Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темата е заключена по желание на автора и

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, дай някакъв разумен и сериозен начин за връзка?

    Коментар


      #17
      Можеш да се свържеш с мен на телефон 0884285690, Боби.Това се отнася и за всички останали, отворен съм към въпроси и допитвания, звънете не ме жалете.

      Коментар


        #18
        Цените са най-добрите, които досега съм срещал! Всички отстъпки са точно както са описани, като оценката на автомобила се запазва доволна.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #19
          Да така е! Искам обаче да подчертая че абсолютно същите отстъпки ми предложи и Pinky, само че той е в другия край на София, а колегата тук ми е през 2 блока. Боби, забравихме картончето за безплатна пътна помощ, ще ти звънна тия дни за да мина да го взема отнякъде. Поздрави.

          Коментар


            #20
            Както съм казал, ако не мога да подобря на някой полицата му дължа бира на корем Благодаря на всички за интереса, питайте не ме жалете.

            Коментар


              #21
              Колега интересува ме ГО на Дедра 2.0 - 113 кс. 1990 г. и Пунто 1.1 - 55 кс. 1997 г. цени?
              FIAT PUNTO 55 SX
              FORZA ITALIA

              Коментар


                #22
                ...много съм доволен от сключената сделка!!Само успехи ви желая за напред!!

                Коментар


                  #23
                  Колега, писах ти ЛС, и не получих отговор, вече 1 седмица сигурно мина? Какво става, ще получа ли отговор за ГО или да се свържа с Пинки, да си направя при него, нищо че е в другия край на софия? Също така все още си чакам уискито, което си обещал, и най-важното - не си ми дал талон за безплатна пътна помощ, който ми се полага при сключване на застраховка каско към еди коя си компания.

                  Коментар


                    #24
                    И аз съм със същото запитване (като колегата ogi28b) .... !!! Дано да има отговор тези дни !!!
                    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                    Fiat Punto 1.2 16v LPG

                    Коментар


                      #25
                      Ооо той колегата сигурно я е зае==л темата, аз си чакам отговор от края на миналия месец. Даже и ЛС писах, и не става... ще пробвам по телефона някой ден. Интересно е че справка в профила на BobiT показва следното:Последно посещение: Пон Дек 15, 2008 3:21 pm Не е било много одавна...

                      Коментар


                        #26
                        Моля модераторския екип да вземе отношение: Колегата-автор на темата не отговаря в нея, не отговаря и на ЛС-та, не си спази обещанието за бутилка уиски (не ми е зор), а също така и не изпълни задължението си да ми даде талонче за безплатна пътна помощ, и отстъпка при ГТП, което задължително се дава на всеки сключил застраховка в една от компаниите. Ами ако закъсам в Търговище, колко ли ще струва да си докарам колата до София?! Да не дава господ... Писах му ЛС, писах и тук в темата, и никакъв отговор няма! Колега Боби, ако четеш това - благодаря за офертата за застраховка която ми направи преди, спази я до последната дума, но след това не знам защо стана несериозен и дори не отговаряш на ЛС?Предвид това, решете дали темата на НЕСЕРИОЗЕН търговец трябва да бъде важна! Сега ми предстои да си направя ГО и определено ще се видя с колегата Pinky за да обсъдим нещата. Той, ако не знаете, предлага същите отстъпки за членове на Форума.В допълнение:
                        Информация за BobiT Последно посещение: Нед Дек 21, 2008 10:19 pm

                        Коментар


                          #27
                          Променям статуса на темата от Важна на Нормална.Авторът на темата може да се свърже с някой от Административния екип на форума за изясняване на случая.Ако не последва реакция темата ще бъде премахната тъй като явно не е актуална.

                          Коментар


                            #28
                            ogi28b написа:
                            ..., не си спази обещанието ...... а също така и не изпълни задължението си да ми даде ........., и отстъпка при ГТП, което задължително....
                            Така става като си свалиш гащите до долу. Не знам защо, но в бизнеса със застраховките, винаги се намира някой, който решава, че като си даде половината (а в случая почти цялата) комисионна като отстъпка, ще се нареди опашка пред офиса му. Само че това не се случва, в един момент се оказва, че само работиш, пари не изкарваш, хлопваш кепенците и псуваш държавата.EDIT/Като гледам пича как се е регистрирал само заради тази тема, и после се е покрил, защо не си проверите полиците в съответните застрахователни компании? Да не стане така, че един ден, като завеждате щета, да се окаже, че полицата ви е била обявена за невалидна няколко месеца преди сключването ѝ?

                            Коментар


                              #29
                              tomny написа:
                              EDIT/Като гледам пича как се е регистрирал само заради тази тема, и после се е покрил, защо не си проверите полиците в съответните застрахователни компании?
                              Предстои ми да си платя втората вноска, плащам на четири. Ако има проблем ще го разбера до дни. Аз това си го мислех още тогава, но викам "айде, ще прежаля 1 вноска, ако нещо не е наред..." Но после пък ми направиха оглед, маркираха ми колата, сложиха ми нови стикери, записаха данните по новата полица, мисля че ако има нещо нередно, щеше там да си проличи - да кажат "Оооооо тая полица е невалидна, я се махай ! "

                              Коментар


                                #30
                                Здравейте и ЧНГ,Бих искал официално да се извиня на форума и особено на Оги. Направих грешката да поверя комуникацията в този форум на сравнително нов служител и очевидно се е провалил тотално. До края на седмицата ще бъде решен проблема на Оги. Доколкото се отнася до всеки друг начин на връзка с нас: емайл, телефон и т.н - работили сме през целият месец декември, понатрупахме и още доволни клиенти форумци, а някой от тях вече доведоха и приятели и роднини.От тук натам отговори и консултации ще се дават всеки ден. Още веднъж- извинявам се лично за забавянето и некорекността, ще има компенсация.

                                Коментар

                                Working...
                                X