Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мечо очиларка Е300тд вс фиат купе 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Доста пред тебе с минимум 4-5коли.Мерца за стартове не става-много е тромав и да не възникне спор,направи клип от място на 400м като преди старта си нулирай километража(ще пътуваш минимум 16сек)[/quote]то са заваля сняг така че няма да се правя на рацер скоро.... а то и мерак мина вече е да квото и да си приказваме бензин с турбо па дори и 1.4 срещу печка.....
    Mercedes E300TD
    Fiat coupe 1.8 16V

    Коментар


      Пунто 1,4ГТ го дават с 1 сек. по бързо от мерца за дистанция 0-100км/ч, с такова пунто няма смисъл да мериш, освен ако мерца не е пипан, а както знаем стокови ГТ-та почти не останаха, така че няма смисъл да хабите бензин/дизел , с атмосферния вариант би имало повече интрига
      punto HGT

      Коментар


        Току-що се возих в 1 такъв Мечок - Е300 ТД, автомат. 1 приятел го намерил и иска да го купува, та ме повика с него. Ходихме на летището в Павликени, на което се провеждаха преди много гонки. Не съм го мерил колко е дълго. То е селскостопанско летище. Предполагам, че има 400 метра. С Фиата по спомен там спокойно правех 120-130 и имах време спокойно да си спра. Този Мечок с 3-ма души едвам закачи 130. Това нормално ли е или този е много спрял ? Уж се усеща, че има доста тяга, а нещо ускорение не се усеща...
        Renault Modus 1.2 16v 2006
        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

        Коментар


          В германска кола няма да видиш такава агресия каквато в италиянска или японска.

          Коментар


            Bane написа:
            В германска кола няма да видиш такава агресия каквато в италиянска или японска.
            ... и там има ама отзад на капака трябва да има обозначение "М power" или "AMG", но тия возила май са скъпички
            punto HGT

            Коментар


              А бе и едно елементарно d е достатъчно понякога.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                колега uBaHoBB пистата е дълга 440 м според Google Earth
                FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                FIAT Punto sx 75 '94

                Коментар


                  Възможно е да е толкова
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    Аз съм карал с пунтото с/у мерцедес дизел 177к.с. Е клас /от по старите очиларки/, тоя мотор незнам с какъв обем беше, най вероятно е 3л., но гонка буквално нямаше, на всяка скорост си му слагам доволно, колко е бил в час мерца не мога да кажа, но тая кола определено не е за тая работа, по скоро да си джиткаш на климатик с 50-60км/ч из града и да ти е удобно в кожения салон
                    punto HGT

                    Коментар


                      Абе, тоя беше същия - очиларка, 99-та година, седан, автомат, 3.0 ТД - 177 коня. Оня вика много върви. Прави 220-230 съвсем спокойно. А на летището с климатик и 3-ма души вътре едвам удари 130. Стори ми се слабо, пък не знам. Че и нещо тропаше отпред, като вземе да се наема.
                      Renault Modus 1.2 16v 2006
                      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                      Коментар


                        Скачай му с бравото без да се притесняваш, щом е автомат ще е още по бавен, пък и да паднеш с 2 калника голям праз, важното е адреналин да има и кефа да е на макс
                        punto HGT

                        Коментар


                          ААА, колега, то Бравото отдавна го продадох. Няма как. Иначе щях да му скоча без да се замисля. Ние го тествахме до летището и обратно, щото щяхме да го купуваме.
                          Renault Modus 1.2 16v 2006
                          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                          Коментар


                            Ако намериш с какво да го тестваш мерца си лепни на твойта кола на задния джам тоя надпис п.п. даже се замислих дали да не го лепна на мойта кола, хаха ... да си знаят
                            punto HGT

                            Коментар


                              xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxСега съм с Рено, миниван - 75 коня и до сега съм наказал 2 Голф 3-ки на светофарни гонки и една 318-ка седан, Е36. Ама не смея да се пускам много, много... че направо мога да заспя, докато ускори това Ренде, макар че доста върви като за 75 коня кола... Приемам предизвикателства от съфорумци някое пунто 60 коня :D или Браво ТД75 или 1.4 75 коня :D Може и Стило. Те май имаха 1.2 мотор.
                              Renault Modus 1.2 16v 2006
                              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                              Коментар


                                uBaHoBB написа:
                                xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxСега съм с Рено, миниван - 75 коня
                                Ако искаш да се пробваш с моята ладичка, ама на задна на 200 метра.
                                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                                Коментар

                                Working...
                                X