Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са шансовете Corolla 1.4 D-4D vs Brava 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    От Благоевград съм си в Еленово живея нека само времето да позволява иначе ние си се събираме дето си ходим на термнила почти всяка вечер .
    "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

    Коментар


      #47
      Аз до Благоевград за една сверка няма да ходя, не съм спал толкова на течение :DКолега Станев внимавай да не изложиш отбора.

      Коментар


        #48
        Поне ела с мен за кураж (компания) :D

        Коментар


          #49
          chaveto написа:
          Аз до Благоевград за една сверка няма да ходя, не съм спал толкова на течение :DКолега Станев внимавай да не изложиш отбора.
          Kuku написа:
          Поне ела с мен за кураж (компания) :D
          Има по-добър мотиватор от сверка на коли - в Благоевград има над 10000 студентки Пък аз винаги съм фен на подобни събирания... за съжаление миналата година трябваше да избирам мужду, Итал Фест и Ланча събор, нали сме с бебок...
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            #50
            Колега bravas какъв чип си сложил и какви пари? Защото,гледам,че 1,6 маторя повече от десеттина коне не вдига от чип,а твоята брава като гледам видеото е поне 20-30+ кончета!Или греша лошо?
            Bravo 1.6 16v 97г.
            Mercedes 307D-за работа Мноу верен

            Коментар


              #51
              CoolMan написа:
              Колега bravas какъв чип си сложил и какви пари? Защото,гледам,че 1,6 маторя повече от десеттина коне не вдига от чип,а твоята брава като гледам видеото е поне 20-30+ кончета!Или греша лошо?
              Не грешиш по колата има доста промени само с чип не може да се постигне почти нищо цената за чипа след промените мисля че беше 200 лева но това е доста отдавна и може и да бъркам но , ако някой мисли да засилва мотора не си струва доста пари излиза а резултатите не си оправдават средствата , просто аз като я правих колата турбо моторите бяха по 3000-4000 лева но сега с тея цени по 1000-1500 не е оправдано да се засилва малък атмосферен мотор.
              "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

              Коментар


                #52
                Ся не знам в коя тема беше, ама колегата с 1.6 дето скача на чипосано jtd105 ......без коментар.Слезте на земята ако обичате !
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #53
                  emzo написа:
                  Ся не знам в коя тема беше, ама колегата с 1.6 дето скача на чипосано jtd105 ......без коментар.Слезте на земята ако обичате !
                  Какво време на 400м дава чипосано 105
                  "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

                  Коментар


                    #54
                    16.5 на сливен като мапа не е от агресивните тоес може още малко
                    Bravo 1.9d 97г

                    Коментар


                      #55
                      nsn написа:
                      16.5 на сливен като мапа не е от агресивните тоес може още малко
                      А при агресивен ? моята е мерена само веднаж на техника на дупница но беше преди да направя още някои доработки и даде 16.83 сега съм я мерил само на джи-тек по него дава 16.19
                      "ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"

                      Коментар


                        #56
                        мДаа,аз отдавна си мечтая за 2 20 Т,ама тая криза ми е...а мамата.Но като се замисля,ако приказваш верно 1000-1500...влизам у масрав,после си плащам. По добре ще ми е отколкото да исплащам няккъв телевизор,дето даже не ме кефи да гледам ТВ. Само дето по тези лъскави маркетчета нема 2 20 на лизинг,ама че го мислим...
                        Bravo 1.6 16v 97г.
                        Mercedes 307D-за работа Мноу верен

                        Коментар

                        Working...
                        X