Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Speed на Голф 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешно си засякал колега 6,7 сек от 0-100 и турбината е на 1,5 бара .и това е абсолютно сиромашки тунинг без пари с лични настройки .
    брава jtd 100 01.

    Коментар


      Когато превключваш на 2-ра скорост, държиш ли газта до края? Момента с лекото просвирване на гумите - 10-тата секунда от клипа, който си пуснал.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        stioan80 написа:
        Грешно си засякал колега 6,7 сек от 0-100 и турбината е на 1,5 бара .и това е абсолютно сиромашки тунинг без пари с лични настройки .
        Моята турбина върви стоково на 1,5 бара и ускорява за 8,6 според каталозите, ти как ускоряваш за 6,7 не те знам, освен да си снимал клипа по някое нанадолнище или не ни казваш, че си сменил турбината Оригиналното турбо на Бравата не е ли като на Стило?
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          Valiosport написа:
          stioan80 написа:
          Грешно си засякал колега 6,7 сек от 0-100 и турбината е на 1,5 бара .и това е абсолютно сиромашки тунинг без пари с лични настройки .
          Моята турбина върви стоково на 1,5 бара и ускорява за 8,6 според каталозите, ти как ускоряваш за 6,7 не те знам, освен да си снимал клипа по някое нанадолнище или не ни казваш, че си сменил турбината Оригиналното турбо на Бравата не е ли като на Стило?
          ’Грешиш по нанадолнище и го дърпаше един голф Стило има 115кс аз си мисля ,че е със различна турбина от тази на жтд 105 .
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            колега во пускам гаста като сменям предавките а Valiosport на клипа е със заводската турбина във момента вече е със хибридна.Не е сниман клипа по нанадолнище ако дойдеш да ги тестваме с прословутия ARL ще ти покажа каде е сниман,а специално за споменатите голфове доста от тях съм направил не са това което ги описваш.
            брава jtd 100 01.

            Коментар


              На мен ми е интересно да се вижда и оборотомера на клипа

              Коментар


                За да даваш време 0-100 за 6,7 сек или трябва да си олекотил колата с доста кила или да си около 200 кончета, физиката трудно се лъже
                punto HGT

                Коментар


                  didich написа:
                  За да даваш време 0-100 за 6,7 сек или трябва да си олекотил колата с доста кила или да си около 200 кончета, физиката трудно се лъже
                  С един по малки гуми няма невъзможни неща

                  Коментар


                    Мда сигурно с 12 цола джанти от скутер Нека слезем на земята и да мислим трезво, за пример купе турбо 2,0 16 винтила, което е със 100-тина килограма по тежко от въпросната брава със 190к.с. на мотор му дават време 0-100 за 7,5 сек ..., да разбирам ли, че бравата след ремап със стоковата турбина трябва да го опердаши яко това турбо бензиново купе ... мда ама в некое друго измерение.Бравата я дават близо 11 сек до 100км в стоково състояние, за да свали 4 секунди в ускорението си до 100км. трябва доста по сериозна доработка от ремап и по малки джанти
                    punto HGT

                    Коментар


                      със 14 джанти сам 185 60 ако искате може да ви снимам колата отпред и двигателя.
                      брава jtd 100 01.

                      Коментар


                        chaveto написа:
                        На мен ми е интересно да се вижда и оборотомера на клипа
                        Е, ще искаш и криковете да покаже! :D
                        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                        Коментар


                          stioan80 написа:
                          със 14 джанти сам 185 60 ако искате може да ви снимам колата отпред и двигателя.
                          Нямам нищо против колата и ускорението, но с нещата които описваш, че са правени няма как да докараш такова ускорение, просто някъде има уловка.На 1,5 бара със стоковата турбина не вярвам да си повече от 140к.с., даже и те са твърде много и тежест с шофьор минимум 1200кг просто с тия 2 параметъра няма как да имаш ускорение 0-100 за 7сек.
                          punto HGT

                          Коментар


                            E ся .. нямало как.Друго турбо, инжектори, мап сензор и т.н.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              emzo написа:
                              E ся .. нямало как.Друго турбо, инжектори, мап сензор и т.н.
                              Мда, ама със заводката турбина, както е казал по нагоре колегата, че е правен клипа няма как да дава 6,7 сек до 100км., ако бравата имаше такова ускорение само с ремап смятай, че никой нямаше да кара друг дизелов мотор освен JTD 100
                              punto HGT

                              Коментар


                                дюзите са си стоковите а със хибридната турбина писах че още не съм и направил клип но ще направя а мап сензора не съм го лъгал да позволява по голямо налягане от 1,5 а ако не вярвате ако имате път към кърджали може да се обедите сами.
                                брава jtd 100 01.

                                Коментар

                                Working...
                                X