Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    didich написа:
    Ако стилото е само с ремап и аз невярвам, че ще опатка голфа, предполагам колите са на едни кила.Стилото го дават невероятните 10,3 сек/100км в сток състояние, след чип ако го пишем, че става макс 150к.с. най много да падне надолу с 1,5сек/100км или около 8,8-9сек/100км, голфа в сток състояние го дават около 8,6сек/100км, пускал съм се с такъв голф преди да правя ремонта на пунтото от летящ и на всяка скорост си ме дърпа, това стило за да бие голфа освен ремап според мен си му трябва и смяна на турбина
    Онази вечер си играхме доста с една 5ца 2.0 TDI.Ми някъде с една кола го бия,при положение че стилото може да се понапомпа.С АРЛ 150 съм се пускал,само че беше към 180 к.с с чип,до 3та сме на едно,сложи ли 4-та ми дърпа,не виждам какъв е проблема примерно ако стилото се мапне добре да го бие. П.П Дидич,само за спорта ми е изключително интересно да се пуснем,че в СтЗ няма пунто ХГТ ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Princo и на мен ще ми бъде интересно, но като гледам не си от София, иначе нямаш проблем, след като биеш 150к.с. дизел предполагам, че и мен би следвало да ме вземеш, ако имаш минаване към София драсни едно ЛС и ще се премерим
      punto HGT

      Коментар


        prinko е от наказателния взвод,внимавайте :D
        Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

        Коментар


          Princo написа:
          Онази вечер си играхме доста с една 5ца 2.0 TDI.Ми някъде с една кола го бия,при положение че стилото може да се понапомпа.С АРЛ 150 съм се пускал,само че беше към 180 к.с с чип,до 3та сме на едно,сложи ли 4-та ми дърпа,не виждам какъв е проблема примерно ако стилото се мапне добре да го бие. П.П Дидич,само за спорта ми е изключително интересно да се пуснем,че в СтЗ няма пунто ХГТ ...
          Чипнат АРЛ от Келеша на Сливен дава 15.4-15.5 а колегата Томсан писа в друга тема че дава 16.4-16.5 така че ми се струва,че се пускаш със слаби шофьори или стилото е назобено на макс.
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            Чипнат АРЛ отива на 190к.с. и около 405Нм, за там ще се иска много от стилото, говорим за сток АРЛ срещу чипнато стило JTD с мотор 115к.с., това ще е интересна гонка, но за съжаление май няма да я видим
            punto HGT

            Коментар


              Не,не беше чак толкова назобан голфа.Не знам дали е чип или пауър бокс,щото едни ми казаха че е с бокс,други с чип,при всички положения не беше сток. Пускал съм между другото и с голф4 1.9 ПД 131 мисля че се води,бия ама с кола и половина. П.П Тая вечер може да направя един клип как ми е ускорението ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                Princo написа:
                Не,не беше чак толкова назобан голфа.Не знам дали е чип или пауър бокс,щото едни ми казаха че е с бокс,други с чип,при всички положения не беше сток. Пускал съм между другото и с голф4 1.9 ПД 131 мисля че се води,бия ама с кола и половина. П.П Тая вечер може да направя един клип как ми е ускорението ...
                То аз с бравото биа голф 4(1.9 ПД 131кс)-2бр,но падам от Ауди А3(1.9 тди 90кс+чип 1998-99год)
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар


                  Летящ от 2раhttps://www.youtube.com/watch?v=M-6_...e_gdata_player
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Princo, ако ARL-а е вървящ не можеш го би каквито и чипове да си слагаш на колата Такова стило съм карал и доста други дизелови коли и по еластичен мотор от ARL не съм карал спрямо мощността му, а ако се ремапне ARL-а какво правим тогава ?Какво ще трябва да смениш за да докараш 200к.с.
                    Princo написа:
                    Я кажи тук колко процента беше наклона :D
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      Valiosport написа:
                      Princo, ако ARL-а е вървящ не можеш го би каквито и чипове да си слагаш на колата Такова стило съм карал и доста други дизелови коли и по еластичен мотор от ARL не съм карал спрямо мощността му, а ако се ремапне ARL-а какво правим тогава ?Какво ще трябва да смениш за да докараш 200к.с.
                      Princo написа:
                      Я кажи тук колко процента беше наклона :D
                      Клипа е на съвсем лек баир ...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        Стилото добре си набира, язък че си ми далече, като се оправи малко времето и се съберем пак някоя събота на Булгарплод ще пиша, пък дано се покаже някой с чипнато 115к.с. JTD в София
                        punto HGT

                        Коментар


                          Valiosport написа:
                          Princo, ако ARL-а е вървящ не можеш го би каквито и чипове да си слагаш на колата Такова стило съм карал и доста други дизелови коли и по еластичен мотор от ARL не съм карал спрямо мощността му, а ако се ремапне ARL-а какво правим тогава ?Какво ще трябва да смениш за да докараш 200к.с.
                          Princo написа:
                          ТЯ кажи тук колко процента беше наклона :D
                          Колега сток ARL не е сила нечувана, просто въртящия момент идва доста рязко и подвежда почитателите на ВАГ групата, заради което после почвате с оправданията:ама ти си чипнат и други подобни.
                          Bravo 1.9d 97г

                          Коментар


                            Valiosport написа:
                            Princo, ако ARL-а е вървящ не можеш го би каквито и чипове да си слагаш на колата Такова стило съм карал и доста други дизелови коли и по еластичен мотор от ARL не съм карал спрямо мощността му, а ако се ремапне ARL-а какво правим тогава ?Какво ще трябва да смениш за да докараш 200к.с.
                            Не му трябва да сменя кой знае какво за да си докара тези коне :D
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                            Коментар


                              http://youtu.be/Nw8yAWQ2TRI - От място,че ме домързя да го кача снощи и него от телефона ...
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                nsn написа:
                                Valiosport написа:
                                Princo, ако ARL-а е вървящ не можеш го би каквито и чипове да си слагаш на колата Такова стило съм карал и доста други дизелови коли и по еластичен мотор от ARL не съм карал спрямо мощността му, а ако се ремапне ARL-а какво правим тогава ?Какво ще трябва да смениш за да докараш 200к.с.
                                Princo написа:
                                ТЯ кажи тук колко процента беше наклона :D
                                Колега сток ARL не е сила нечувана, просто въртящия момент идва доста рязко и подвежда почитателите на ВАГ групата, заради което после почвате с оправданията:ама ти си чипнат и други подобни.
                                Всеки има право на свое погрешно мнение Погледни малко и попрочети за тази кола има сайтове с данни за въртящ момент, ускорение и т.н. Сравни АРЛ-а със Стило JTD и JTD 16 и тогава ми приказвай дали е бил сила нечувана...Просто трябва да проумееш че не си с най-бързата кола nsn, викаш, че биеш голф 4 ПД 130к.с. нещо клип за да го вида ?
                                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X