Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Speed на Голф 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Stilo jtd 115+remap vs e34 i e39 525TDS - TDS` - ТДСа падна с много ... Stilo jtd 115+remap vs e46 320d -падна с малко.Stilo jtd 115+remap vs e46 320 136hp-пада с много.Stilo jtd 115+remap vs eclipse 2.4 - паднаStilo jtd 115+remap vs A4 1.8T - Падна с кола и отгоре ... Stilo jtd 115+remap vs e36 318is - падаStilo jtd 115+remap vs Golf4 TDI 131 hp PD - пада с кола почти.Stilo jtd 115+remap vs C-class (W203) - C 220 CDI - падна.Stilo jtd 115+remap vs Hyundai - Coupe 2.7 - до 160 пада с кола,от там нагоре не знам. Та дизелите чат-пат им се случва да вървят. Готов съм за спорта да се пусна с някое пунто ХГТ примерно.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #62
      Колега не си уточнил то че пада пада ама кое?П.П. Мите като го видя с очите си как върви твоя кошник до кошник 328i те признавам. До тогава не важиш. А най-много да те поканя на чертата до едно М52Б20, че вече ми омръзна от интернет рацери.

      Коментар


        #63
        add2house написа:
        Колега не си уточнил то че пада пада ама кое?
        Пада това срещу стилото,ядат сажди,както искаш го разбирай.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #64
          Ми принко то срещу 525 тдс и без да се пускаш е ясно кво ще стане. Не ми е ясно като се пускате с по-тежки или счупени коли кво доказвате. За купе 2и7 с твойто стило ко си тръгнал да се състезаваш. Или му е имало нещо или не е случило на шофьор. Пусни се с нещо читаво. Сигурно не си карал нито едно здраво бмв над 130 коня шом ги пишеш тия неща. Иначе сам щеше да знаеш че няма как да не ти напрай стилото за смях. Аз ви питах за нещо конкретно и ви давам пример. Вие ми се прайте на рейсъри. Твойто стило никога не може да победи 320ка 6 цилиндъра наясно ли си с това. За 325 328 и нагоре няма кво да говорим само митака ги бие с неговата печка. Сами не си вярвате и искате другите да ви вярват.

          Коментар


            #65
            add2house написа:
            Ми принко то срещу 525 тдс и без да се пускаш е ясно кво ще стане. Не ми е ясно като се пускате с по-тежки или счупени коли кво доказвате. За купе 2и7 с твойто стило ко си тръгнал да се състезаваш. Или му е имало нещо или не е случило на шофьор. Пусни се с нещо читаво. Сигурно не си карал нито едно здраво бмв над 130 коня шом ги пишеш тия неща. Иначе сам щеше да знаеш че няма как да не ти напрай стилото за смях. Аз ви питах за нещо конкретно и ви давам пример. Вие ми се прайте на рейсъри. Твойто стило никога не може да победи 320ка 6 цилиндъра наясно ли си с това. За 325 328 и нагоре няма кво да говорим само митака ги бие с неговата печка. Сами не си вярвате и искате другите да ви вярват.
            Готов съм и с 2.0 да се пусна,във високите след 220 е ясно,4 цилиндъра съм все пак,но на 400 метра спокойно бих раздал бинокълче.Аз пред тебе нищо не доказвам,на който трябва съм се доказал,а ис`ката пада,с 2 съм пускал,едната е само на бензин,през живота не помирисвала газ със здравия двигател М42,другата си беше М44. А бмв съм карал,даже бях тръгнал да си купувам ИС купе,ама ми дойде на време ъкъла в главата.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #66
              318 ис най-сакатия и трошлив двг на бмв. Край аз повече няма да пиша. Срещу 320 нямаш шанс и на 400 метра. Включи ли на втора ще му гледаш номера, задния.

              Коментар


                #67
                add2house написа:
                318 ис най-сакатия и трошлив двг на бмв. Край аз повече няма да пиша. Срещу 320 нямаш шанс и на 400 метра. Включи ли на втора ще му гледаш номера, задния.
                Тея дни ще си намеря някое,ей така за гаврата.П.П Стилото е 1260 кг.,лекичко ли ти се струва ?
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #68
                  1285 e купето е36 320. Прави си сметката как ще се изложиш ако не е някоя каруца а потдържана 3ка. 30те коня и 2 цилиндъра разлика дали ще можеш да ги компенсираш с 25кг разлика в теглото те оставям да си го смяташ ти.

                  Коментар


                    #69
                    Princo написа:
                    add2house написа:
                    Ми принко то срещу 525 тдс и без да се пускаш е ясно кво ще стане. Не ми е ясно като се пускате с по-тежки или счупени коли кво доказвате. За купе 2и7 с твойто стило ко си тръгнал да се състезаваш. Или му е имало нещо или не е случило на шофьор. Пусни се с нещо читаво. Сигурно не си карал нито едно здраво бмв над 130 коня шом ги пишеш тия неща. Иначе сам щеше да знаеш че няма как да не ти напрай стилото за смях. Аз ви питах за нещо конкретно и ви давам пример. Вие ми се прайте на рейсъри. Твойто стило никога не може да победи 320ка 6 цилиндъра наясно ли си с това. За 325 328 и нагоре няма кво да говорим само митака ги бие с неговата печка. Сами не си вярвате и искате другите да ви вярват.
                    Готов съм и с 2.0 да се пусна,във високите след 220 е ясно,4 цилиндъра съм все пак,но на 400 метра спокойно бих раздал бинокълче.Аз пред тебе нищо не доказвам,на който трябва съм се доказал,а ис`ката пада,с 2 съм пускал,едната е само на бензин,през живота не помирисвала газ със здравия двигател М42,другата си беше М44. А бмв съм карал,даже бях тръгнал да си купувам ИС купе,ама ми дойде на време ъкъла в главата.
                    Кои високи след 220 имаш предвид ? :D Тия курници Е36 320 да не мислиш, че вървят до 280 :D На 230 забиват. Пробвано на 2-3 такива.
                    Renault Modus 1.2 16v 2006
                    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                    Коментар


                      #70
                      Това ми е бившата стокова Либра 140к.сhttp://www.youtube.com/watch?v=yBvUt...lolzВърви повече от CLK 150к.с. и Ауди А4 комби някакво с турбина..... Либрата ми на кантар с мен тежеше 1680кг. Ясно е, че ако я хване някоя сапунерка и ще я накаже.

                      Коментар


                        #71
                        add2house написа:
                        Колега не си уточнил то че пада пада ама кое?П.П. Мите като го видя с очите си как върви твоя кошник до кошник 328i те признавам. До тогава не важиш. А най-много да те поканя на чертата до едно М52Б20, че вече ми омръзна от интернет рацери.
                        Колега ако напишеш всички тези неща във БМВ форума, там ще ти се смеят :D Повечето хора с 320-ски разбраха, че колите им не са нищо особено, явно има и още заблудени, които си мислят че карат самолети.Едно ремапнато Стило ЖТД115 също ще те отвее."Просто защото там където ти издъхва печката почва да върви ваноса." Докато ми издъхне печката, няма да и виждаш стоповете ти написах малко по горе. :D Фиата е пълен СТОК :D ,само с по-голямо турбо, дюзи и ремап . Заповядай иначе ако имаш път към Варна
                        FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                        Коментар


                          #72
                          mitaka_neikov написа:
                          Фиата е пълен СТОК :D ,само с по-голямо турбо, дюзи и ремап . Заповядай иначе ако имаш път към Варна
                          Пълен сток а?
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #73
                            add2house написа:
                            Мите ми аз ако те хвана със 150 коня бензинка единствения вариант да вървиш с мен е да ти вържа умрялата печка с твърда връзка за мойта кола. Примерно M52B20 как ти се струва?
                            Давай такава баварка на линията срещу 115к.с. назобен дизел
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #74
                              Princo написа:
                              Готов съм за спорта да се пусна с някое пунто ХГТ примерно.
                              Ако имаш идване към Софето се пускаме за пробата , мойто пунто е горе долу на килата на стилото Само за инфо, 318is 143к.с. върви повече от 320i 150к.с., пробвано многократно, те даже и БМВ-тите си го знаят това.
                              punto HGT

                              Коментар


                                #75
                                didich написа:
                                Princo написа:
                                Готов съм за спорта да се пусна с някое пунто ХГТ примерно.
                                Ако имаш идване към Софето се пускаме за пробата , мойто пунто е горе долу на килата на стилото Само за инфо, 318is 143к.с. върви повече от 320i 150к.с., пробвано многократно, те даже и БМВ-тите си го знаят това.
                                Напълно нормално, 4 цилиндъра се развъртат доста по бързо от 6.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X