Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1,6 Брава срещу А3 1,9 (110 к.с)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    slav4o_vt написа:
    Много ясно, че ще го биеш HGT то си е оставило гумите на асвалта докато потегля Я пробвайте на магистралата гонка 2-3 км
    колега чети по-внимателно,иначе и аз си мислех същото но без магистралата(защото на хгт-то ще свърши бензина)
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #62
      slav4o_vt написа:
      Много ясно, че ще го биеш HGT то си е оставило гумите на асвалта докато потегля Я пробвайте на магистралата гонка 2-3 км
      На магистралата резултата ще е още по-плачебен ... И що си мислите,че JTD и TDI не въртят гуми ?
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #63
        Щото имат ASR/ESP- та примерно, за да се овладяват Нм-трите
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #64
          tyson написа:
          Щото имат ASR/ESP- та примерно, за да се овладяват Нм-трите
          При гонка е по-добре с изключен аср и есп.
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #65
            Princo написа:
            slav4o_vt написа:
            Много ясно, че ще го биеш HGT то си е оставило гумите на асвалта докато потегля Я пробвайте на магистралата гонка 2-3 км
            На магистралата резултата ще е още по-плачебен ... И що си мислите,че JTD и TDI не въртят гуми ?
            дизелите въртят по-малко гуми от бензиновите единствено заради по-късите скорости(като изключим фактора шофьор)
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              #66
              Хабер си нямам какво припадате по тези 110 коня и 235 НМ, ако не е пипан нещо този двг си е съвсем обикновен и невпечатляващ с нищо, освен икономия. А над 120 изпреварването с него е на забавен каданс.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #67
                AFN-а дето си карал нещо не е в час.
                pakumba написа:
                А над 120 изпреварването с него е на забавен каданс.
                Нищо подобно, но не ми се излиза на магистрала да снимам 200 си лепи за норматив и то с отворен егр, яко лагава , но ги прави без зор.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #68
                  emzo написа:
                  AFN-а дето си карал нещо не е в час.
                  pakumba написа:
                  А над 120 изпреварването с него е на забавен каданс.
                  Нищо подобно, но не ми се излиза на магистрала да снимам 200 си лепи за норматив и то с отворен егр, яко лагава , но ги прави без зор.
                  Абе той каталога си го казва- 11,4 до 100 за Пасат Б5 АФН с ръчка /1300 кила/. Кромата на баща ми 91 година 1218 кила с убит 8 клапанов бензинов атмосферен 115 коня двигател ги прави за 10.5 . Аз не казвам, че не ги вдига 200, казвам, че доускорението му не е нищо впечатляващо и дори много ме изнервя. Съвсем напълно нормален двг на вървеж си е АФН, а в тази тема се изкарва баси самолета.Данните са от каталог.ауто.ру.
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #69
                    Либра 1.8 я препарирах по-рано днес, хем не вкарах 3та като хората.Искам едно Пунто ХГТ, че да е лекичко.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #70
                      Тия дизели толкова са им тежки предниците че няма как да превъртят гуми. Нека сега си представим едно браво 1.6 със задно разположен двигател, дебели гуми и много къси скорости.
                      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                      FIAT Punto sx 75 '94

                      Коментар


                        #71
                        Не намесвайте 1.6,той е в тежка категория,тука говорим за некви бавни дизели с напомпани охлювчета ...
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #72
                          Тука говорим за двигатели дето единия си прави конете у високите само другия вярно по-добър е тегли и на средни и ниски долу-горе. Сега тоя със високите как да прескочи трапа на ниските. Ето как един летящ старт golf 4 TDI AFN 110 кс срещу едно браво 1.6 старт от 15-20 км/ч. и глей ко става.... кат му дялна втората ша скоча отпред
                          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                          FIAT Punto sx 75 '94

                          Коментар


                            #73
                            Някой модератор да затвори тая тема, че се излагаме много. Още повече, че 1,6 се намеси и спора свършва

                            Коментар


                              #74
                              emzo написа:
                              Искам едно Пунто ХГТ, че да е лекичко.
                              Далече си ми, а пък и аз не съм много лек, към 1230кг е колата с мене.
                              punto HGT

                              Коментар


                                #75
                                emzo написа:
                                Либра 1.8 я препарирах по-рано днес, хем не вкарах 3та като хората.Искам едно Пунто ХГТ, че да е лекичко.
                                Емо, ти на нафта ли прескочи вече?? Иначе аз с твоя либрок миналата седмица на един с C220-ка, 97г май беше, което се води 125hp 300nM му показах как върви италианката, а на светофара като спряхме после направо си свали прозореца и не му се вярваше хаха
                                Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                                Видеорегистратори

                                Коментар

                                Working...
                                X