Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Xenon H1 H4 H7 и.т.н - 150 лева година гаранция и монтаж.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Executer написа:
    Не ти отрязва сноповете правилно! Хора спрете да слагате ксенон на коли без лупи!!
    Защо
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      Executer написа:
      Не ти отрязва сноповете правилно! Хора спрете да слагате ксенон на коли без лупи!!
      Глупости...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Само да вмъкна че след операцията със ксенона е наложително да има много добра регулировка на фаровете на колата иначе не правим нищо, на лупата ги слагат бер регулирането щото лупата филтрира светлината и я притъпява до някъде

        Коментар


          #19
          Executer написа:
          Не ти отрязва сноповете правилно! Хора спрете да слагате ксенон на коли без лупи!!
          по скоро не слагайте ксенон на НЕ оригинални фарове и после задължително на стенд за фарове ако има съмнения поздрави

          Коментар


            #20
            айде на хубавите лампи

            Коментар


              #21
              Re: Xenon H1 H4 H7 и.т.н - 170 лева.

              имаш ли H1 8000K bobo16v@gmail.com и дали мога да го взема същия ден при евентуална покупка
              ПРЕДИ ВСИЧКИ-С ''FIAT''

              Коментар


                #22
                http://www.atpline.hit.bg/разгледайте

                Коментар


                  #23
                  cccpfan написа:
                  http://www.atpline.hit.bg/разгледайте
                  Какво ще рече : "Н4 ксенон само на късите светлини" ? Да разбирам ли че няма да имам никаквид"дълги"? А па и колегите ходят някъде в "Надежда" и им монтират системи за по 150лв. , така че цените в посочения сайт не са "интересни".

                  Коментар


                    #24
                    По молба на колегата cccpfan, качвам снимки на негов комплект в/у Фиат Брава, без да ги коментирам, нека всеки прави изводите за себе си. База за сравнение с Осрам Найт брейкър. Снимките на тъмно в този пост са в/у дъжд, а тези от линка с найт брейкърите - на сухо!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #25
                      Абе каква база за сравнение ... и на умрелите им е ясно вече че не може да има сравнение , ксенона е направо "революция" в автомобилните фарове.

                      Коментар


                        #26
                        snaiperisto написа:
                        cccpfan написа:
                        http://www.atpline.hit.bg/разгледайте
                        Какво ще рече : "Н4 ксенон само на късите светлини" ? Да разбирам ли че няма да имам никаквид"дълги"? А па и колегите ходят някъде в "Надежда" и им монтират системи за по 150лв. , така че цените в посочения сайт не са "интересни".
                        означава че дългия си е обикновенна халогенна крушка а пък тея за по 150 дет са ги преправям през ден или им сменям крушки и баласти. Аз държа на качеството вместо на количеството и аз мога на 150 да ги давам без гаранция, не не ми е това играта

                        Коментар


                          #27
                          cccpfan написа:
                          snaiperisto написа:
                          cccpfan написа:
                          http://www.atpline.hit.bg/разгледайте
                          Какво ще рече : "Н4 ксенон само на късите светлини" ? Да разбирам ли че няма да имам никаквид"дълги"? А па и колегите ходят някъде в "Надежда" и им монтират системи за по 150лв. , така че цените в посочения сайт не са "интересни".
                          означава че дългия си е обикновенна халогенна крушка а пък тея за по 150 дет са ги преправям през ден или им сменям крушки и баласти. Аз държа на качеството вместо на количеството и аз мога на 150 да ги давам без гаранция, не не ми е това играта
                          Е добре де, как така в едно гнездо ще вкараш Н4 ксенон заедно с "обикновена" халогенна крушка? :P Революция, или нови технологии може би
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #28
                            BO , Значи то представлява една ксенонова лампа, чийто ампула е точно там където е "късата" жичка на Х4, а пък точно под нея е монтирана на същия цокъл едно стъкло в което има жичка, която в общи линии се пада там където е "дългата" жичка на нормална Х4.

                            Коментар


                              #29
                              ogi28b написа:
                              BO , Значи то представлява една ксенонова лампа, чийто ампула е точно там където е "късата" жичка на Х4, а пък точно под нея е монтирана на същия цокъл едно стъкло в което има жичка, която в общи линии се пада там където е "дългата" жичка на нормална Х4.

                              Коментар


                                #30

                                Коментар

                                Working...
                                X