Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам оригинален тас/тасове за Фиат Типо 14"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам оригинален тас/тасове за Фиат Типо 14"

    Здравайте,колеги.Търся да си закупя един оригинален тас за типото,защото моят си замина в някоя дупка още в началото и сега с един разлимен или два различни не ме кефи.Варант е да закупя и два таса,ако цената е прилична.Не фържа да не са одраскани и т.н.,а само да са здрави.За предпочитане са предложения от колеги от Пловдив и близките градове,защото за 1-2 таса не ми се занимава с куриери.Тасовете са от този вид :
    Прикачени файлове
    Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

    #2
    Само че тези тасове не са оригиналните.Тези са си чисти боклуци.Затова и са паднали.Оригиналните тасове са меки и много трудно падат
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Колега,има доста различни видове оригинални тасове на ФИАТ.Тези са едни от тях.Падна,защото минах през огромна дупка доста отдавна.А доколко са боклуци...тас,като тас,но са здрави.Сега моля,ако нямате какво да предложите да не давате такива мнения.Очаквам предложения на ЛС.Благодаря.
      Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Само че тези тасове не са оригиналните.Тези са си чисти боклуци.Затова и са паднали.Оригиналните тасове са меки и много трудно падат
        Грешиш, това са оригинални тасове на фиат и евентуално е паднал заради счупена скоба! Аз ще се оглеждам колега, отвреме навреме идвам до пловдив така че ако намеря ще ти пиша!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Executer написа:
          Princo написа:
          Само че тези тасове не са оригиналните.Тези са си чисти боклуци.Затова и са паднали.Оригиналните тасове са меки и много трудно падат
          Грешиш, това са оригинални тасове на фиат и евентуално е паднал заради счупена скоба! Аз ще се оглеждам колега, отвреме навреме идвам до пловдив така че ако намеря ще ти пиша!
          Добре,благодаря предварително
          Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

          Коментар

          Working...
          X