Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Speed на Голф 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Valiosport написа:
    Когато ми намериш 1.9 двигател който да може да се мери с ARL тогава ще казваш дали си мисля !
    Баш такъв имам, ама иди си засили чип-а, че да не цирикаш после у форума.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      колега този прословут голф ако имаш път към кърджали пиши ми да ги пробваме с моето 1,9jtd да го видим що за стока е.
      брава jtd 100 01.

      Коментар


        BO написа:
        Valiosport написа:
        pplk написа:
        Valiosport написа:
        Нали идеята е да е хем бърза хем икономична, да е някакъв "компромис" а не да ми гори 20-25
        Нали по-важното беше за колко вдига 200? Какво значение има разхода? А че си мислиш, че гоуфа ти е бърз, си е единствено твой проблем. :D
        Когато ми намериш 1.9 двигател който да може да се мери с ARL тогава ще казваш дали си мисля !
        Точно 1.9 ли трябва да бъде или може и 1.995?Ако позволяваш 95 кубика повече, то веднага ти давам за пример едно ускорение до 100км/ч за 6.5 секунди с градски разход от 5.7/100км.Ти кое 1.9 с такова ускорение отнесен към разхода ще изкараш?
        Би било хубаво този автомобил да е от годините на голфа

        Коментар


          BO написа:
          Valiosport написа:
          pplk написа:
          Valiosport написа:
          Нали идеята е да е хем бърза хем икономична, да е някакъв "компромис" а не да ми гори 20-25
          Нали по-важното беше за колко вдига 200? Какво значение има разхода? А че си мислиш, че гоуфа ти е бърз, си е единствено твой проблем. :D
          Когато ми намериш 1.9 двигател който да може да се мери с ARL тогава ще казваш дали си мисля !
          Точно 1.9 ли трябва да бъде или може и 1.995?Ако позволяваш 95 кубика повече, то веднага ти давам за пример едно ускорение до 100км/ч за 6.5 секунди с градски разход от 5.7/100км.Ти кое 1.9 с такова ускорение отнесен към разхода ще изкараш?
          Стига да е дизел няма проблем
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            брава 1,9jtd 100 е колата с ремапче.
            брава jtd 100 01.

            Коментар


              Ако не си сменял турбината изобщо не си хаби нафтата.АРЛ сток ще е пред теб.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                ето едно клипче със старите настройки http://www.youtube.com/watch?v=aU16aWywdvA а сега е доста по добре но все още не съм и направил клипче.
                брава jtd 100 01.

                Коментар


                  Т’ва не е само с ремап.

                  Коментар


                    Какво те кара да се съмняваш
                    брава jtd 100 01.

                    Коментар


                      stioan80 написа:
                      колега този прословут голф ако имаш път към кърджали пиши ми да ги пробваме с моето 1,9jtd да го видим що за стока е.
                      Ако не сте го напомпили Бравото поне 170-180к.с няма смисъл да си хабиш нафтата...Имам един познат тука с една Бора ТДИ която е напомпена от 116к.с на 257к.с Сега съм намислил ъпгрейд с GTB2260VK
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        Поне да беше написал правилно модела на турбината
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          emzo написа:
                          Поне да беше написал правилно модела на турбината
                          Все пак от телефон пиша ... Човек който е наясно знае за какво говоря и без да ми прави забележки на правописа
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            пуснал съм линк как вървеше преди а сега е доста по добре
                            брава jtd 100 01.

                            Коментар


                              stioan80 написа:
                              пуснал съм линк как вървеше преди а сега е доста по добре
                              Ти още малко и може да ходиш на 500+

                              Коментар


                                7 сек от 0-100 ..... с ремап само не става ..... тва турбо да не е на 3.0 бара

                                Коментар

                                Working...
                                X