Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся части за Стило 2.4 20V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся части за Стило 2.4 20V

    Колеги, срещам сериозни проблеми с намирането на блок и колянов вал или на двигател за Стило 2.4 20V. Ако някой може да помогне ще съм благодарен, стига да е на разумна цена.Грешен раздел -> Преместена. Модерирано заглавие.Колега, прочети правилата!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Доволен съм от Стило затова си имам вече две едното е 1.6 16V 103 ph, а другото е 2.4 20V 170ph

    #2
    Re: проблем с намирането на авточасти

    darkcuss написа:
    Колеги, срещам сериозни проблеми с намирането на блок и колянов вал или на двигател за Стило 2.4 20V. Ако някой може да помогне ще съм благодарен, стига да е на разумна цена.
    Колянов вал като на Либра 2.0.Блок може би от Капа 2.4 също ще стане, обаче сигурно също ще бъде тази мъка с намирането му.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Благодаря за преместването на темата в точния раздел , много го търсих но сега вече знам къде е Отностно "Колянов вал като на Либра 2.0. Блок може би от Капа 2.4 също ще стане, обаче сигурно също ще бъде тази мъка с намирането му." За вала нямам толкова проблем, но с блока се срещат затруднения. Що се отнася до този от капа не става вече намерих такъв ,но центровката му е различна ,Стилото е 2003 г а двигателите на Капа ги правят за края на 2001 ,а и захващането е различно.Двигателя на Капа е 174 ph при 6100 оборота , а Стилото е 170 при 6000 оборота има и други разлики.Благодаря за предложението все пак.
      Доволен съм от Стило затова си имам вече две едното е 1.6 16V 103 ph, а другото е 2.4 20V 170ph

      Коментар

      Working...
      X