Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темата е заключена по желание на автора и

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз ще звънна тези дни (най-вероятно утре) за да се оточниме за едно каско !!!
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #32
      Интересуват ме цени за ГО и Каско за Фиат Брава 1,6 1998г
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #33
        tomny написа:
        EDIT/Като гледам пича как се е регистрирал само заради тази тема, и после се е покрил, защо не си проверите полиците в съответните застрахователни компании? Да не стане така, че един ден, като завеждате щета, да се окаже, че полицата ви е била обявена за невалидна няколко месеца преди сключването ѝ?
        Днес е поредният ден, в който имам проблеми със застраховката сключена при Боби Ето и подробности:Отидох да си платя вноската за тримесечието, и се оказа че полицата ми не фигурира в нито една база-данни на компанията. След около час и половина суетене, ровене из папки, из архиви, и звънене по различни телефони, служителите ми обясниха че компанията ще провери случая по вътрешния си ред, а аз да не се притеснявам, защото не мога да нося отговорност за други лица, и че все пак полицата ми се счита за валидна. Платих си вноската, получих съответните документи за това, и получих гаранция от по-висш служител в компанията че м/у мен и тях всичко е наред. Остава те да се занимаят вътрешно с това защо полицата ми не е регистрирана повече от 3 месеца. За мен остана успокоението че все пак имам валидна застраховка, дори и след час и половина нерви, а за вас, колеги, остава решението дали да сключите застраховка при този търговец, или да потърсите алтернативен. Моля мод. екип да вземе по-сериозно отношение по случая.Всички, които по някакъв начин сте ползвали услигите на Боби - проверете полиците си във вашите компании, защото нищо чудно да имате същия проблем, който колегата tomny предвиди преди време - неотчетена или невалидна полица.

        Коментар


          #34
          Ще променя заглавието на темата за да привлича вниманието и пази и други колеги от подобни неприятности.

          Коментар


            #35
            ogi28b написа:
            Днес е поредният ден, в който имам проблеми със застраховката сключена при Боби Ето и подробности:Отидох да си платя вноската за тримесечието, и се оказа че полицата ми не фигурира в нито една база-данни на компанията.
            Е, стават такива работи...
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #36
              РАЗВИТИЕ:Боби лично се свърза с мен, и ми се извини за създадените неприятности. След справка с компанията, се оказа че вече всичко е изрядно. Преди това през деня направих консултация с друг колега от форума, при които нещата са изглеждали много съмнителни, но и при него всичко е точно. По настояване на Боби, приех и компенсация за неприятностите, която е характерна само за сериозни търговци, които държат на клиентите си. Все пак аз колко съм клиент... капка в морето, дето се казва, но отношението към мен беше повече от подобаващо ! Рядко, да не казвам никога, не съм срещал подобно отношение от търговец към недоволен клиент. От тук нататък всеки сам да си прецени дали ще се възползва от услугите му. След няколко справки с независими източници, ми се струва че това което се случи с моята полица е лошо стечение на обстоятелствата. Помолих Боби да се свърже лично с Мод. екип за пълно изясняване на случая

              Коментар

              Working...
              X