


                      #25
                      Нагоре

                      Коментар


                        #26
                        2800лв.

                        Коментар


                          #27
                          Давам колата и с 4 зимни гуми( Фулда Кристал) с джанти. Нова оферта :P

                          Коментар


                            #28
                            Нагоре

                            Коментар


                              #29
                              Колеги, хайде на GT-то за 2700 :P

                              Коментар


                                #30
                                снимки ?колко газ харчи ?6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org
                                Bravo GT 1.8

                                Коментар

                                Working...
                                X