Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Vw Polo 1.4i 16V - Бартер за бегачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    не и е мястото тук ,и не ми казвай как да коментирам батка
    добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

    Коментар


      #17
      Извинявам се но чета темата от начало до край и за мен тази цена е не реална преди 3 ,4 дена един приятел си купи Голф 4-ка 1,9 TDI всички екстри без кожа 2000 година за 5300(колата е в перфектно състояние), а ти на това Поло му търсиш 8000лева(май колата не ти е за продаване).Че те пасатите 2000 година вървят по 6000-7000лева. ти направо утрепа коня с лопатата.Не искам нещо да те засегна всеки има правото да си определя цената но според мен скоро няма да я продадеш тази кола.О забравих че продаваш немска кола при тях цените са нелогични.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #18
        Поло за 8000.... перфектен голф 4 ТДИ за 5300... господи това край няма!! Тук не съм сигурен, че някои би разменил нещо над 120к.с. за Поло 75 понита... евентуално някой който досега е юркал купето се и вече минал 35-40г. ама тогава пък по-скоро семейна кола трябва а на 3враткаВсе пак успех... ще с следя с интерес дали ще го шитнеш за тези пари...да не забравиш да се похвалиш
        love sux true love swallows

        Коментар


          #19
          Само оспамихме темата на човека,то се вижда че колата нему е за продаване.Фен съм на италянската школа по принцип ,но тая алфа по нагоре за 10000,който я вземе след 1 година каране ще му е стъпила на 15000.Преди време шефа търси 6 месеца перфектната 156-ца и я намери.Много варвят алфите,ама са за хора с пари и свободно време.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #20
            еми лукс аси има цена. ще стъпи на 15 ако е някой курник. ако е машина на малко километри няма да пипа нищо. да я вземеш на 100 000 с един предостатъчно мощен двг, дето не се товари да я носи и ела ме виж как до 300 000 ще съм сменил 2 пъти предницата и 20 пъти масло и възд филтър и тва е.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #21
              манов

              Модераторите да заключат темата наи добре .Мен ме заключиха в ФОЛСВАГЕН ФОРУМ с моето пунто.
              http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

              Коментар


                #22
                Re: манов

                manov1 написа:
                Модераторите да заключат темата наи добре .Мен ме заключиха в ФОЛСВАГЕН ФОРУМ с моето пунто.
                Нормално, селенията си е селения! Комплексарска работа. Да не говорим, че това Поло 5 бона максимум може да му се дадат, ако е напълно обслужено има всички екстри, ксенони на 10 места и незнам си какво си още. Комшия си купи същото, червено, същата година - 5 бона и то напълно обслужено. Не знам какви са тия 8 хилки, ама не са реални. Уж финансова криза...
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #23
                  pakumba написа:
                  еми лукс аси има цена. ще стъпи на 15 ако е някой курник. ако е машина на малко километри няма да пипа нищо. да я вземеш на 100 000 с един предостатъчно мощен двг, дето не се товари да я носи и ела ме виж как до 300 000 ще съм сменил 2 пъти предницата и 20 пъти масло и възд филтър и тва е.
                  На малко километри на 8-10 години нали знаеш колко рядко се срещат (но се срещат),за никой не е тайна че 80% от автомобилите нов внос в БГ са абсолютни кенефи.Може да се намери на 100 000 реални,ама предполагам колега ти е ясно колко е трудна тази задача,но е възможно и имаш право за това че ако се попадне на читава ще си я откара човек.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #24
                    Re: манов

                    svetkos_ написа:
                    manov1 написа:
                    Модераторите да заключат темата наи добре .Мен ме заключиха в ФОЛСВАГЕН ФОРУМ с моето пунто.
                    Нормално, селенията си е селения! Комплексарска работа. Да не говорим, че това Поло 5 бона максимум може да му се дадат, ако е напълно обслужено има всички екстри, ксенони на 10 места и незнам си какво си още. Комшия си купи същото, червено, същата година - 5 бона и то напълно обслужено. Не знам какви са тия 8 хилки, ама не са реални. Уж финансова криза...
                    Виж си твоята обява първо и после говори за хората....Браво 1.2 за 3500 .... миналия ден купихме на един приятел Браво 2000г 1.9JTD GT със всички екстри даже и с ел. люк(което е рядкост) за 3200лв, а колата няма за какво да и се хванеш, изпипана отвсякадеТи как точно мислиш да вземеш 3500 на тоя куц кон(то даже и кон не е а Муле)
                    >>JDM<<

                    Коментар


                      #25
                      Ще се присъeдиня към мненията на почти всички колеги и само ще кажа, че тая кола за 8000лв ще си е вечно на колегата, който я продава :D
                      punto HGT

                      Коментар


                        #26
                        Re: манов

                        rollin написа:
                        svetkos_ написа:
                        manov1 написа:
                        Модераторите да заключат темата наи добре .Мен ме заключиха в ФОЛСВАГЕН ФОРУМ с моето пунто.
                        Нормално, селенията си е селения! Комплексарска работа. Да не говорим, че това Поло 5 бона максимум може да му се дадат, ако е напълно обслужено има всички екстри, ксенони на 10 места и незнам си какво си още. Комшия си купи същото, червено, същата година - 5 бона и то напълно обслужено. Не знам какви са тия 8 хилки, ама не са реални. Уж финансова криза...
                        Виж си твоята обява първо и после говори за хората....Браво 1.2 за 3500 .... миналия ден купихме на един приятел Браво 2000г 1.9JTD GT със всички екстри даже и с ел. люк(което е рядкост) за 3200лв, а колата няма за какво да и се хванеш, изпипана отвсякадеТи как точно мислиш да вземеш 3500 на тоя куц кон(то даже и кон не е а Муле)
                        Мислех да не пиша по темата ама хонда фенчето ме издразни.Моторът е в отлично състояние! ! ! Колата е регистрирана на 10 юни 2008, тогава е и закупена. ГО и ГТП до 10 юни 2009. Сменено масло и задни накладки преди около 500 километра. Водна помпа, ремъци, предни накладки, ролки преди около 10 хил. км. Има леки външни и вътрешни забележки. ИКОНОМИЧНА! НИСЪК ДАНЪК! Оригинално стерео + работещ сд чейнджър + колони на задната кора! Цена 3500 - подлежи на коментар!Първо светкос си е написал че цената не е твърда ... рииш ли ?Второ,виж колко работи са сменени по колата.Трето,9 годишна кола за 3 бона и малко отгоре ?????????? Много ли те се струва ? Не всички търсим бегачки.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #27
                          както стана ясно колата не е за продаване според мене пича иска да вземе бегачка :D за 8 хил. и за това неговата я е напиал толкова за да не доплаща на евентуален купувач :D
                          Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                          Коментар

                          Working...
                          X